Щодо міського голови Каменя-Каширського відкрили провадження?

01 Жовтня 2016, 10:48
2248 Джерело: http://firtka.if.ua

Тема про посадовців Камінь-Каширського району продовжується.

Про це у групі «На районі в Камені» пише Вероніка Романович. Зокрема, у дописі йдеться:

«Нагадуємо. В порядку реалізації проекту з моніторингу виконання посадовими особами Закону «Про використання публічних коштів», який реалізує ГО «Центр Громадянських Ініціатив», на Камінь-Каширського міського голову було спрямовано звернення щодо надання інформації про неузгодженість в його електронному звіті надходжень та видатків з міського бюджету. Міський голова фактично відмовив у надані цієї інформації, що спричинило звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, про порушення головою законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Звернення громадян».

Днями ГО «Центр Громадянських Ініціатив» отримав відповідь, в якій повідомляється, що за результатами розгляду скарги відкрито провадження стосовно Камінь-Каширського міського голови. Про результати провадження буде повідомлено додатково.

Чекаємо на додаткову інформацію з офісу Уповноваженого.

Повільно, але заходить демократія в Україні і навіть у Камінь-Каширський».

Коментарі
01 Жовтня 2016, 15:11
Цікаво, хто така Вероніка з одойменної наливайки Вероніка, що погубила пійлом не одну душу?
01 Жовтня 2016, 16:48
закон один для всіх. правильно робить Вероніка! а в горло людям спиртне ніхто не заливає...
01 Жовтня 2016, 18:09
А яке діло свинарці романович до міського голови ?
01 Жовтня 2016, 21:26
Овва! Якась "свинарка" Вероніка зробила те,чого "юрістка і політік від природи" Балицька не змогла..і навіть не намагалась...
01 Жовтня 2016, 21:33
Справа не в тому хто така Вероніка, а в тому, що за мером давно плаче небо в клітинку.
01 Жовтня 2016, 21:57
Просто свинарка добре знається на свинях. А особливо тих, хто при посадах
02 Жовтня 2016, 04:14
Я Б НІКОЛИ НЕ РІВНЯВ БИ БАЛИЦЬКУ ТА ВЕРОНІКУ. ВЕРОНІКА ПО ПЕРШЕ БАЛИЦЬКІЙ ГОДИТЬСЯ В МАТЕРІ, А ПО ДРУГЕ ЦЕ РІЗНІ ЛЮДИ.
02 Жовтня 2016, 10:37
Це ти їх порівнюєш як жінок чи як політиків-невдах?
02 Жовтня 2016, 11:19
Балицька - ПОЛІТИК?)) Не смішіть людей)) Невдаха -так)) Ця так звана "політік і юрістка від природи" може тільки під каналізаційні люки заглядати і фоткати пачку "Прилук" на асфальті..)) А зробити щось подібне як наприклад ця Вероніка - для Балицької НЕПРИРОДНЬО ..
02 Жовтня 2016, 12:32
До чого тут Балицька? Тема повідомлення стосується міського голови, якого камінь-каширці регулярно приводять до посади. Всі знають хто він є, всі, окрім наближених до нього, його зневажають, але за нього голосують. Бондар є породженням камінь-каширців. А вони явно не живуть, а граються. Для них політика, як пісочниця, посудка в ній та ляльки з машинками. Є гравці випадкові, які тільки під час виборів активуються. Є регулярні, типу місцевих лідерів різного роду декоративних партій. Щоки надувають, губки закопилюють. Хтось як Тимошенко, хтось як Лящко, хтось як Тягнибок. Не народ, а зграйка дітей, які заслуговують на поганого завгоспа Бондара.
02 Жовтня 2016, 13:12
Каналізаційні люки-це серйозно.Цей люк біля школи. СМІШКИ??? Політики мають все зробити, щоб людям жилося комфортно. Підняте питання якісної дороги-це теж політика. Наповнення бюджету по питанню ринку-це політика. Пані Балицька тихо робить свою роботу і не піариться. А ця тільки сприяє поширенню алкоголізму і вбиває нашу молодь-ЗАСЛАНКА ПУТІНА.
02 Жовтня 2016, 14:10
Дивний ви депутат. Стилем писання дуже «хріна» нагадуєте – попівська повчальність помножена на фізіологічну озлобленість. Люки, комфорт, дороги, бюджет – це не політика. Це те, що може мати політичні наслідки, тобто якщо нинішнього не переоберуть , або оберуть Балицьку, якщо вона перед тим тихо без піару встановить всі люки, зробить комфорт для камінців, відремонтує або збудує дороги і перенаповнить бюджет міста, а ще врятує нашу молодь від алкоголізму, а місто від засланки путіна. Ну і найголовніше – від Бондара. Бо саме через нього немає люків, доріг, комфорту, а є засекречений бюджет і різного роду засланки розповсюджують алкоголізм. Давно вже за неї треба взятись. У всіх родинах окрім молока нічого не п’ють, на весіллях, похоронах, днях народження – тільки безалкогольний квас. У всіх кафе і ресторанах міста та району подають виключно мінеральну воду. Навіть каву роблять з дуже слабким вмістом кофеїну. На свята тільки узвар – компот з сухофруктів. Молодь з церкви не виходить, а якщо виходить, то тільки на навчання та продуктивної праці. А тут центр алкоголізму. Тільки Балицька врятує нас, наше місто, нашу молодь. Аве!
