Підцир'я: у річці Цир виявили збудника холери

23 Липня 2017, 10:00
3611

У селіПідцир'я, у річці Цир виявили неаглютинуючий холерний вібріон

Про це повідомляє Камінь-Каширська міська рада.

Лабораторія ОНІ "Волинський ОЛЦ МОЗ України" провела моніторингові дослідження води річки Цир у с.Підцир'я на наявність збудників холери.

В результаті було виявлено не аглютинуючий холерний вібріон.

 

 

Коментарі
23 Липня 2017, 13:52
А ще би міська влада комісійно виявила та заоблікувала каналізаційні стоки в цю річечку-нещасницю від будинків гонорових мешканців, що масово розбудувались на її берегах. На подвір'ях цих ґазд, як правило, стоять вмиті цирською водою автівки на польських бляхах, буси для генделю та виїздів на пікніки, жона вкотре заглядає у дзеркало і діловито поправляє тюнінговані у Наталі Савчук брівки, протирає закаблуки на лабутенах, що чекають свого часу на забаву, а господар, діловито протерши екран новенького Xiaomi чи MEIZU, вальяжно веде перемовини з кумом про черговий вояж до Озюрка чи на Турію, аби гідно відсвяткувати 5 річницю кота-шотландця - одним словом ідилія життя. А те, що всі нечистоти з хати стікають у єдину ледь жевріючу водну артерію міста - начхати, то вже поза моїм подвір'ям - вважає поважний каміньчук, головне солідно виглядати на фоні сусідів та поміж кумів за зовнішніми атрибутами...<br/>А якщо сурйозно, то проблема забруднення річки Цир є давно перезрілою, вона вимагає комплексного підходу муніципалітетної влади, безкомпромісної боротьби громади із її засміченням, головно - заборони каналізування туди побутових стоків та знищення її у екологічному сенсі. