Ветерани АТО хочуть зібрати збори

25 Грудня 2016, 17:30
2707

Громадська організація ветеранів АТО «Побратим» на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила про збори атошників.

За інформацією, що розміщена тут, збори відбудуться на 2 поверсі райдержадміністрації у актовій залі.

Дату та час їх проведення назначили на 27 січня 2017 року з 10.00 по 12.00.

 

Коментарі
25 Грудня 2016, 19:47
Щось я не поняв. Будуть Пташника переобирати чи що?
25 Грудня 2016, 19:55
Так це ж &quot;Ветарани АТО хочуть зібрати збори&quot; , а не ветерани))) <br/>Альо, редактори-двоєчники, знову не ту клавішу натискаєте?)) Хоч заголовки вже перевіряйте , ідіоти..За що вам Корсаки гроші платять? За такі напівграмотні і тупі перепости? <br/>Знову свою тупість показали і бігом витрете мій комент?))
26 Грудня 2016, 01:36
А Шумік - вже головний воїн АТО району?
26 Грудня 2016, 11:47
&lt;p&gt;От розвелось тих ветеранських органіацій...зараз ще й менти свою склєпають ...Хоч передка й не нюхали..&lt;/p&gt;
26 Грудня 2016, 18:59
я взагалі не воїн АТО району!
26 Грудня 2016, 19:12
А чому ти про це повідомляєш? Є ж ніби ГО &quot;Камінь-Каширський координаційний центр ветеранів АТО&quot;... Невже комусь влади мало?
26 Грудня 2016, 19:23
Там і слова нема про координаційний центр.<br/>А про мало влади реально не понятно.
26 Грудня 2016, 20:51
Будь яка , навіть громадська організація - це вже якась влада..<br/>Питання в тому для чого ще одна організація атошників , якщо вже є одна...пташникова...
26 Грудня 2016, 21:24
Влада над ким...<br/>не існує ніякої організації ...пташникової... ...шумікової... чи ше чієїсь<br/>організація якою керує Пташник є, але робота яка повинна вестись організацією не ведеться. Пташник сам відмовляється керувати координаційним центром (це його слова які він говорив на зборах). Він сам пропонував всім (я маю на увазі атовців) хто бажає очолити координаційний центр. Ніхто з присутніх не захотів. На зборах які були 23 числа багато членів координаційного центру вирішили писати заяви на вихід з координаційного центру. Багато ветеранів АТО які не писали заяви на членство в координаційному центрі мають бажання вступити до ГО Ветеранів АТО &quot;Побратим&quot; яку очолить Андрій Чурак.
26 Грудня 2016, 21:29
шо саме буде з координаційним центром, він змінить керівника чи закриється взагалі я не знаю. і не моє то діло
26 Грудня 2016, 21:58
Сергію, якраз цей &quot;Камінь-Каширський координаційний центр ветеранів АТО&quot; і був пташниковим , бо він його використав для своїх власних , а не наших потреб. Пам'ятаєш той скандал , коли пташник Заявою цього Координаційного центру ветеранів АТО&quot; підтримав Чиха перед переатестацією?? Багато атовців тоді теж про цю його Заяву не те що не чули і не знали, а й були незадоволені цим..<br/> Козік тоді на сесії райради атовцям сказав відверто , що їх використали , тобто Пташник використав..<br/>З тих пір він для Пташника став майже сепаратістом...))<br/>А зараз вже є офіційна інформація, що всі волинські поліцаї (колишні менти) , які побівали в зоні АТО (навіть далеко від передка!) від тижня до місяця мають крім статуса учасника АТО ще посвідчення УБД... <br/>Цікаво, що тепер атовці скажуть про Пташника? І хто був правий?
26 Грудня 2016, 22:28
ГО Ветеранів АТО &quot;Побратим&quot; створюється для того щоб вирішувати питання ветеранів АТО (не тільки членів ГО Ветеранів АТО &quot;Побратим&quot;), але членів ГО Ветеранів АТО &quot;Побратим&quot; в першу чергу.<br/>яка доля координаційного центру мені без різниці. ще раз кажу що ніхто не захотів очолювати координаційний центр (6 грудня Пташник пропонував всім хто був присутній на зборах).<br/>за заяву, за пісок і тд. і тп. всі в курсі (може через це хлопці й не хочуть мати шось спільне з Пташником)
