Ватутіна: жителі занепокоєні якістю прокладання нового дорожнього покриття

12 Серпня 2016, 12:50
1923

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомляє Любов Кравченко.

А непокоїть людей те, «що забирають великий шар старого асфальту, а натомість пісок "ріденько посипають камушками". І так виходить, що в деяких місцях новий асфальт попадає на пісок.»

Люди вважають, що не припустимо порушувати технологію прокладання асфальту на цій дорозі, де транспортне навантаження буде особливо великим.


 

Коментарі
12 Серпня 2016, 16:18
Взагалі то у тих місцях проводиться зачистка так званої "куряви" але звичайно того мало після цього має бути прошивка бітумом якої вже дійсно немає оскільки там поки небачимо навіть спецмашин. Але ще перед тим має бути "перелопачення" старого дорожнього покриття і т. д. і т. п. Коротше кажучи на всьому економлять, щоб частину коштів вивести куди слід. Корнилович звичайно не винуватий через те, що його й так довбуть підмітаючи за собою сліди. Але К-Каширську слід мати звичайно свій Дорожній відділ або в УЖКГ сектор з ремонту дорожнього покриття якого можна буде кваліфіковано здійснювати та перевіряти на місці хід будівництва навіть якщо не відділ/сектор то принаймі десь на рівні ВУЖКГ спеціалістів які могли б перевіряти одразу на місці. Крім того де той інспектор з будівництва який має днювати та ночувати на тій трасі? Невже потім будуть перевіряти яким чином побудована та дорога в якому місці вкрали гроші. А так сьогодні дали 700тис. які невідомо куди вкладені, а через три-п"ять років знову заробляй нещасний бюджет наступні. Невже потім будуть перевіряти яким чином побудована та дорога в якому місці вкрали гроші. Тут головне, щоб встигнути пропіаритися на наступних виборах і то добре.
13 Серпня 2016, 01:30
Стара Вижва ж керує. Не будемо мати дорогу нормальну до того часу поки не повернуть філію. Не віддадуть владу Корниловичу.
13 Серпня 2016, 03:25
Так це Корнилович дешеві цигарки рекламує на бакаях?
13 Серпня 2016, 10:30
Наскільки пригадую передвиборчі баталії і коменти на цьому сайті, то чоловік цієї екс-кандідатки ("юриста і політика від природи") Олександр працює в цій організації,що кладе асфальт на цю дорогу. Можливо,шановна пані Любов Кравченко про це не знає??))
13 Серпня 2016, 11:47
До чого тут чийсь чоловік. Я думаю, що грошики поділили в області і в Вижві.
13 Серпня 2016, 12:31
от нензи, чужі гроші рахують
13 Серпня 2016, 12:45
Чого чужі??? Якраз свої, свої податки.
13 Серпня 2016, 12:48
свої гроші всі бачать, а ці хто бачить?
13 Серпня 2016, 12:51
Ви праві. І тут не до чого Корнилович чи чийсь чоловік, вони будують, як вищі чини скажуть. Питання куди ми підемо з такою економією.
13 Серпня 2016, 13:52
Перейменвали б на Заберізьку, то може й підходи совкові змінилися.
13 Серпня 2016, 14:15
Чому важливі питання піднімає лише ця екс-кандидатка Балицька-Кравченко??? Де інші свідомі??? Те що працює там її чоловік говорить про те, що людина свідома і для її не є перешкодою родичі для висловлювання своїх думок. Це рідкісні в нас час люди.
13 Серпня 2016, 19:48
Бо інші звикли до болота в якому опинилися за власною волею. Молодець що небайдужа.
13 Серпня 2016, 22:23
Якщо ця "юристка і політик від природи" така ще й "рідкісна" , то чому сама не візьме й не напише елементарне Зверненя чи просто запит у цю організацію щодо такої якості дорожніх робіт?? А то дуже вумна: написала в якомусь Фейсбукові своє "фе" - і вона вже "рідкісна людина")) То занесіть її в "Червону книгу" як рідкісну )
