Директора ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» Сергія Вовка звільнено

06 Липня 2016, 21:15
6336

У Державному агентстві лісових ресурсів після перевірок звільнили трьох керівників державних підприємств.

Т.в.о.  Голови Держлісагентства Христина Юшкевич, повідомила, що сьогодні підписано накази про звільнення трьох керівників державних підприємств «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Камінь-Каширськагроліс» (Волинська область), «Уманське лісове господарство» (Черкаська область), «Володимирівське лісове господарство» (Миколаївська область) за суттєві порушення законодавства у веденні господарської діяльності. За результатами перевірок встановлено неналежне виконання обов’язків, допущення випадків здійснення незаконних рубок, порушення під час реалізації лісопродукції шляхом зміни її асортименту. Факти та матеріали перевірок вже розглядаються правоохоронними органами, – інформує прес-служба Держлісагентства

«Минулого року Держлісагентство вперше за всю історію існування започаткувало практику призначення директорів лісгоспів на конкурсній основі. І всі керівники, як новопризначені, так і ті, які вже працюють значний час, повинні пам’ятати, що при виявленні порушень вони будуть нести покарання», - наголосила Христина Юшкевич.

Т.в.о.  Голови Держлісагентства підкреслила, що основними принципами роботи для працівників лісової галузі має бути фаховість, чесність, прозорість та відкритість.

Однак, за словами Христини Юшкевич, протягом всього періоду здійснення перевірок зазначених лісгоспів відбувався тиск на Держлісагентство з боку окремих політичних сил шляхом залучення місцевих політиків. Тому ймовірно, що найближчим часом у суспільстві поширюватимуться різні неправдиві повідомлення, які стосуватимуться роботи відомства.

«Держлісагентство у своїй діяльності керується виключно законодавством України і будь-які впливи ззовні є недопустимими. Наше відомство завжди відкрите до конструктивного діалогу з представниками громадськості. Незважаючи на політичний тиск, ми й надалі продовжуватимемо очищення лісової галузі. Потрібно зробити так, щоб лісівниками пишалися, і вони стали взірцем і прикладом ефективної та прозорої роботи», - наголосила т.в.о. Голови відомства.