26 Грудня 2016, 22:30
я кожен день на роботі <br/>маєте можливість приходьте все поясню
26 Грудня 2016, 22:52
Окей, прийду 27 січня.<br/>Останнє питання.Хтось із атовців 6 грудня задав Пташнику питання про цю Заяву і про всі інші його &quot;діяння&quot; під прикриттям назвою Координаційний центр ветеранів АТО?
26 Грудня 2016, 22:59
Ні
26 Грудня 2016, 23:00
я такого не чув
26 Грудня 2016, 23:08
Ясно. Добре, хоч насмілились вийти звідти... <br/>Коли пташник мене туди хотів затягнути ,я вже понімав,що то буде..
27 Грудня 2016, 13:58
Це кого я хотів кудись затягнути? Сергій Шумік - аргументуй но свої слова про те що Центр не діє. Разом з тим розкажи, що ти зробив як депутат міськради. І не тре людей в оману вводити. Ви самі себе призначили голова-заступник-секретар. Коли я сказав мол, хлопці не тре нічо створювати, беріть -керуйте, чого не схотіли? Бо знали що вас атовців просто не оберуть ... І знаєш прислів'я &quot;не слухай, що про людину говорять інші, слухай - що вона говорить про людей&quot;<br/>Ви не перші, в області хто створює паралельні структури, і скрізь чітко простежується один і той самий слід, в облраду
27 Грудня 2016, 15:49
- Це кого я хотів кудись затягнути? (чоловік не представився)<br/>- аргументуй но свої слова про те що Центр не діє. (все шо чути за центр то Пташник риє пісок, якшо то його робота то він діє на повну катушку) скільки є ветеранів АТО в районі? скільки отримали земельні ділянки? кому потрібно лікування? хто потребує дрова? хто шукає роботу? хто отримував путівки в санаторій? і тд. тп. список можу продовжувати цілий день<br/>- Ви самі себе призначили голова-заступник-секретар. (так)<br/>- &quot;не слухай, що про людину говорять інші, слухай - що вона говорить про людей&quot; (дурацка приказка)<br/>- Ви не перші, в області хто створює паралельні структури, і скрізь чітко простежується один і той самий слід, в облраду (і це не погано)
27 Грудня 2016, 16:05
Походу, в Пташника ще один недруг(крім Козіка)-сепаратіст появився -Шумік...Бо насмілився сказати правду..
27 Грудня 2016, 17:10
Що за часи настали? Всі герої стають негероями. Пташнику закидають пісок. Шуміку закидають два буси куплені за період волонтерства. Кому вірити?
27 Грудня 2016, 17:47
Бус в мене один. Період волонтерства не закінчувався і не призупинявся. А хто закидає то хай прийде і скаже. Не... в спину шипіти. І на героя я не мітив...
27 Грудня 2016, 17:56
Як показує практика найбільше шиплять ті хто і банки сала не передав на фронт. Ті шо наблюдають збоку і рахуюють хто скільки вкрав. В них навіть духу нестане підійти й спитати.
27 Грудня 2016, 18:07
Скільки всього вийшло з простого оголошення про збори
27 Грудня 2016, 18:22
Серйозно? А сам ти скільки на АТО дав? Не людських грошей а своїх? Поділись успіхом як можна при стабільному курсу долара і економіці на жигулику їздити а коли війна і розруха то міняти бус за бусом? Волонтерство вигідне
27 Грудня 2016, 18:43
1. білий бус був куплений до війни (факт)<br/>2. продав білого доложив і купив зеленого (факт)<br/>3. свої гроші перестав рахувати після 22000 тис грн. (це тоже факт і мені до лампочки шо ти думаєш по цьому поводу)<br/>і без людських грошей робити то не можливо в тих обємах які є. ти б хоч поцікався скільки коштує дорога туди й назад. скільки коштують ремонти в дорозі. так шо волонтерство вигідне.
27 Грудня 2016, 19:14
