Скільки витратили на ремонт доріг у районі цього року

07 Грудня 2016, 10:00
1816 Джерело: like.sumy

На апаратній нараді, що відбулася минулого понеділка, начальник управління агропромислового розвитку, інвестицій, економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Олександр Нікітчук розповів про стан дорожньої інфраструктури району, про ремонт доріг у 2016-му та план на 2017 рік.

Отже, за його словами, дороги державного значення, у тому числі регіональні на Камінь-Каширщині мають протяжність 16,4 км, територіальні – 86 км; дороги місцевого значення: обласні – 82,4 км, районні – 168 км; комунальні дороги – 589 км.

– Дороги державного та місцевого значення перебувають на балансі Служби автомобільних доріг та обслуговуються ДП «Волинський облавтодор». У поточному році вперше на умовах співфінансування вдалося провести ремонтно-будівельні роботи на ділянці дороги державного значення Т-03-11 у місті Камінь-Каширський (вулиця Ватутіна). Джерела фінансування: районний бюджет – 60 тис. грн., міський – 700 тис. грн., обласний – 700 тис. грн., державний бюджет – 4,3 млн. грн., – зазначив Олександр Лук’янович.

Окрім того держслужбовець повідомив про те, що на умовах співфінансування (50/50: обласний/місцевий бюджети) на ремонт доріг місцевого значення у 2016 році виділено на:

- експлуатаційне утримання С030404  Нуйно – Залісся – Гута-Камінська (100 тис. грн. – сільський бюджет);

- поточний дрібний ремонт дороги О030428 Камінь-Каширський – Полиці – Оленине – Рудка-Червинська до а/д Р-14 (70 тис. грн. – обласний бюджет);

- поточний дрібний ремонт а/д О030430 Щитинь – Черче – Бузаки (65 тис. грн. – обласний бюджет);

- поточний дрібний ремонт ділянки дороги О031698 Хотешів – Котуш (65 тис. грн. – обласний бюджет);

- поточний ремонт ділянки дороги С030418 у с. Грудки (50 тис. грн. – районний бюджет, 100 тис. грн. – обласний бюджет, 50 тис. грн. – кошти громади).

Відтак на обслуговування комунальних доріг з місцевих бюджетів з початку року освоєно: на поточний ремонт – 3013,9 тис. грн., на капітальний – 1138,3 тис. грн.

 

Коментарі
07 Грудня 2016, 12:36
Вражає. Аж дух перехоплює. Одне запитання - весною, разом зі снігом покриття не зійде? Тобто, коли дороги відновлять свій традиційно занедбаний стан?
07 Грудня 2016, 23:09
Навіть до Ковеля не можуть ями полатати, дороги не посипають, на Ватутіна розмітка уже на половину витерлась, стан інших доріг просто катастрофічний. Навіщо взагалі про щось звітувати!
08 Грудня 2016, 11:49
На дорогах страшна ожеледиця, але про безпеку людей ніхто не дбає бо дороги знову не посипані. Частина автобусів не вийшли на маршрут, люди не доїхали на роботу.
08 Грудня 2016, 13:25
Хто цей пацан "слава Україні"?
08 Грудня 2016, 14:16
Чому в РаківЛісі нічого нероблять, при в`їзді з сторони Камінь-Каширська дорога в дуже поганому стані.
08 Грудня 2016, 14:21
А Вас, що більше турбує: що то за "пацан", чи стан доріг?
08 Грудня 2016, 15:22
І нащо так багато говорити. Ви що звіт не зрозуміли? Всьо нормально. То у вас зір і ноги неправилні
08 Грудня 2016, 20:16
І славам і не славам з читачами докупи даю запитання: "Чому деякі камінські люди мають файні хати, майже вілли з шикарним парканом і воротами та покошеною травичкою навколо, а в декого ще дідівська дерев"яна хата, обросла кленами ясенелистими з таким сяким парканом і перекошеною хвірткою?"
08 Грудня 2016, 23:36
А чому одні працюють, а інші сидять в барах, треті біжать на точку? Люди не народжуються з рівними можливостями, не мають однакових бажань і відповідно по різному живуть. Не всім потрібна файна хата з шикарним парканом, для багатьох машина в кредит або хороша гулянка є більш важливішими.
08 Грудня 2016, 23:56
наразі таким і стан дороги до одного місця, лиш би за комір навернути
09 Грудня 2016, 00:09
Я бачу 777 прихильник радянського гасла: відібрати і розділити. Типова позиція людини, яка свого не має, а на чуже поглядає. <br/>Згадав старий анекдот: <br/>Внучка декабриста слышит шум на улице<br/>и посылает прислугу узнать, в чем дело.<br/>Вскоре прислуга возвращается.<br/>- Там революция, барыня!<br/>- О, революция! Это великолепно! Мой дед тоже был<br/>революционером! И чего же они хотят?<br/>- Они хотят, чтобы не было богатых.<br/>- Странно. А мой дед хотел, чтобы не было бедных.
09 Грудня 2016, 00:27
Що бовт зі мною спілкується?
09 Грудня 2016, 00:31
Нехай бовт подивиться хто наповнює бюджет Камінь-Каширська і за гроші яких саме платників податків ремонтуються дороги у місті. Думаю, явно не тих, хто не може полагодити паркан та &quot;перекошену фіртку&quot;. До того ж з 2016р власники великих будинків сплачують податок на нерухомість.
09 Грудня 2016, 01:34
Так про що ж мова? Є гроші-є дорога, нема грошей-дорога в бакаях.
25 Грудня 2016, 21:13
Хочу звернути увагу на вiдрiзок дороги с.Залiсся i вул. Лука, Молодiжна пiсля ремонту дороги проїжджаючи по нiй автомобiльом можна колеса вiдiрвати. Не розумiю на що було потрачено 100 тис. грн бо дорогу ремонтували чи то смiтям чи то будiвельними вiдходами.Постають питання на що i де , була потрачена не мала сума. i де контролюючi органи...................чи вони в долi.....