Буря наробила лиха у лісах Камінь-Каширщини

01 Липня 2017, 13:24
4693

Буревій, що пронісся над Волинню два дні тому, тривав у межах півгодини, однак встиг наробити величезного лиха як для житлового сектору, так і лісового фонду. Не оминув він і Камінь-Каширського району.

На сайті Волинського ОУЛМГповідомляють: «Найбільше від природнього лиха потерпіли лісові масиви державних підприємств Маневицького, Любешівського та Камінь-Каширського районів.

В окремих місцях сильний шквальний вітер виривав із землі дерева та ломив їх, наче сірники… За попередніми підрахунками, загальна площа, пошкоджена внаслідок природного лиха, складає 1423,3 га.










1

 

Коментарі
02 Липня 2017, 21:50
"Буря наробила лиха у лісах Камінь-Каширщини" - повна дурня . Ця буря наробила благодаті лісникам ,які зараз стільки лісу собі вкрадуть , списавши на цю природну стихію, що вам і не снилось! І знову купуватимуться джипяри останніх моделей, тріщатимуть ресторани і бари по Камені і під Каменем...
02 Липня 2017, 22:48
то вони всі як васятко домарецький?
03 Липня 2017, 12:27
Через їдного
03 Липня 2017, 12:33
Чому зачепились за лісників. Ігор Соловей з своєю заступницею Надькою качинською займаються поборами з сільських медиків з кожного по 100 гр порахуйте суму хабарів. Не хватає професіоналам.
03 Липня 2017, 13:56
Патаму шо стаття про поламаний ліс під Каменем ))<br/>А ці сільські медики - ідіоти , якщо платять ці побори. Чи думають,що замість них їх хтось буде захищати? Хай звернуться до Потягайлихи - вони ж бо за неї ходили агітували на місцевих виборах
03 Липня 2017, 17:50
Ігорко Соловей має якесь відношення до Васятка Домарецького?
03 Липня 2017, 19:13
Фото і відео із Маневицького району, до чого тут Камінь-Каширські ліси? У лісі був, нічого такого не бачив, все довкола Каменя тихо! Видно новина із пальця. Взяли б коментарі у керівників лісогосподарських підприємств району і поцікавтеся &quot;чи дійсно у нас у лісі буревій наробив значної шкоди?!&quot; А то якась аномальна буря - села і місто від негоди не постраждали, а лісові масиви на веб-порталі покрутило!
03 Липня 2017, 22:44
Та ніякого відношення цей Соловей до васятки не має.. Якесь дурне-ображене написало про свою тупість і боягузтво..Здає ті 100 грн. тихенько , бо боїться вилетіти з роботи за некомпетентність..
03 Липня 2017, 23:04
Зрозуміло. А я недавно вперше в житті побачив цього одіозного Васятку Домарецького. Цікавий хлоп, червонястий.
04 Липня 2017, 11:15
Ага, дідок ще той ходок)) Любитель ВІАГРИ і жіночок після ))
04 Липня 2017, 19:37
Для В. Домарецького мортидо з лібідом сперечаються?