Обдарована учениця отримуватиме щомісячну стипендію районної ради

20 Квітня 2017, 12:40
3991 Джерело: vk.com/katerynka_v

Учениця 9 класу НВК №2 міста Каменя-Каширського Катерина Василенко отримуватиме щомісячну стипендію районної ради імені Шабліовського.

Таке рішення підтримали депутати райради, розглянувши подання райдержадміністрації, враховуючи рішення колегії відділу освіти РДА та рішення Президії районної ради відповідно до районної Програми підтримки обдарованої молоді в установленому порядку.

Зазначимо, Катерина Василенко є переможцем шести обласних інтелектуальних змагань.

Зокрема, п'яти обласних олімпіад: географія - 2 місце, українська мова - 3 місце, англійська мова - 3 місце, математика - 3 місце, математична олімпіада імені Михайла Кравчука - 3 місце. А також вона здобула друге місце у мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка. Окрім того учениця стала переможцем обласного турніру юних журналістів у командному та індивідуальному заліках.

Іменна стипендія районної ради імені Шабліовського призначається для Катерини Василенко  з 1 червня 2017 року по 31 травня 2018 року і виплачуватиметься щомісяця в розмірі 200 гривень.

 

 

Коментарі
20 Квітня 2017, 16:50
Наше світле майбутнє.
20 Квітня 2017, 18:30
Яка ж БІДНА райрада!200 гривень......Як не соромно? На фуршети районного рівня тратять в сотні разів більше.Собі б таку премію встановили.
20 Квітня 2017, 21:06
То добре, на медика вивчиться.
20 Квітня 2017, 21:35
А де ви бачили витрати районної ради на фуршети?
20 Квітня 2017, 23:04
Прекрасна дитина!!!
20 Квітня 2017, 23:53
200 грн. сходить на ренету раз
21 Квітня 2017, 14:44
Дитина отримала 6 ойро. В КНДР це скарб для родини, а в НДР одноразовий презерватив. Все просто райрада - ще живе як в КНДР.
21 Квітня 2017, 16:43
Не все у цьому житті вимірюється грошима чи "разами" в ренеті. Звичайно, що хотілося б 200 долярів на місяць, але для розумної дівчинки сам факт нагородження, нехай і скромною, але стипендією районного рівня це вже визнання її здібностей та праці над собою. Василенки завжди у Камені меткий розум, колись головним головним бухгалтером райвно працювала така собі Валентина Василівна Василенко, можливо й родичка цієї мудрої дитини...
21 Квітня 2017, 20:10
Дійсно, навіщо старанну дівчинку брудом обливати. А 200*12=2400грн-це може бути новий мобільний телефон (непоганий подарунок). Дівчата завше відповідально ставилися до навчання, інша справа, що доросле життя нівелює цю перевагу і ледачкуваті в дитинстві хлопи в нашому житті царюють.
22 Квітня 2017, 01:10
Навіть навколо гарних дітей, позитивних подій- стільки словесного бруду. Ну навіщо?...
22 Квітня 2017, 02:18
МАючи такі результати то не факт, що на Них треба працювати. Однозначно, що молодець.