У камінь-каширських лісах затримали браконьєрів

10 Грудня 2016, 14:41
2554

Працівники групи оперативного реагування державного підприємства «Камінь-Каширське лісове господарство» спільно з лісовою охороною та мисливцями районного УТМР на території Видертського лісництва затримали чотирьох чоловіків, які проводили полювання у заборонений день.

Як повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ, під час з’ясування обставин затримані повністю визнали свою вину.

Мисливські рушниці вилучено, а самих горе-мисливців притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали по двох з них передані до суду за повторні дії.

Користуючись нагодою, лісівники звертаються до мисливців з наполегливим проханням дотримуватися правил полювання. А ще просять свідомих людей співпрацювати з лісівникам і повідомляти лісоохоронців про подібні випадки.

Коментарі
10 Грудня 2016, 19:27
І, хто це так відпочиває на природі? Секрет?
10 Грудня 2016, 23:32
Та хтось типа Вася Домарєцкій ...
11 Грудня 2016, 02:51
Ну такого я знаю. І випити може, і на штани протирати на роботі в старшому віці, а молоді без роботи.
11 Грудня 2016, 10:06
Ага, цей старий пердун совєтського разліву)) За кожною чаркою нагадує усім присутнім що він "морськой афіцєр" ))
11 Грудня 2016, 13:31
чув, що він по-пяні ще й "рішала"
11 Грудня 2016, 15:13
це ж треба - все про всіх знають!
11 Грудня 2016, 15:31
Років 15 тому саме цього Васю Домарєцкого (тоді зам голови РДА) із Стефаном "Дроздом" Михайлюком злапали на кордоні із старовинними іконами та іншими церковними раритетами.... Звільнили його тоді "заднім числом" - ще не встиг в Камінь приїхати...
11 Грудня 2016, 15:44
Так він ще й досі байдики б"є на державній службі та нізащо відносно непогані гроші має.
11 Грудня 2016, 19:50
Якщо десь щось зроблено, то це не Вася. Як і тепер... А свого часу "перевіряв" ті фірми, які вже не існували. Так і живе...
12 Грудня 2016, 01:15
То ледащо Вася Домарецький ще дурня валяє на посаді, чи вже на пенсії чаркується?
12 Грудня 2016, 03:46
ПРАЦЮЄ... А за таких керівників, як Вася та пан отець від церкви лишилась одна шкаралупа, та й та згоріла. Ніхто так і не відповів за злочин. Хіба Всевишній розсудить.
12 Грудня 2016, 09:41
Так, "він ще й досі байдики б"є на державній службі та нізащо відносно непогані гроші має" -це точно про нього .Зараз він головний еколог району.. тіпа... Жодна нелегальна розробка піщаного кар'єру без Васі Домарецького не обходилась. Тобто , без його волохатої руки з вимогою ХАБАРЯ .
12 Грудня 2016, 22:52
Зате зараз цей так званий "панотець" московський піп Стефан Дрозд торує стежку до депутатки Констанкевич , щоб та допомогла йому в Камені збудувати нову (і звичайно ж московського підпорядкування!) церкву...
13 Грудня 2016, 11:55
Збудувати для нього мабуть не проблема. Проблема, що хоче в центрі міста як атрибут відомого світу.