Камінь-Каширський: Валерій Дунайчук зустрівся із протестантами

01 Лютого 2017, 16:40
3203

Сьогодні, 1 лютого, у стінах райдержадміністрації Валерій Дунайчук мав зустріч із представниками протестантських релігійних організацій краю.

Мета зустрічі полягала в обговоренні та узгодженні плану заходів щодо належного відзначення 500-річчя Реформації – широкого релігійно-суспільного руху, який здійснив фундаментальний вплив на європейську цивілізацію.

Голова райдержадміністрації наголосив на важливості проведення тематичних заходів, позаяк вони першочергово спрямовані на підвищення духовності та освіченості, - повідомляють у РДА.

– Ми будемо сприяти реалізації поставлених завдань, аби відзначити цю дату на належному рівні, – запевнив голова райдержадміністрації. – Немає сумніву, що взаємодія органів влади та релігійних організацій – це крок до  розвитку економічних, суспільних та культурно-виховних інституцій.

Нагадаємо, Президент України підтримав ініціативу Всеукраїнської Ради церков і підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації». Підписання відбулося під час зустрічі з керівниками авторитетних українських та міжнародних протестантських об’єднань, які зібралися в Києві для проведення Другого Місіонерського форуму Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів.

Коментарі
01 Лютого 2017, 21:23
Карколомна подія. Президент підписав, а Дунайчук мав зустріч. А що цікаво він мав від цієї зустрічі? Бо як можна довести, що губернатор має зустріч, а не представники протестантизму мають губернатора?
01 Лютого 2017, 23:18
Справа добра. <br/>&quot;це крок до розвитку економічних, суспільних та культурно-виховних інституцій&quot;<br/>Там дивись і на читачів вплине...
02 Лютого 2017, 00:53
Не хотілося б зустріч протестантів з головою райдержадміністрації зводити до Другого Місіонерського форуму Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів, як це подається редакцією сайту, оскільки сам протестантизм значно ширше і глибше поняття аніж рух ЄХБ. Ну і, тим більше, до простакуватого - хто кого мав, як тут коментують зустрічі влади і протестантів. Бо сьогодні поняття &quot;мав&quot; дуже спрощене та суб'єктивне, надто у нашому спотвореному світогляді. А от з плином часу, як показує життя, протестанти у широкому розумінні цього слова таки візьмуть гору над нашим невіглаством і недалекоглядністю. І справа, ще раз підкреслю, не в конкретних людях з прізвищами по обидва боки столу під час цього рандеву. Навіть справа не в тому, що головний Пастор України нині обіймає одну з стратегічних посад у владі на Печерських пагорбах, чим, звісно, сприяє розвитку структур своїх одновірців, бо заполітизованість і релігійні почуття у перемішку ще й з бізнесовими інтересами - надто непередбачувана гримуча суміш. Цю зустріч з нагоди 500 ліття Реформації варто розглядати в контексті впливу світового протестантизму у християнстві на суспільний розвиток. Протестанти, як відомо, вперше гучно заявили про себе лютеранством та кальвінізмом, назви яких взяті від прізвищ своїх лідерів, відповідно від німця Мартіна Лютера та француза Жана Кальвіна, котрі насмілились виступити проти існуючої на початку 16 століття християнської традиційної церкви, особливо - проти гріховності тодішніх церковнослужителів зі всіма своїми людськими слабкостями, як то: гроші, вино, жінки/чоловіки, блуд, політика, інтриги тощо. Нині доволі просто знайти інформацію про суть протестантизму, їх лідерів, історію розвитку цього християнського руху та його вплив на світову цивілізацію. Тому характеризувати чи деталізувати це нема потреби. Варто лишень підкреслити, що рівень якості життя в найбільш протестантських країнах є одним з найвищих. За ними в цій ієрархії знаходяться держави з домінуючою католицькою традицією, причому ж із заходу на схід. Ну і найнижчий рівень життя за всіма показниками якості життя: середній вік життя, купівельна спроможність, рівень медицини, соціальна складова, побут тощо, - на жаль, у країнах з православною домінантою. І це не означає, що, скажімо, завтрашнє висв'ячення всіх православних поліщуків, якщо не у протестантів то хоча б у католиків відразу покращить рівень їхнього