13 Серпня 2016, 22:25
Ця тупа стаття більше схожа на рекламу сігарет "Прилуки" аніж на переживання якоїсь балицької-кравченко за дорогу в Камені...
13 Серпня 2016, 22:51
Все правильно зробила, хоч щось. Реакція пішла. На фейсбуці іде переписка Балицької з керівництвом області під відання яких входить будівництво доріг. Це вказує про її вплив на ситуацію в районі. Її дописи постійно друкують в обласних виданях. АКТИВІСТКА І ПРОСТО КРАСАВІЦА що ще тут скажеш.
13 Серпня 2016, 22:54
Ой,не можу)) "На фейсбуці іде переписка Балицької з керівництвом області під відання яких входить будівництво доріг" - і яка реакція "фейсбучного керівництва області" на фейсбучну актівістку Балицьку?))
13 Серпня 2016, 22:55
Скиньте хоч одне посилання на обласне видання,де надрукована ця фейсбучна активістка??))
13 Серпня 2016, 22:59
Цікаво, на що ж дивиться влада? Потихеньку зливає район.Куди котимось?
13 Серпня 2016, 23:45
Корочє, якби не Балицька- нам усім "піхвєц" )) Так?))
13 Серпня 2016, 23:55
Не пі...и. УКРОП ЗА ТРОХИ ЧАСУ БУДЕ СПРИЙМАТИСЯ ЯК КОЛОРАД. ХОЧЕШ КОГОСЬ ОБС....ТИ ЗРОБИ ЩОСЬ САМ СПОЧАТКУ.
14 Серпня 2016, 00:56
тут мужложці зібралися, що баб чмирять
14 Серпня 2016, 01:36
Ну так і робимо)) Футбольне поле на стадіоні буде суперсучасне. Може й туди твоя Балицька поткне свого носа з пачкою "Прилук" і вдруг виявить,що товщина покриття поля не така якась як вона думала??))
14 Серпня 2016, 03:49
Вже Ваш Тільки разом в СНУ в Луцьку зробив стадіон і що.... Вперше в історії він став закритий для простих хлопчаків,які люблять поганяти футбол. Бридко від твого Укропу
14 Серпня 2016, 04:20
от той небіжчик єрьомка, що натворив через коня. а жив би і укропу не було та дорогу ніхто б не коткував
14 Серпня 2016, 11:20
А куди там твоя Балицька обіцяла вступити,в яку партію, якщо її оберуть?В Самопоміч кажеться?
14 Серпня 2016, 11:22
..ага, і ніякі балицькі тут не бігали б по дорозі з пачкою "Прилук"..))
14 Серпня 2016, 18:05
Ах Балицька, Балицька тема для обговорення , даже за дорогу забули. Ах ЦЕ Ж НАШІ МУЖЛАНИ ЩО ТІЛЬКИ СПРОМОЖНІ ОБСУДИТИ РОЗУМНУ ЖІНКУ.
14 Серпня 2016, 18:57
ой не говоріть, бо тут одні нензи на підпитку
15 Серпня 2016, 11:00
Ну куди ж нам до такої &quot;юристки та політика від природи &quot; та ще й &quot;розумна жінка&quot;...))<br/>Ви як були тупими тролями - так і лишились...))
15 Серпня 2016, 18:29
ти,-08:00, водки не п&quot;эш?
15 Серпня 2016, 22:45
Ні, набридло вже)) От я й &quot;кодонувся&quot;
26 Серпня 2016, 00:43
Ти б краще не під люки каналізаційні заглядала чи на асфальті &quot;Прилуки ставила&quot; ,а на Дубецьк поїхала і побачила, якими темпами чоловік твоєї сестри Пташник копає і продає пісок із землі сільгосппризначення! Хоча ти точно &quot;в темі&quot; , бо ж із Чихом дуже дружиш...
26 Серпня 2016, 04:45
і скажи це мені в лице. А так ти криса владна, якому Атошники мішають. Ставків в районі тисячі. Чого вчипились до тих хто відстоює незалежність. Не здійсняться плани крис.
28 Серпня 2016, 15:08
&lt;p&gt;А для чого мені твоє лице?))Ваша сімєйка &amp;nbsp;&amp;quot;патрійотів&amp;quot; уже всім набридла.. Гребете безбожно під себе ,а тут пишете про &amp;quot;кіпучую&amp;quot; громадську діяльність..Брехуни ..Сама ж працюєш у владі - а мене владною крисою називаєш...&lt;br /&gt; Ставків в районі може й багато,але на горбі ніякий долбо..об ставка не копає!! А чоловік твоєї сестри Пташник за машину піску бере із піскокрадів 200 грн - думаєш ніхто цього не знає??))&lt;/p&gt;