Іван Банзерук із Воєгоща виграв Кубок Європи

23 Травня 2017, 15:50
4065

27-річний волинський скороход Іван Банзерук переміг на Кубку Європи з легкої атлетики зі спортивної ходьби.

Наш атлет у запеклій боротьбі виграв 50-кілометрову дистанцію на змаганнях, які щойно закінчилися в чеських Подберадах, – повідомляють на сайті Федерації легкої атлетики Волинської області.

Його час 3 години 48 хвилин 14 секунд. Банзерук усю дистанцію тримався в лідерах, а на 41 кілометрі вийшов  на перше місце, яке нікому не віддав до фінішу. Другим на фініші був ще один українець Ігор Главан. Він надолужив відставання від Банзерука на заключних 5 кілометрах до 30 секунд, але наздогнати волинянина не зміг, у підсумку програвши 24 секунди.

У відеоінтерв`ю прес-службі Євроатлетики Іван розповів, що перемозі сприяла і хороша траса в Подебрадах, і гарна погода, і його титанічна підготовка. Тепер чекаємо на виступ Івана на чемпіонаті світу в Лондоні.

Вітаємо волинянина із чудовим успіхом на кубку Європи!