Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Камінь-Каширський: РЦЗ налагоджує співпрацю з енергетиками
09:18 17.06.2017
195

Нещодавно директор районного центру зайнятості у Камені-Каширському Лілія Дзямко зустрілася з директором Камінь-Каширської філії ПАТ «Волиньобленерго» Денисом Бутоліном для налагодження співпраці щодо подання та укомплектування вакансій за сприянням служби зайнятості.

Учасники зустрічі прагнули роз’яснити можливості та переваги співпраці з державною службою зайнятості, – повідомляють у Камінь-Каширського РЦЗ.

При зустрічі керівника підприємства ознайомили з одним із засобів електронної комунікації – Електронний кабінет роботодавця, який надає змогу роботодавцю переглянути актуальність власних реквізитів, відомостей, що зареєстровані та внесені в базу даних служби зайнятості; історію направлень центром зайнятості працівників; стан укомплектування заявлених вакансій.

Коментарі

Камінь

12:36 17.06.2017

"філії ПАТ «Волиньобленерго»": саме через те, що це філія це підприємство не має самостійних кадрових потужностей тому кадровий запит проходить тільки через Луцьк. Звичайно по-декуди у цьому підприємстві з"являються кадровий потенціал але він такий мінімальний що черга на працівників складається переважно із самих родичів працюючих. Для чого мутити воду в ступі хіба що ближче прознайомитися з Новим амбітним керівником філії який з"явився акурат після того коли на попередника громадяни пожалілися народному депутату.

24 жовтня
Вчора
22.10.2017
21.10.2017
20.10.2017
Loading...
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин