Як у Камені-Каширському ремонтували дорогу

11 Квітня 2017, 12:37
2910

Після фрезування асфальту на вулицях Каменя-Каширського вчора, 10 квітня, нарешті розпочали латати ями.

Працівники ПАТ «Ковельське ШБУ-63» підвезли всі необхідні матеріали і взялися до роботи.

Краї ям просмолювали, засипали в них підготовлений асфальт, розгладжували та вкатковували.

На жаль, ми не помітили, чи видувалися залишки старого  асфальту та пил, хоча дорожники запевнили, що все роблять відповідно до технології.

Нагадаємо, що цього річ на ямковий ремонт доріг у міському бюджеті цього річ передбачено 700 тисяч гривень. 

 











 
 

 

Коментарі
11 Квітня 2017, 21:28
Дивіться люди, які ці строітєлі ваші гроші, під виглядом ремонту, крадуть
11 Квітня 2017, 22:17
А що ж ці люди будуть дивитись зараз? Дивитись і думати треба було тоді , коли голосували за того,хто найняв цих строітєлєй .І саме він і краде ці гроші
11 Квітня 2017, 23:33
Дядько в сланцях-це шедевр.
12 Квітня 2017, 15:02
А це в центрі міста замість омріяному пам"ятнику Шевченка встановили кухоль з пивом!!!! Міська влада є у місті?
12 Квітня 2017, 16:37
&quot;киянин<br/>12:02 12.04.2017&quot;: не має чого нервуватися адже біля кухля Є ще три флаштоки на яких незабаром будуть тріпотітися стяги Волинської обл, України та Євросоюзу. Прикольно напевно - кухоль пива та Євросоюз. Куди йшли туди й прийшли.)))))))
12 Квітня 2017, 19:07
Пане Камінь, що це за кухоль із пивом? Поясніть будь-ласка, бо давно не був у Камені.
13 Квітня 2017, 01:33
Я б цей кухоль назвав би Діогеновою бочкою як би не ручка збоку. Але нівроку зроблена з дерева майже до трьох метрів висоти. Очевидно з того кухля будуть продавати пивасик. Але не так той пивасик як рішення Міського голови, оскільки швидше всього на встановлення того добра, кухля давав Міський голова. Тому однозначно що таке не подобство яке поставили серед площі Культури це найвищий прояв неповаги до городян, адже швидше всього що свою нужду після кілька бокалів пивасика будуть справляти прямо під прапори Євросоюзу оскільки вибачте на слові туалета в К-Каширську до цього часу немає. Хіба що будуть бігати за Універмаг або до церкви.
13 Квітня 2017, 01:46
Прийдеться по приїзду в Камінь самому розглянути той &quot;кухоль&quot;, бо зрозумів, що він десь у центрі,а більше ніц не зрозумів. А туалет за ресторацією &quot;Полісся&quot;, неподалік дому, де до 70-х років жив Степовик, брат нинішнього доктора богослов&quot;я?
13 Квітня 2017, 15:25
Убогім і сумним виглядає місто навіть на кольорових фото. То віддзеркалення його голови і його депутатів. Брудне, занедбане місто обирає на представницькі і виконавчі посади людей з занедбаною свідомістю, а обрані залюбки продовжують історію занедбаності та бруду.
13 Квітня 2017, 15:44
Туалета за ресторацією давно вже немає а кухоль стоїтьякщо стояти лицем до універмагу то з лівої сторони де стояли флагштоки