життя. Це значно глибші і ширші процеси, вони є світоглядні, а не ритуально-догматичні. Цю закономірність щодо рівня життя і релігійних особливостей придумали не політтехнологи, і не проповідники, це факти, які, як відомо, річ вперта. Я далекий від протестантського руху, але якась лютеранська та кальвіністська складова у моїй підсвідомості, мабуть, є. Оскільки, я розумію Мартіна Лютера у тому, що частина нерадивих, випадкових у цьому ремеслі священників для думаючих людей не є провідниками до Бога, вони швидше ведуть до Мамони. Та й Кальвін мав рацію у тому, що срібло і злато, гроші і церковна розкіш окремих духівників, та й храмів є зайвою перешкодою на дорозі до Господа, особливо збіднілого матеріально, але багатого духовно простого чоловіка. Нинішні представники протестантського крила у нашій та й сусідніх пострадянських державах не є тими слов'янськими лютерами/кальвінами, що аки янголи ведуть нас до Раю небесного і тим більше - земного. Серед них є й такі, про яких я згадував на початку свого комента, є такі, що з цитатником, бо, мабуть, не здатні запам'ятати основні положення Євангелія, чіпляють до згорьованого люду чи то на дорозі, чи у лікарні, чи на перехресті вулиць з агітаційними матеріалами і куточками, чимось схожими на наочну агітацію часів Суслова. Тому я не агітую сьогодні ні за &quot;білих&quot;, ні за &quot;червоних&quot;, ні за ряжених. Я спонукаю до роздумів, закликаю не бути сліпцями, яких ведуть такі ж сліпі на обидва чи одне око. Але я сміливо віддався б в опіку того просвітителя, що закликає вірити у Бога та у тяжку і виснажливу працю у свідомій та вільній громаді, котра цеголка за цеголкою мурують Храм Віри на території, де панують добробут, справедливість і достаток...
02 Лютого 2017, 12:03
Шановний! По-перше, якщо вам кортить чи ви зобов'язані захищати дії вашого патрона, то підпишіться - Дунай-песлужба, а не закочуйте неміряні виступи. По-друге, скажіть чесно, що у всі роки і на камінськім районі мали в носі конфесійні питання. Це спричинило гіпертрофоване розростання московських попів, що московське попівство проросло в головах поліщуків, і що протиставити сьогодні цій хворобі можна лише протестантизм. І не тра демонструвати свою обізнаність на темах радянського атеїзму, породженням якого є РПЦ - для вас особливо - Російська православна церква. зі своєю філією - УПЦ (МП). По-третє, ідея з протестантами файна, тілько варто знати, що не всі протестанти є протестантами, так само, як не всі православні є православними. Домінує кількість релігійних клоунів. Ось тому ці протестанти і мали Дунайчука-неперевершеного.
02 Лютого 2017, 14:10
Мені кортить бачити позитивні зміни в головах моїх земляків і не більше, тому прив'язувати мене до Дунайчука з якогось дива - не розуміти ролі ЗМІ і сьогоднішніх процесів. &quot;Закочування неміряних виступів&quot; має під собою грунт, каюсь, грішний, це справедливі зауваження, але двома реченнями про протестанство є кому писати на цьому сайті. Їх писанина зводиться до &quot;хто кого мав&quot;. Коротко також можна послати під три чи більше чорти, але це не у моїх традиціях. Розлогість не найкраща риса коментатора, але є речі, котрі доступною мовою, у логічному зв'язку, послідовності хтось має донести людям. Ну і ще одне, хтось любить читати газету &quot;Пан+Пані&quot; чи &quot;Порадницю&quot;, які подають інформацію 3-5 абзацами, аби пенсіонеру чи ватнику було легше це прочитати і зрозуміти. А є, для прикладу, газети на кшалт &quot;Дзеркало тижня&quot;, яку я щоправда у силу різних причин, найперше через політичну заангажованість головного редактора Юлії Рахманіної - дружини одного досить відомого політика, перестав читати. Так от &quot;Дзеркало тижня&quot; часом друкує статті на цілий розворот чи цілу сторінку. Тобто грішать &quot;неміряністю&quot;, але ж не всім це обов'язково читати, читайте щось простіше. І на рахунок РПЦ. Мені видається, що я за кілька років спілкування на сайтах міста і району цілком однозначно висловлююся щодо цієї церкви. Але УПЦ МП є у головах більшості моїх земляків, яких я не можу не поважати, це їх воля, часто підсвідома. Приклад щодо градації держав світу по критерію якості життя у залежності від домінуючого віросповідання, як на мене, є більш ніж достатнім для розуміння, як ви кажете, релігійної клоунади у районі. І на завершення. Бачите мій нікнейм, перегорніть його і йдіть далі, шукайте спеців з питання, яке вас хвилює - хто кого і як має, в носі чи деінде...
