Підцир'я: церковний староста нагороджений медаллю “Волинської ікони Пресвятої Богородиці”

16 Липня 2016, 10:30
1936 Джерело: kam-blag.church.ua

З благословення Високопреосвященнішого Ніфонта Митрополита Волинського і Луцького церковний староста Свято-Петро-Павлівського храму с. Підцир’я Володимир Антонович  Рудчик  був нагороджений відзнакою Волинської єпархії Української Православної Церкви медаллю “Волинської ікони Пресвятої Богородиці”, - повідомляє сайт Камінь-Каширського благочиння.

В день Престольного свята храму с. Підцир’я нагороду достойнику вручив отець благочинний Камінь-Каширської округи прот. Стефан Михалюк, побажавши Володимиру Антоновичу і надалі лишатися взірцевим  церковним старостою та ще не одне десятиліття служити Богу та Його святій Церкві!





 

Коментарі
16 Липня 2016, 14:52
"ще не одне десятиліття служити Богу та Його святій Церкві!": чим же цей пан буде займатися якщо у дома нічим і займатися. Але тепер інший говорить, що існує Богом обрана Свята церква????? Отже якщо так то слід сказати, що Бог спалив церкву Святого Іллі в К-Каширську тільки цікаво знати для Нас усіх за які Гріхи це сталося тож не за Гріхи відступників які не правили у тій церкві?
16 Липня 2016, 17:44
" ...у дома нічим і займатися", що це означає? Ледацюга якийсь він, чи це треба по-іншому розуміти?
16 Липня 2016, 19:28
Камінь, ось по- Вашому профілю (пост із цензор нет):&quot;UA Виктор Новиков 33f4e42d<br/>Не знаю, чем занимается Госслужба по вопросам труда, а вот функции Госслужбы по охране труда могу прояснить. Когда происходит несчастный случай на производстве, то семье погибшего предприятие выплачивает десять зарплат, а в Госслужбу по охране труда вносит два миллиона гривен штрафа за несчастный случай. А вот дальше идет тема взяток для аннулирования, или значительного уменьшения этой суммы (смотря как оформить несчастный случай). Тут уже работают юристы предриятия и идут договорняки и взятки. Так объясняли мне знающие люди. За что купил, за то и продаю. В результате все довольны и все смеются. Ну кроме покойника и его семьи&quot;.
17 Липня 2016, 00:28
Борець з олігархією ))))):<br/>https://4.bp.blogspot.com/-G24srftX2IY/V4p5Td7HAeI/AAAAAAAALiQ/ra58gQrV4cssz0A_oHBvrI7_N2stBZ35gCLcB/s1600/8ae0e144439cf799a2abcd990e2bb25f.jpg
17 Липня 2016, 00:33
&quot;Госслужба по вопросам труда, а вот функции Госслужбы по охране труда&quot;: вони зараз об&quot;єднані але штрафувати підприємство це не факт скоріше всього у переважніх випадках т.н. нещасний випадок і підприємство накручують на штраф навіть незалежно від місця розташування підприємства оскільки тут тримають чітку вертикаль. Але раніше як напише інспектор так і буде, ніхто його вже не зможе переписати такі були привила. Зараз не знаю.
17 Липня 2016, 03:19
Для того щоб вставити фото в форум потрібно набрати команду &lt;img src=”тут вставляєте URL картинки ”&gt;