Грудки: учнів навчала волонтерка з Бангладешу

22 Червня 2017, 12:17
2699

Учням і вчителям грудківської школи у Камінь-Каширському районі поталанило: протягом двох тижнів вони мали виняткову можливість спілкуватись із волонтеркою із Бангладешу Тахміною Джесмін.

Тахміна приїхала на Камінь-Каширщину з освітньою місією в межах проекту GoCamp, який представляє собою навчання у пришкільних таборах, де за допомогою спеціально розробленої програми іноземні волонтери навчають українських дітей володіти іноземними мовами та креативно мислити й спілкуватися. Тахміна – одна із тисячі волонтерів зі всього світу, яких називають культурними послами і які цьогоріч працюють в Україні, – повідомляє Наталя Пась.

Школярі, окрім отримання й закріплення навиків спілкування розмовною англійською мовою, дізнались багато цікавого про країну Бангладеш, звичаї та спосіб життя співвітчизників Тахміни. Звісно ж, таке спілкування має взаємну користь, бо волонтерці теж пощастило бути в оточенні таких щедрих і доброзичливих людей, якими є жителі села Грудки, вчителі й учні цієї школи. Коли ми поцікавились, що ж вразило її в Україні з позитивної сторони, то Тахміна виразила захоплення яскравим буйноцвіттям природи і, не вагаючись, почала перелічувала хороші людські якості нових друзів.

Вчителі-мовники Грудківської школи і Олена Козік, яка надала житло для гості, всіма доступними способами намагались показати унікальність України загалом і свого краю зокрема. Тому й організовували екскурсії Волинню, презентуючи найцікавіші історичні й культурні місця. А днями вони побували в районному краєзнавчому музеї й отримали хороші враження від побаченого й почутого. Всі разом спілкувались про те, що не варто шукати унікального за далекими морями, бо воно – поруч і треба лишень навчитись його бачити. Зрештою, й Тахміна на питання про те, що вразило її в Україні з негативного, зауважила, що українці, маючи такі пречудові і прецікаві місця та феноменальні пам’ятки культурної та історичної спадщини,  не навчились сповна шанувати таку унікальність.

1

1

1

1

1

1

 

Коментарі
23 Червня 2017, 14:14
У Бангладеш, щоб комусь вивчитися всі родичі 5-6 років дають гроші на навчання, а потім пані Тахміна Джесмін має у такий же спосіб навчати своїх племінників і племінниць.
Коментар
25/04/2024 Четвер
25.04.2024
24.04.2024