02 Лютого 2017, 15:44
&quot;Суд&quot; візьме до відома ваші пояснення, але не може покласти їх в основу вироку. Все що ви пишете, читають люди і далеко не всі вони знаються на предметі обговорення. Але народ український заповзявся стати цивілізованим і цього не можливо досягти не доклавши зусиль. То якщо писати, а коментарі - це публічне писання, то треба писати чітко і коротко. По-друге, не варто впадати в тимчасове благолєпіє - несподівано закохуватись в протестантизм, як колись США возлюбили талібан, на свою потім та всього іншого світу голову. Люди повинні шанувати справжнє і в цьому їм потрібно допомагати. Протестантизм, католицизм, православ'я - це справжнє і корисне. Але немає де правди діти - на сьогодні серед &quot;праведних&quot; протестантів не бракує організованих злочинців. І це правда. Не протестантство є цьому причиною, а шахрайство людей на цій релігії. Про це повинні знати всі, навіть Дунайчук-усміхнений
02 Лютого 2017, 16:12
Я не впадаю у відчай, що високий &quot;суд&quot; у Камені не може і не хоче покласти мої пояснення в основу вироку, оскільки &quot;на той раз суддями були...&quot;, а далі ви, сподіваюсь, знаєте ту байку з дитинства. Я пишу не для конкретного коментатора, навіть якщо він є основним &quot;фахівцем&quot; району у галузі кримінального права та ногою відкриває двері прокурорів області і вище. Я пишу для широкого загалу і, власне кажучи, не потребую похвали чи повчань. Полеміка - так, але по суті і аргументовано. Для того й заведена у структуру сайту можливість коментування. От, ви мене розпинаєте, що я &quot;несподівано закохався у протестантизм&quot;. Де я таке писав? Я навів статистику якості життя серед держав і домінуючої там форми християнства. Крапка. Водночас я підкреслив &quot;Тому я не агітую сьогодні ні за &quot;білих&quot;, ні за &quot;червоних&quot;, ні за ряжених.&quot;, бо &quot;...тому, що частина нерадивих, випадкових у цьому ремеслі священників для думаючих людей не є провідниками до Бога, вони швидше ведуть до Мамони. &quot; і т.д. Вести замість Бога до Мамони і є за вашими словами &quot;шахрайство людей на цій релігії.&quot; Якщо ви вважаєте, що конкретні пресвітери, які прийшли до Дунайчука, є мамонівцями чи шахраями, то не беріть мене у свою компашку, бо я не знаю цих людей особисто і не є для них тим суддею, який мої пояснення може чи &quot;не може покласти їх в основу вироку&quot;.
02 Лютого 2017, 17:37
Ніяких повчань. Я просто вас тестую. І вже отримав відповідь. Ви, як і ще кілька коментаторів на цьому сайті, пишуть не те, що знають, а те, що хочуть сказати. Тому ви легко ведетесь на всі мої словесні вибрики.
03 Лютого 2017, 12:19
Для Sterh(а) та добродія, що користується &quot;словесними вибриками&quot;, а що каже історія Християнської Церкви? Я думаю, що ви повинні розуміти, що на Реформацію можна дивитись з позиції католицького Риму та ортодоксального Константинополя, а в питаннях віри не піддаватись і не &quot;бути сліпцями, яких ведуть такі ж сліпі на обидва чи одне око&quot; . Може хтось заперечити , що великий вплив на розвиток людства та його історію мали інші релігії як Юдаїзм, Іслам чи Буддизм. То таким чином можна відзначати і їхній вплив?!...
03 Лютого 2017, 20:15
Камен тобто Каширський далекий від процесів світового дійства, На його території допоки що діють результати радянського впливу. Це хамський атеїзм загорнутий у рясу православної церкви та горда поза протестантів, як небажання ділитись з православними попами. Усі вони максимально віддалені від релігії, не кажучи про віру в Бога. Бо для них повірити в Бога є справою невигідною - повірити, означає присвяти себе своїй душі, а не своєму шлунку та своїм статевим органам. Щоб зважитись на віру, потрібно відмовитись від задоволень легко доступних і прийняти важку працю самовдосконалення.
04 Лютого 2017, 19:01
Я штундяк напудила зі своєї хати разом з їхніми книжечками