220 тисяч! Вигідний магазин побутової техніки на отшибі. Тобі може і до лампочки але щось не сильно віриться в цю суму. Особливо знаючи тебе.
27 Грудня 2016, 19:22
тобі скільки років? там пише 22000. <br/>даже таке елементарне і то треба перекрутити<br/>який ти підприємець
27 Грудня 2016, 19:22
знаючи мене прийди й скажи в очі
27 Грудня 2016, 19:29
&quot;після 22000 тис грн. (це тоже факт і мені до лампочки шо ти думаєш по цьому поводу)&quot; дивися сам що пишеш. Хто ти такий щоб до тебе ходити. Я тобі тут кажу
27 Грудня 2016, 19:39
нехай щастить
27 Грудня 2016, 19:53
Сергій, ти який пісок повязуєш з Центром? Якщо вже хоч сплєтні, то ок. Я не збираюсь коментувати той брєд про буси і наживаються на волонтерці, про які тут натякають, бо знаю що то неправда. Але, якщо вже про плітки - то вперто ходить мова, що ти і переконував і голосував за те, щоб некамінським атовцям в місті землі не надавали. Бач як воно... Хто отримав, шукає дрова, путівки тощо... Друже, ти сплутав ГО з соцбезом.І якщо ти думаєш, що хтось має чи матиме вплив на ті ж путівки - ти глибоко помиляєшся. На рах дров - навряд чи лишились ті, хто не отримав компенсацію на тверде паливо. Про земельні ділянки... Ну от сплєтня така є, як я і казав. Щодо роботи - то частина районних атовців якраз влаштована завдяки нашій ГО. Так що продовжуй список. Тепер... Твоя біда що ти не настільки розумний, як тобі здається.. Атовці можуть бути хоч в сто спілках - хто їм заборонить? Їх основний документ - посвідчення УБД, А не членський квиток якоїсь організації... І да... Добре що хоч не приховуєте походження &quot;паралельної структури&quot; , в якому ти вбачаєш позитив, вже є одна така - ціла область натішились не може((<br/>Я б міг тобі розповісти про кримінальні справи по СЗЧ проти бійців 51ї і інших вч, про тяганину з УБД, про спонукання виплат, про інші проблемні питання, але тобі ж то не цікаво, правда? Завдання так не стоїть? Удачі
27 Грудня 2016, 20:29
А чого ти з розмови зскакуєш, Сергій Шумік?
27 Грудня 2016, 20:32
а хто ти такий шоб я тобі шось пояснював (твоіми словами кажучи)
27 Грудня 2016, 20:57
Мешканець міста який платить податки. Мало? І не обс..аю людей, як ти любиш робити завжди. Всі ганд.. ни один Шумік Дартаньян
27 Грудня 2016, 21:23
Сам закидаєш всяку х...ню. Сам ображаєшя. Клінічний деб...л.
27 Грудня 2016, 22:12
Побільше шуміків, пташників і всіх хто не сидить склавши руки, а щось робить. Сам з ним знайомий, маю тільки гарне враження.
27 Грудня 2016, 22:13
Будь сильним брате
28 Грудня 2016, 13:58
Ну да, тепер пташнику цей Коородинаційний центр вже не потрібен..Чиха на нач.поліції підержав, соб земельки і під Каменем,і під Шацьком урвав, пісочку продав - можна і послати хлопців на хер.<br/>Зате як хтось інший щось створить - то ж точно на владу працює..<br/>Походу, дартаньяном себе тут щітає Пташник , а не Шумік..
28 Грудня 2016, 14:52
Ти такий Атовець, як з гімна куля. Прикрився місцевим депутатством і гавкаєш. Чого воювати не пішов?
28 Грудня 2016, 20:58
ніхто нічим не прикривався <br/>ну да, ти ж один у нас даратаньян.Усі інші-гімно і кулі))
28 Грудня 2016, 22:04
Вони думають шо то я підписуюсь атовцем. Так шо не мішай ім тішитись.
28 Грудня 2016, 22:15
Та я не мішаю.Тепер ти і Козік - два недруги-сепаратісти в Пташника.Бо жти насмілився створити іншу, не липову атошну організацію
28 Грудня 2016, 23:23
Козік ти смішний і жалюгідний. Ніхто крім тебе самого про тебе не пише, хоч під десятьма нікнеймами заховався. І не рівній себе до Шуміка, бо він волонтер з великої букви, а ти звичайнісіньке тріпло!!!
29 Грудня 2016, 00:43
Хаха))