Коментарі
07 Липня 2016, 01:16
А цього Вовка теж Пташник вигнав із кабінєта???))) Чи може ,сама Балицька разом з Пташником? ))
07 Липня 2016, 02:34
Пташник його кришував, а не виганяв із кабінету. Щодо Балицькї то вона швидше всього консюльтувала з юридичних питань - як вкрасти, щоб не посадили.
07 Липня 2016, 11:25
Наверно, кришував і за це "доїв" ?
07 Липня 2016, 11:32
Ото буде смішно якщо Пташника призначать на місце Вовка Сірожи директором цього СЛАП ))
07 Липня 2016, 12:24
Саме завдяки Балицької звільнили Вовка. Молодець, що бореться.Вона вже виконує основні акценти передвиборчої
07 Липня 2016, 12:39
Сімейка звикла по своєму життєвому шляху купляти усіх хто їм ставав на заваді. Якщо хто не куплявся тих знищували. Здається у районі вже усіх купили крім одного аж тут трапилось агенство Лісових ресурсів. Яка крикрість і так невчасно все бабло пішло на вибори і на Держагенство не вистачило грошей. Але ось як же підприємство буде функціонувати на майні яке приватизував Вовк (брат). Очевидно, що підприємства не стане або буде підшуковувати інші так звані виробничі приміщення.
07 Липня 2016, 12:42
Дурень думкую тішиться. Знаю - не Пташника. Для "Всім". Знаю - не Балицька має відношення до звільнення Вовка. Ті хто мають відношення - себе не афішують, просто роблям те, що мають робити.
07 Липня 2016, 13:53
"Саме завдяки Балицької звільнили Вовка" -ох і насмішило ти мене)))... А може ще завдяки твоїй Балицькій ще й сонце сходить-заходить , пташки піють і Земля крутиться??))
07 Липня 2016, 15:44
Знову завдяки пану Каменю отримую цікаві для мене факти, зокрема, що Сергій і Іван брати та, що все приватизував Іван. Якщо інформація від Каменя достовірна, то бачимо Вовків, як корупціонерів районного масштабу, але від цього суспільство страждає не менше, а може й більше, бо вони фундамент корупціонерів з обласних центрів та Києва. Іншими совами, системотворчий чинник корупції так би мовити.
07 Липня 2016, 21:11
треба гнаты в шыю обох вовкыв
07 Липня 2016, 21:12
треба гнаты в шыю обох вовкыв
08 Липня 2016, 00:12
Таких скотиняк і звірів ВОВКІВ до тюрми... Верховну Раду ще більше запаскудять і народ зневіриться ще більше....
08 Липня 2016, 00:32
Скільки треба яду мати, щоб таке писати про Вовків, або про будь-кого. Я не прихильник Вовків. Зробив він мені не мало "добра", але рука, як і язик не зичить поганого. Не судіть і не будете судимі.
08 Липня 2016, 02:26
А Констанкевич краща чи Кирда???Продавайтеся с..... потім нап єтеся крові своїх дітей
08 Липня 2016, 13:49
Знаю цього Вовка Сергія добре, бачив в нашому районі не раз..<br/>Недавно знову бачив , разом із Семенченком,коли той був в нашому Любешовському районі .Довго про щось &quot;терли&quot; в машині у Семенченка..А знайомив їх такий хлопець в камуфляжі, трохи погано ходить.Видно поранений , але дуже добрий дружбан Семенченка, здається Богданом Пташником його називали ..<br/>І з Сергієм Вовком теж доволі &quot;тепло&quot; спілкувався цей Богдан.
08 Липня 2016, 15:25
От і зрозуміло хто давав кришу Вовку - Семенченко-Пташник, але криша виявилася слабенькою. Не допомгала криша.
08 Липня 2016, 17:07
Кожен бачить своє. От подивився я на габітус С.Вовка, то він, як дерево в лісі, що виросло скраю або на галявині-гарна крона (кучерявий), гарний стовбур (гарний з обличчя і тілом). Ті ж, що боряться за місце під сонцем,-всередині деревостану, витягнуті мов свічки (згадайте лісові культури сосни).
09 Липня 2016, 01:23
знаю , що обидва Вовки - падлюки і затяті регіонали. Але те,що з одним із них так дружньо спілкується Семенченко і його місцевий супровідник Пташник - можна зрозуміти,хто такий Семенченко насправді..
09 Липня 2016, 03:10
Ахахах))) Клоуни! &quot;А знайомив їх такий хлопець в камуфляжі, трохи погано ходить.Видно поранений , але дуже добрий дружбан Семенченка, здається Богданом Пташником його називали&quot;... є десяток фото і відео, що на любешівщині, під час відвідин Семенченка, я був в цивільному))))) В мене взагалі камуфляжу як такого нема, крім шорт і теніски)))) &quot;Дружбан&quot; - в мене стійке дежавю, хто користується в коментарях цим словом)))))
09 Липня 2016, 11:46
Не знаю, в мене фото і відео немає, я вірю в те, що бачив і чув . В лице знаю Семенченка і дуже добре Вовка Сергія. А хто якими словами користується - то не проблема. В кожного особливі тілько отпечатки пальців
09 Липня 2016, 12:11
Хто з ким дружбани - мені наплювати.Знаю,що семенченко не раз був в нашій стороні,щоб кришувати нашу калатайку..Вже й свої помпи в села до нас завіз.Руководять цим якраз хлопці в камуфляжі.Так що семенченко не такий вже й святий.
09 Липня 2016, 12:36
Любешовцю і Ветлам. Я чогось собі думаю, що до Любешова і Ветл ви, точніше &quot;Ви&quot;, бо це одна й та ж особа писала, не маєте жодного відношення... В принципі, я взагалі не розумію, яким боком моє прізвище вплели до цієї новинки... хоча... знаю кількох осіб (не більше трьох), які це можуть зробити тут, як роблять усно в Камені -позаочі звісно)))
09 Липня 2016, 16:10
Які зараз завісні і недобрі люди)Тільки і вміють обливати брудом нормальних і порядних людей)
10 Липня 2016, 15:53
На сторінці Богдана є щонайменше 3 фото в камуфляжі за цей рік: 1) російська горка зелених чоловічків на вулиці увечері; 2) російська горка з дробовиками у лісі; 3) мисливський камуфляж у лісі з помновою рушницею.
10 Липня 2016, 18:39
Мені там похер пташники,семенченки, усі інші ..Хай не сунуть свої граблі до нашої калатайки.
10 Липня 2016, 22:56
Мисливський костюм зимовий... якось не по сезону. Горка - подивіться на дату... зрештою, інколи в когось з хлопців позичаю...))) А чого ж не вказали на фото з Ветл? Сірі штани і чорна куртка?))))
10 Липня 2016, 23:00
&quot;російська горка зелених чоловічків&quot;- нда... не бачили ви,людино, зелених чоловічків
11 Липня 2016, 23:44
Тепер за кожним Семенчиком потрібно бігти з відео на пам&quot;ять, мо&quot; пригодиться. От люди тепер якщо немає відео той не вірять або не докажеш. Раніше цього не було і вірили.
12 Липня 2016, 02:27
Горка-це уніформа російських окупантів. Чому не в польській, наприклад, в якій дизайн більш прогресивніший, чим у росіян?
14 Липня 2016, 03:54
В горці половина наших воїнів ходить... в окупантів трохи інша уніформа. Зокрема зелені чоловічки явно не в горках були
20 Липня 2016, 01:39
Ну є в інтернеті відео до біса, в тому числі й на бандитських сайтах типу &quot;РВ&quot;, де видно, що горка в бандформуваннях проросійських один в один.