Як у Камені-Каширському зустрічали чудотворну ікону

06 Липня 2017, 12:20
1729

У четвер, 5 липня, о 6-й годині ранку на церковному подвір’ї Свято-Іллінського храму в Камені-Каширському православні віряни разом із духовенством місцевого благочиння зустрічали велику святиню Півдня України – Касперівський образ Пресвятої Богородиці.

Чудотворну ікону привіз у місто керуючий Волинською єпархією Української Православної Церкви Преосвященніший Нафанаїл, єпископ Волинський і Луцький, який і очолив урочисту Божественну Літургію, – повідомляють у Камінь-Каширському благочинні Волинської єпархії УПЦ.

У проповіді Владика Нафанаїл наголосив на тому, що кожен християнин має можливість брати для себе у приклад смирення та покору Волі Божій, що проявила у Своєму земному житті Пресвята Діва Марія. Архіпастир, закликаючи вірян частіше приступати до Таїнства Євхаристії, зауважив, що коли людина причащається, то стає не тільки духовним, але й кровним дитям для Матері нашого Господа.

До 13:30 невпинним потоком до чудотворного Касперівського образу линули люди, які молитовно зверталися до Матері Божої, просячи Її Благословення та Покрову.




 

Коментарі
06 Липня 2017, 18:56
А що було далі?
06 Липня 2017, 23:55
Ікона була відправлена до інших парафій
07 Липня 2017, 14:53
Під час цієї зустрічі помер якийсь чоловік...
07 Липня 2017, 19:29
Так на жаль помер.
08 Липня 2017, 13:05
Церква після дроздової служби згоріла, чоловік під час цієї помер.. Щось забагато збігів ,чи не так?
08 Липня 2017, 16:19
Щось таке дурне написали.То може Мати Божа винна тим що після приїзду її образу чоловік помер??!!<br/>Таке могло статись з кожним і будь де.Тромб може обірватись незалежно від того де людина знаходиться.
09 Липня 2017, 13:26
Звичайно ,може бути (( Але займання Іллінської церкви після служби - це теж випадковість??
09 Липня 2017, 19:49
Звичайно що випадковість так само (звичайно не дай Бог) може згоріти чи ще щось храм св.Миколая УПЦ КП чи протестансткий дім молитви і що після тоже хтось виний???<br/>Чому так Господь зробив невідомо тому не грішімо і не берімо на себе того що нам не дано тому що судити і вирішувати хто правий а хто ні може лиш Бог так як він бачить і те що зовні нас те що і всередні нас.
10 Липня 2017, 01:45
Ну так, звичайно )) Називати неканонічним храм св.Миколая УПЦ КП чи засуджувати баптистів,що &quot;осквернили&quot; грудківське озеро - це ж не гріх . А от всі сумніви щодо Стефана Дрозда - це вже гріх...
10 Липня 2017, 19:25
Ніхто вам не забороняє говорити чи сумніватись щодо отця Стефана його особистого життя та іншого але робити таке не зовсім коректне порвняння що після звершення богослужііня сталасся біда.Невже ви думаєте що сам Бого своїм Св.Дарами якприносились в храмі зруйнував храм чи забрав душу новопреставленого??Я не хочу з вами сперечатись але ви просто предвзято відноситесь до отця Стефана.