Камінь-каширського декана залякував «Русскій мір»?

24 Листопада 2016, 19:10
2793

Нещодавно громада Свято-Миколаївського храму Київського патріархату знову відправила на схід України солодощі.

Настоятель церкви Володимир Мицько передав їх через о. Михайла Бучака.



 

Скільки таких «смачних» передач було від прихожан та священика, уже й не злічити. Вони допомагають як тим, хто сьогодні знаходиться у зоні АТО, так і діткам в районі, батьки яких загинули на сході України.

До речі, нещодавно інформаційній службі Волинської єпархії Української православної церкви Київського патріархату стало відомо, що Володимир Мицько, декан району та настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця у Камені-Каширському, одержував погрози протягом декількох місяців після початку війни на Донбасі, – повідомляють на сайті єпархії.

Як розповів о. Володимир, він одержував записки англійською мовою із Заповідями Божими та вимогою покаятися. На замку церкви невідомі видряпали нецензурні написи. Окрім того хтось розбив скло автомобіля душпастиря. Також священнослужитель повідомив, що біля ялинок, які ростуть на церковному подвір’ї, було перекопано землю та поставлено хрести, щось на зразок могили.

Все це бачили клірик та староста парафії, а також інші віряни.

Декан не має здогадок, хто саме міг таке чинити. Проте о. Володимир у той час (як і зараз) разом із громадою займав активну громадянську позицію. Вони передавали продукти бійцям на Схід, підтримували громадян України в Криму. Імовірно, що саме це спровокувало невідомих на такі дії.

Коментарі
24 Листопада 2016, 22:23
Вартує поставити відеоспостереження по периметру території чи хоча б приміщення церкви. Це, порівняно, невеликі затрати і громада спроможна заплатити за спокій і антивандальні настрої представників "русского мира".
24 Листопада 2016, 23:18
Так, а Чих лише для того, щоб паліїв сухої трави шукати?
25 Листопада 2016, 01:35
Ну чому тільки для пошуку паліїв сухої трави? 10 листопада цього року він успішно відзначив "Дєнь совєтской міліції" і поздоровив колишніх колєг -"вєтєранов" ))
25 Листопада 2016, 13:43
Боженько,та кому він треба той Мицько<br/>Я не розумію ну навіщо так відверто брехати.<br/>Якщо ж тобі побили автомобіль чи ставили хрести на території храму то ти ж сидиш на фейсбуці візьми сфотографуй викинь в інтернет покажи людям а то сказав,а де докази????<br/>Я сьогодні можу сказати що мені побиои вікно у будинку і сказати що це він через те шо я написав такий коментар але ж доказів цього у мене не буде.<br/>Тому шановний отець Володимир якщо у вас є докази то наводьте а еі то ераще мовчіть і не грішіть своїм язиком.<br/>Не розпалюйте міжконфесійну ворожнечу ви гадаєте що якщо ви зробите із себе &quot;жертву русского міра&quot; до вас підуть люди???<br/>В церкву треба закликати своіми добртми справами те що ви відправляєте на схід це добре і воно варте пошани але ваші інші дії так чк брехня та розпалювання ворожнечі в храмі на проповіді в місті в спілкуванні з людьми та на фейсбуці.<br/>Бог вам суддя але так відверто брехати це вже перебір.
25 Листопада 2016, 17:04
Патріот -це харизматичний брюнет із борідкою, чи якийсь інший емоційний дядько?
25 Листопада 2016, 17:58
&quot;Інший емоційний дядько&quot;))))))
25 Листопада 2016, 18:39
Ти б дядьку краще свої тупорилі руськомірські претензії з приводу брехні краще виставляв би Своєму московському попу Стефану &quot;Дрозду&quot; Михайлюку(вже напевно майору чи полковнику ФСБ-КГБ?) ,який спалив трьохсотрічну Іллінську церкву в нашому Камені )) Такого не змогли зробити навіть атеїсти-комуністи за радянської влади!<br/>От той - це дока в брехні! Весь вік &quot;служив&quot; московії ,а зараз раптом став вже проукраїнським??
25 Листопада 2016, 18:48
Ага, он воно що. Брюнет таки має відношення.
25 Листопада 2016, 18:56
Нічуть не сумнівавшись!!
25 Листопада 2016, 20:07
Ахахаха))))<br/>Розсмішили))))<br/>Я взагалі протестант)))))
25 Листопада 2016, 20:18
&quot;який спалив трьохсотрічну Іллінську церкву в нашому Камені )) Такого не змогли зробити навіть атеїсти-комуністи за радянської влади!&quot;: за те, що він тут править в Свято-Іллінському храмі?, небораці навіть дали право носіння золотого хреста. Такої ганьби ще не бачив. Це те саме коли у свій час Рим був спалений, а йому на це дали ще й орден чи то пак навічно увінчався своєобразним поступком в світовій історії. Про те про того, що спалив Рим, можна сказати й інше - знеслося йому на голову провидіння та спалив Рим, щоб прискорити вознесіння Нового Риму з Христом. Так що тут шановні ще невідомо хто правий, а хто винуватий. Винуваті можемо бути МИ оскільки не суди та не судимий будеш. Ось у чому проблема у тому, що у Них монополія на віру в Христа.
25 Листопада 2016, 20:20
сумніваюсь, що ти протестантом народився... Певне, раніше був &quot;канонічєським&quot; православним?))
25 Листопада 2016, 21:02
Ахахаха))))<br/>Розсмішили))))<br/>Я взагалі протестант))))
25 Листопада 2016, 21:02
Чому характерна ознака &quot;брюнет&quot; викликає емоції в якихось, то &quot;патріотів&quot;, то &quot;протестантів&quot;? Серед поліщуків мніго чорновявих, чи не так?
25 Листопада 2016, 21:04
Ахахаха))))<br/>Я протестант з народження))<br/>І ні ваш Київський а ні той Московський патріархат не підримую.<br/>Але мені не подобається коли ті хто називає себе служитилем Церкви так відверто бреше
25 Листопада 2016, 21:27
Ти ідіот , а не протестант)) Той ,хто так пише - це або язичник, або атеїст(колишній партработнік)
25 Листопада 2016, 23:13
Патріот мабуть і за комір навернути може?
26 Листопада 2016, 15:44
Отець Володимир справжній патріот)))
26 Листопада 2016, 17:54
Що саме важливе - він завжди був таким!
27 Листопада 2016, 01:00
так званий лжепатріот також за рускій мір, хіба не видно
27 Листопада 2016, 20:10
Люди добрі, не поливайте брудом нікого...<br/>А що стосується о.Володимира, дякувати Всевишньому, що у наше місто приїхав такий священник!!! <br/>Порядний, вихований, розумний та мудрий чоловік, з прекрасними організаторськими здібностями! Дійсно Людина від Бога! І разом з тим, веде себе як звичайний прихожанин Церкви, досить простий. Цінуймо таких людей!<br/>Слава Господу!
28 Листопада 2016, 15:44
Від священника до священника може пройтиіла епоха але від того, що у Нас в К-Каширську нормальний, вихований, розумний, мудрий та партіот нікому погано не має. Не ходив по-між хрестів та не поливав брудом як інші. Має інтуніцію, розуміння вічного часу.