Якщо маєте нарікання на дорогу, пишіть електронну скаргу

02 Червня 2017, 08:50
4887

 

Тепер українці можуть написати електронну скаргу до Укравтодору, якщо вони не в захваті від дороги.

Про це на сторінці у Facebook повідомляєСуспільне око.

Звертатись сюди - https://doroga.bubbleapps.io/

До речі, поки що на цьому електронному сервісі лише 225 звернень. Із Волинської області – 8.

 

 

Коментарі
03 Червня 2017, 03:01
І що далі? Думаю ніхто ні ці скарги реагувати не буде
03 Червня 2017, 23:11
А на інші скарги хіба реагують?? <br/>&quot;Ямковість на Волині – практично ліквідована», - запевнив начальник Служби автомобільних доріг Волині Анатолій Посполітак Гройсмана. Все , ніяких скарг ніхто не розглядатиме , повірять начальнику , а не своїм очам... А ви далі голосуйте за гройсманів-порошенків , трясіться по роздовбаних дорогах... Тільки вже ж нікуди не скаржтесь...))
20 Січня 2018, 08:15
Еду по трассе киев харьков траса прчишена а заезды возле туалетов нечишены видно недатянули выполнить качественно проехал 140 километров картина та-же
20 Січня 2018, 12:53
Нєфіг москалям срати в Україні!
17 Березня 2018, 23:59
Від с.Михнівка К.Каширського р-ну.до с.Хотешів дороги немає.
21 Січня 2019, 14:24
новомосковск Самарский мост через обе полосы ров см20 уже месяца два. рядом в Песчанке красный мост две траншеи тоже давно. ни кто даже и не реагирует.
21 Січня 2019, 14:58
Ой, леле! Я вже ж так був зажурився, що давно не чув Вашого влучного і правдивого слова на сайті, особливо щодо творення ПЦУ. Либонь не лежить у Вас душа до тих суперечок, котрі мало кого цікавлять з числа наших земляків. А часом так бракує підтримки і цілющого зміїного яду у тих дозах, які є животворними у цій невдячній справі- розкривати хоча б одну повіку нашому зросійщеному люду. Чи, мо', шкірку минулої весни змінили? Бо з'явилися останнім часом під іншими ніками свіжі розумні думки та коментарі....