На будівництво стадіону у селі Раків-Ліс із держбюджету можуть виділити 100 тисяч гривень

04 Квітня 2017, 14:44
2184 Джерело: facebook.com

Як повідомила на зустрічі із раківлісцями народний депутат України Ірина Констанкевич, на облаштування стадіону у Раків-Лісі із державного бюджету вже в квітні можуть виділити 100 тисяч гривень.

Так Ірина Мирославівна зробила відповідне подання на розгляд Кабінету Міністрів за клопотанням сільської ради.

– Зараз головне завдання сільського голови гарантувати належну проектно-кошторисну документацію для забезпечення надходження держаних коштів на створення спортивного ядра із біговими доріжками у Раків Лісі. А також знайти інші джерела співфінансування: виконання робіт власними силами жителів громади, кошти сільського та районного бюджетів тощо, – зауважує помічник народного депутат Світлана Сидорук. – Тільки разом можна змінити життя в кожній громаді і в Україні на краще.

facebook.com
facebook.com

 

 

Коментарі
04 Квітня 2017, 19:28
Мало молоді, очевидно зайняті тим як прогодувати свої сім"ї.
04 Квітня 2017, 22:31
В первих рядах - наш "багатоликий янус" раківський директор Олександр Кузьмич))
04 Квітня 2017, 23:54
Не було б бюджетних працівників та апарату сільської ради депутата слухала б одна карасинка та проплачені укропівці.
05 Квітня 2017, 20:33
З боку воно видніше, але чому стільки злості? Народний депутат України їде не для того, щоб її слухали, а щоб почути людей. Розмова була не проста, але думаю Вам це не цікаво.
05 Квітня 2017, 21:06
Більш цікаво знати, скільки бабла від вас за "роботу" отримає "багатоликий янус" раківський директор Олександр Кузьмич та ваш протеже раківський голова Ніщик..
05 Квітня 2017, 21:47
О. Кузьмич із виду козак ого який.
06 Квітня 2017, 02:26
Дуже жаль... що в наших людей такий низький рiвень культури... ( висновок з коментарiв)
06 Квітня 2017, 04:29
Головне прослідкувати за тими грішми... вже одного раду виділяли 250 тис. грн. Ні грошей, ні стадіону...
06 Квітня 2017, 10:19
Ага, як тільки таких "флюгерів" як Кузьмич чи хапуг як Ніщик називають реальними назвами - відразу ж "низький рівень культури" (( так?))