Як у Черче святкуватимуть День села

05 Травня 2017, 23:00
6789

У суботу, 6 травня, у селі Черче святкуватимуть День села. Місцеві жителі запрошують всіх бажаючих розділити цю радість разом.

Уранці, о 8:00 годині, в місцевому Свято-Георгіївському храмі розпочнеться святковий молебень. Потім літургія, після якої в честь престольного свята пройде хресний хід навколо церкви разом зі священиками з навколишніх сіл.

О 12:00 на стадіоні “Колос” відбудуться футбольні матчі. Зустрітися у поєдинку запрошують команди із сіл Видерта, Раків Ліс та Черче. Про це пишуть у соцмережі на “ФК Черче”.

 

 

 

Увечері гостей та жителів села запрошують на молодіжну дискотеку, яка розпочнеться о 23.00. Відповідний анонс розмістили організатори дискотек Lipich Project у своїй спільноті в соціальній мережі Вконтакті.

 



 

 
Коментарі
06 Травня 2017, 09:31
Вітаю всіх жителів с. Черче зі святом! Добра всім і достатку, радості і щастя, миру і любові в кожен дім!!!
06 Травня 2017, 13:16
Як не старається пан кореспондент однаково с.Черче не дадуть статус ОТГ. Але взагалі то старання пана фотографа можна оцінити по рекламуванню свого села але й не цілком професійно скажімо так. Останній випадко коли до Них приїхали молоді пацики то можна зарахувати як поразку пана фотографа оскільки молоді пацики просто-напроста поснідали на зупинці й поїхали собі далі. Очевидно нічого не зацікавило Їх у тому селі. Слід шукати креатив щоб гриміти.
07 Травня 2017, 02:14
вам не здається що тут майже кожен день новини про Черче, а що в районі в других селах немає ніяких подій???
07 Травня 2017, 03:02
....інша справа що кореспондент пан чи пані родом з Черче й тому ніхто нікому не винен, принаймі тим місцям яким хотілося б щоб про них писали. Ось у тому проблема що ніхто не вміє або ніхто небажає.
07 Травня 2017, 07:37
Ей сліпі.. так кожен може новини писати. там же є кнопка на сайті Додати новину. От і розповідайте про своє село. а поки напевно лише наш кореспондент із чорча цим користується..от і маєте те що маєте
07 Травня 2017, 12:20
Черче - найкраще і найперспективніше село в К-Каширському р-ні з великими традиціями і трудящими людьми !!!
09 Травня 2017, 02:27
Згідний з Василем М.
06 Грудня 2017, 15:01
Черче дуже змiнилося за цей перiод 25 рокiв як я не була там.