02 Жовтня 2016, 14:28
Балицька маленька капля чогось позитивного. Просто не треба співати серенади таким як Вероніка. згадайте історію з Здолбунівом де її цивільний чоловік та племяш Андрій качали соляру, тобто крали. В сьогодні він на волі і кришує лісівників під видом громад.організації. Вероніці повірять тільки лохи.
02 Жовтня 2016, 16:09
Тут не стільки про порушення Закону й відкритість/відкриття місцевого бюджету як про наступного Мера мова йдеться? Мо" й собі записатися в наступники?
02 Жовтня 2016, 16:17
Питання про відкриття/відкритість місцевого бюджету для городян є архіважливою справою оскільки незалежно від наступника проблема залишиться тією самою як з Бондарем так і з іншими. Ось у чому корінь проблем. Наприклад до цього часу невідомо але тільки з підозр до Міської ради існує питання тарифів до ВУЖКГ оскільки до цього часу бюджет Міської ради не дає відповіді на Наше запитання по суті хто ж таки сплачує за електроосвітлення вулиць нашого міста. Якщо сплачує місто питання майже закриваємо якщо ж за світло сплачує ВУЖКГ це зовсім інше питання та наслідки також зовсім інші, оскільки ВУЖКГ не правомочна сплачувати такі рахунки та тарифи по місту набувають зовсім іншого гатунку.
02 Жовтня 2016, 17:21
По перше, якщо вже назвався депутатом (грибом) , то назви своє прізвище , ім'я, та по батькові і лізь в кошик)) Депутат є публічною особою .Бо зараз якесь недолуге подумає тут, що ти, наприклад, Богдан Козік чи Світлана Сидорук..<br/>По друге, якщо вже говорити про Балицьку як про &quot;політика від природи&quot; , то це смішно. Ти почитай її опуси в передвиборчій програмі ,коли вона балотувалась кандидатом до Верховної ради влітку цього року))<br/>Ось що вона там писала про політику і політичні партії :<br/>&quot;Про свої політичні вподобання скажу, що я не є прихильником будь – яких політичних партій..Політичні партії – це великі гроші вкрадені в громадян, пережиток минулого, клоунадські ігри&quot;<br/>Потім, у так званому зверненні на своїй сторінці у Фейсбуку вона пише зовсім ПРОТИЛЕЖНЕ до своєї попередньої програмної тези :&quot;Моя ціль – своєю кандидатурою та своїми діями підтримати об’єднання «Самопоміч»..&quot; А &quot;Самопоміч&quot; хіба не політична партія,яку очолює львівський олігарх Садовий і по сумісництву - мер цього міста?<br/> Справжній політик- перш за все ПОСЛІДОВНИЙ і мудрий..а не &quot;юрістка і політік від природи&quot; ))<br/>І ще одне. Здолбунів далековато і та історія шита білими нитками.. А от в Балицької чоловік сестри копав і продавав пісок нібито із своїх аж 6 гектарів землі сільгосппризначення..Це вже тут, в Камені , зовсім недавно , а не в якомусь Здолбунові і майже неправда...
02 Жовтня 2016, 17:43
До мене Вероніка шахрайка це крапка і грамоти там 0000000. Хто її ще слухає.
02 Жовтня 2016, 17:56
Мій стиль, як ви кажете &quot;попівська повчальність помножена на фізіологічну озлобленість&quot;, з моєї точки зору, сформульовано не зовсім вірно! От візьмемо &quot;попівську повчальність&quot;, яка на Поліссі, як відомо, зводиться до “Не судіть, і не судимі будете”, тобто: не думай; не аналізуй; не критикуй; не, не, не... Будь сумирним, молися і Господь дасть тобі щастя у вигляді &quot;русского мира&quot;. Це не для мене, я свідомо у доброму сенсі провокую земляків до роздумів, до аналізу, до позиції, до громадянської ролі у цьому житті. Я не раз намагаюсь донести, що населення і нація - речі не тотожні, село і громада - це не те саме, бо громада має своїх лідерів, вона має свою мету і крок за кроком її втлює. А село має представників, які стають на коліна перед ще навіть не депутатом, а щойно кандидатом в депутати тільки за примарні обіцянки принести людям щастя. І щодо фізіологічної озлобленості. Тут ви, можливо, трохи ближче до істини, оскільки зрідка мене охоплює стан несприйняття, якась шіпля чи трасця до декотрих своїх метких і житрожопих земляків, що змішують політику, бізнес, право і свою зухвалість в одне ціле, вважають місцевих людей за лохів, використовуючи це все для особистих вигод та збагачення... Але от поклацаю на клаві і трохи таки попускає...)))
