Юні важкоатлети Камінь-Каширщини – одні з найсильніших в Україні

09 Грудня 2016, 18:45
2020
Чотири дні поспіль, із 5 по 8 грудня цього року, у місті Луцьку на базі спортивного комплексу «Колос» проходив Чемпіонат ФСТ «Колос» України з важкої атлетики серед спортсменів до 18 років на призи А. Л. Хвесика, в якому взяли участь 8 важкоатлетів із Камінь-Каширського району. Всі вони є вихованцями Камінь-Каширської ДЮСШ.
Про це повідомляє відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Відтак перше місце у ваговій категорії до 44 кг здобула Валерія Козак, учениця 8 класу ЗОШ с. Грудки. У сумі двох вправ (ривок і поштовх) вона зафіксувала 70 кг. До слова, вага тіла спортсменки становить 42 кг.

У ваговій категорії до 58 кг срібло виборола Марія Наумик, учениця 10 класу ЗОШ с. Видерта (результат – 71 кг).

Оксана Привиденець – учениця 11 класу ЗОШ с. Видерта посіла друге місце у ваговій категорії до 69 кг (результат – 96 кг).

Таку ж турнірну сходинку зайняв Вадим Куцик, учень 8 класу НВК № 2 міста у ваговій категорії до 41 кг (результат – 73 кг).

Четверте місце у категорії до 56 кг здобув Богдан Назарчук, учень 9 класу НВК № 2 міста, а Олександр Михальчук, учень 8 класу ЗОШ с. Видерта, має п’яте місце у категорії – до 38 кг. Він зафіксував 51 кг.

Проводив підготовку юних спортсменів до участі у Чемпіонаті тренер Камінь-Каширської ДЮСШ, майстер спорту України з важкої атлетики Валентин Андрусь.

Фінансову підтримку спортсменам надав відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації.