Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Камінь-Каширському РЦЗ відбулося бліц-навчання
17:28 17.06.2017
152

Посадовці Управління Держпраці у Волинській області взяли участь у бліц-навчанні для роботодавців Камінь-Каширського району. Захід відбувся у Камінь-Каширському районному центрі зайнятості за участі представників влади, соціальних партнерів та роботодавців району.

Під час заходу обговорено внесення змін до постанови КМУ від 4 березня 2015 року №105 «Про затвердження порядку виплати компенсації підприємствам, установам та організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період», – повідомляє сайт Управління держпраці у Волинській області.

Учасники наголосили присутнім на актуальних питаннях, зокрема зупинилась на додержанні роботодавцями вимог чинного законодавства про працю при мобілізації працівників.

Коментарі

Камінь

18:40 17.06.2017

"Посадовці Управління Держпраці у Волинській області взяли участь": у принципі таке подібне навчання має проводити постійно посадовець Держпраці, а не "понаїхавші" на один день. Район який має третє місце по населенню в області не має свого інспектора праці. Як говориться тут усім привітно; "Камінь-Каширському районному центрі зайнятості за участі представників влади, соціальних партнерів та роботодавців району."

24 жовтня
Вчора
22.10.2017
21.10.2017
20.10.2017
Loading...
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин