Камінь-каширським собакам причеплять кліпси

31 Травня 2017, 08:15
1969

Вчора, 30 травня, у Камені-Каширському працювали собаколови комунального підприємства «ЛАСКА» міста Луцьк.

На центральних вулицях міста та, зокрема, у парку вони виловили 10 собак, які вешталися без нагляду.

Цих тварин луцькі комунальники забрали із собою.

Як зазанчає начальник Каммінь-Каширського ВУЖКГ Ігор Каденчук, псів повезли до Луцька, де на підприємстві відповідно договору їх повинні стерилізувати.

– Виловлені собаки отримають кліпси з номером. А якщо вони не знайдуть власника, то повернуться назад у місто, – зазначає Ігор Каденчук.


 

Коментарі
31 Травня 2017, 12:38
Гарно гроші розбазаруємо повеземо собак до Луцька на стерилізацію мабуть відкрили госпітальний округ у Луцьку для надання ветеринарної допомоги
31 Травня 2017, 13:06
Мені по фіг ,куди повезуть цих бродячих собак за мої податки , але це краще ,ніж дітям лікуватись від сказу
31 Травня 2017, 14:19
"Камінь-каширським собакам...." -звучить двозначно. Або це не тільки про псів???
31 Травня 2017, 20:34
ви мабуть знаєте як дітей лікувати від сказу вам дадуть мобілевську премію адже до цього часу не було лікування від даної хвороби дана хвороба не виліковна
31 Травня 2017, 21:31
У Камені чомусь чимало бродячих здоровенних псів (в інших містах більше дрібних). Деякі з них мають цікаву зовнішність, як сказав би кацап, якого побили в Мексиці,-Альоша Макєєв,-харизматичні.
31 Травня 2017, 22:26
Не знаю, яку тобі премію дадуть - шнобелівську чи пулітцерівську - за таку тупу писанину тут, але не дай Боже щоб ці собаки твоїх дітей чи тебе покусали..
03 Червня 2017, 13:13
роблять на собаках. В Камені виловили-перед Ковелем повикидали!!!В середу зранку біля Ковеля на дорозі бучив тих же псів,що на фото,лежали біля дороги в трьох місцях по 3-4 особи!!!Ніхто іх не стирилізуе-просто заробляють гроші...
03 Червня 2017, 15:10
Цікаві факти. Ви можете ідентифікувати в Ковлі камінських псів? Якщо це так,то чи може пес прийти з Ковля до Каменя? Колись читав, що кіт прийшов з Криму домів аж у Тернопіль! У моїй життєвій практиці кіт-шибеник (курчат їв), відвезений мною з одного кінця Каменя в інший, прийшов домів через три тижні.
04 Червня 2017, 00:49
Я такогож кота вивіз з осовців до інкубатора що на волі через тиждень повернувся