У Камені-Каширському відмовились приймати львівське сміття

04 Лютого 2017, 11:50
3349

До Камінь-Каширської міської ради звернувся мер Львова Андрій Садовий з проханням тимчасово допомогти львів'янам у захороненні частини твердих побутових відходів.

Оскільки, як зазначається у зверненні, захоронення сміття на Львівському міському полігоні припинено рішенням суду через зсув твердих побутових відходів.

Впродовж останніх семи місяців Львівська міська рада спільно з перевізниками намагаються вирішити цю проблему.

Львів знайшов розуміння та підтримку в окремих територіальних громад. Але зараз ситуація загострилась, тому Садовий і просить тимчасової допомоги у захороненні частини твердих побутових відходів.

 


 

Виконавчий комітет Камінь-Каширської міської ради обговорив прохання Львівського міського голови, однак відмовив у його задоволенні.

Відтак голова Камінь-Каширської міської ради Василь Бондар відповів у листі Андрію Садовому, що, на жаль, існуючий полігон ТПВ Каменя-Каширського є невеликим по об'єму і хоч зданий в експлуатацію у 2011 році, а вже заповнений приблизно на половину. Тож прийняття ТПВ із інших територіальних громад скоротить термін його експлуатації.

"Прошу Вас з розумінням поставитися до рішення виконкому Камінь-Каширської міської ради, " – зазначив у листі Василь Бондар.

 



 

 

 

Коментарі
04 Лютого 2017, 14:47
Нічого так перейматися, адже через рік-півтора в районі "по-дорозі на Клітицьк" вже буде готова яма для слідуючого прийому сміття з К-Каширська. Тільки ось той пісок який мав би використовуватися для благоустрою міста йде в потрібному напрямку розмножуючи й так непевний стан корупції в районі. У принципі могли б прийняти наприклад дві-три тисячі кубів, тим більше за цей мусор навіть дуже добре плать. Уявіть собі, що Камаз цього мусору коштує три-чотири, а то й більше платежів в ЄСП в бюджет міста. Та такі гроші місту навіть і не снилося. Навіть заробляти можна було б на цьому. Крім того та яма на так званій Раківській горі, наповнення ЇЇ додалося б міській раді у такому розмірі, що й за рік чи два роботи цілого Пассажу не старчило б, а тим більше потім скільки ж газу можна було б взяти. По-моєму К-Каширськ міг би тільки й заробляти на Львівському мусорі, на чому ж Він ще може заробити як не розділити соціальну допомогу від держави. Тут гроші самі до рук липнуть))))))). Прогавили.
04 Лютого 2017, 16:02
Мусор, чи сміття? Перше слово має переносне значення, а друге ні.
04 Лютого 2017, 18:51
Домашнє завдання в тому числі &quot;Читач&quot;-у в першу чергу на виконання позивних відносно &quot;Совка&quot;, якщо Ви пане сучасна навіть припустимо молода людина викладіть мені тут слова відомої людини - Прем&quot;єр-Міністра Сингапуру з книги українського видання 2016 року видавничої групи КМ-БУКС; Лі Кун Ю &quot;Із третього світу в перший. Історія Сингапуру 1965-2000&quot; сторінка 405. <br/>В Камінь-Каширській бібліотеці є, чекаємо рівно 10 днів.
04 Лютого 2017, 19:05
Ще нам не хватало відходів ві львівських жидів
04 Лютого 2017, 22:01
Садовий і його &quot;Самопоміч&quot; обкалялись і тепер своє лайно хочуть роздати усім навкруги...
05 Лютого 2017, 00:15
А чого ж це так видаляєте коменти про Балицьку?)) Ніби ж нічого нецензурного про неї не написано було ,лише одна правда..
05 Лютого 2017, 11:01
Приватний то приватний , але про Балицьку раніше тут було написано таке &quot;А де ж Балицька - ярая адептка Садового і партії &quot;Самопоміч&quot; ? Чому вона зараз не дає вумні поради як утилізувати львівське сміття і лайно? Може, на знак партійної солідарності прийме до себе трохи львівського сміття від Садового?)) &quot;
05 Лютого 2017, 13:11
Камене. Ви не припиняєте мене дивувати, Завдяки вам я або додам в своїх знаннях про людину, або втрачу віру в людство. По-перше, я не той читач. По-друге, якщо ви маєте на увазі спогади колишнього прем'єра Сингапуру &quot;Сингапурська історія: з третього світу в перший&quot;, то її написав Лі Куан Ю, а не Лі Кун Ю. В Китаї був один дуже відомий Кун - це Кун Фу Дзи, відомий як Конфуцій. По-третє, з огляду на вашу плутанину з китайськими іменами та відповідно стилю вашого мислення, перейдіть до книг кулінарного призначення. Мудрість цих книжок полягає в тому, що вони вчать правильно поєднувати окремі речі. <br/><br/>.
05 Лютого 2017, 18:11
&quot;Йо Каменю<br/>11:11 05.02.2017&quot;: перший пішов; дійсно цю книгу написав Лі Куан Ю. Але чому у Вас наприклад складається таке враження що хтось не зможе правильно поєднати окремі речі користуючись мудрістю цієї книжки? Таким чином я можу сказати й про Вас якщо Ви не читали у свій час наприклад; Реклама.теорія і практика Сєндидж, Фрайбургер, Ротцол Москва &quot;Прогрес&quot; 1989р.вип.; Основи Маркетинга Філіп Котлет Москва &quot;Прогрес&quot; 1990 р.вип. Тому у принципі я думаю не важно скільки тобі від віку але в тому, що тема є твоєю.
05 Лютого 2017, 19:02
Куб ТПВ (тверді побутові відходи) коштує приблизно 9 гривень,ось і порахуйте який буде заробіток з 1 камаза! Шановний Камінь ВИ тільки вмієте пі........ти,прийдіть і розкажіть як потрібно заробляти, тому що в районі всі дурні,а ВИ напевне економіст &quot;високого&quot;рангу!
05 Лютого 2017, 19:42
А чём сыр-бор то?
05 Лютого 2017, 20:00
То ви вважаєте, що це садопомічне сміття ,тобто ТПВ, варто везти сюди в Камінь-каширський, щоб заробити офігенні гроші??
06 Лютого 2017, 02:49
Еколог до Камінь<br/>17:02 05.02.2017: якби в Садового куб коштував всього 9грн. то приблизно п&quot;ятсот гривень за машину не везли за вісімсот кілометрів.
06 Лютого 2017, 20:20
- Андрію! Ну, не можемо прийняти твого сміття, самі захаращені !<br/>- Василю, читав я твою відписку! ... Чого дзвониш?<br/>- Та тут Камінь, ну, не місто - чолов'яга один проситься, каже дві-три тисячі кубів прийме на своє подвір'я за файні гроші. То скеруй там камази, він чекає.
07 Лютого 2017, 21:54
Зовсім не смішно хіба потому, що Я не міський голова. Це Ви тільки про міського голову можете з іронією так говорити тому Ви не до того звертаєтеся.
11 Лютого 2017, 18:39
Ціна 9 грн за м3,це тільки за утилізацію сміття, а доставка нас не цікавить.Ось і порахуйте?