02 Жовтня 2016, 19:10
Хріна завше цікаво читати, а ще ж до того земляка. Далі від Каменя хоч не хоч, а земляків трохи ідеалізуєш та приписуєш емоційно кращі риси, ніж у них є, але це про Хріна, бо він майже еталон (трохи бідняків не полюбляє, а коли б з емпатією до них ставився, то був би еталон на 100%).
02 Жовтня 2016, 20:17
А непогано вас Вероніка зачепила. Я про тих, хто тему приховування інформації про бюджет перевели на конкретну особистість. Та й тільки на одну. А ще Балицьку для чогось згадали. А Бондар - це сама святість і про святих ні мур мур. Якби про це широкі маси розводились, то можна було і засумніватись з приводу добропорядності Вероніки . Але то групка неудовлєторенних, що їхньому життю одноклітинних наступає кінець. А ще не можу не загадати звинувачення щодо культивування алкоголізму та таке інше. А ви там, в кафе були? А ви бачили? А якщо ви там були, то чого ви такі незаймані туди поперлись? Впевнений ви звідтам не вилазите, а потім перед жонами своїми виправдальні комедії влаштовуєте. Одним словом, комедіанти ви всі, і Хрін теж.
02 Жовтня 2016, 20:34
Йо і айно одне і теж? Наливайка є в інтернеті, тому не потрібно там бути, щоб увидіти яка вона зсередини. Називати наливайку ім&quot;ям доці-це креативно?
02 Жовтня 2016, 21:06
Дякую на доброму слові людям з діаспори, бо, як відомо, нема пророка у своїй поліській Вітчизні. )) Про зверхність чи нелюбов до бідняків скажу просто - вочевидь, десь необережно чи невдало сформулював свою думку чи словосполучення, оскільки тільки любов до рідного краю, повага до простого люду, який є носієм карушно-ковбасних, бульб'яно-сальних, грибо-ягідних та інших волинських смаколиків; пісень та звичаїв, іншої народної мудрості цього чудового краю заставляє мене ночами клацати по клаві, висолопивши язика від старання. Нічого особистого, як кажуть... Чиновництво тут завше було хитрувато-дрібоньке, захланне та продажне, можливо, через бажання вислужитися і заникати на чорний день якусь сотню-другу долярів. Потужні особистості, як це не дивно, скоріше можна було зустріти серед простого люду, управлінців середньої руки і майстрового прошарку. Можливо мої діалектизми - поліщуки, волиняки та інші наводять на таку кепську думку, але вони, як і мій нікнейм, є самоіронічними та загальновживаними. Бо пафосність, без якої часом й не обійдешся, сьогодні не у тренді))
02 Жовтня 2016, 23:55
Мабуть треба дякувати пані Вероніці (хоча сама зазнала стигматизації), яка дала мені можливість поспілкуватися з цікавим земляком. &quot;Діаспора&quot; моя там, де на поліського кийка говорять гистик (порівняно недалеко). Переконали, що таки автохтони трудівники є носіями звичаїв і традицій поліських та наблизили себе ще ближче до взірця. Нажаль каруха і мацика, як і сиров&quot;ялено мясця не пробував, а лише кашанку і домашню ковбаску, яку,-Царство їй Небесне, моя незабутня мама готувала в поліській печі та пересилала мені в посилках в літрових слоїках у смальці. Був з тією смачною ковбаскою такий казус, що на чужині я пригостив нею знайомого мусульманина,-Ільгара Гасанова (азербайджанця), а він з місяць за мною бігав і говорив, що джану треба віддячити і врешті я погодився та в компанії азербайджанців їв їхній плов (так собі,якщо чесно той плов).
03 Жовтня 2016, 00:48
Те,що тут бондара не згадали - не означає,що він святий..Просто справа в тих,хто собі &quot;святість&quot; заробляє на критиці бондара.
03 Жовтня 2016, 02:07
Браво, Вероніко! Аплодую вам стоя!
03 Жовтня 2016, 10:45
В першу чергу це стосується балицької з її каналізаційними люками біля РДА та пачкою &quot;Прилук&quot; на асфальті.. Бо далі цього словесного &quot;поносу&quot; в неї справа не пішла..
03 Жовтня 2016, 12:57
Сам(а) себе не похвалиш - цілий день як обпльована ходиш....
03 Жовтня 2016, 13:08
А чому &quot;бондар&quot; з малої літери? А потім, я уважно прочитав повідомлення, на від міну від більшості коментаторів, і не побачив там критики. В повідомлення мова про те, що з приводу порушення Бондарем закону України відкрито провадження. Тобто ведеться розслідування. За таке порушення його не посадять, але можуть оштрафувати. І що головне - цей штраф Бондар чи &quot;бондар&quot; виплатить з міського бюджету.
03 Жовтня 2016, 21:06
Перш ніж задавати тупі питання &quot;А чому &quot;бондар&quot; з малої літери?&quot; ,треба знати що &quot;на відміну&quot; не пишеться окремо..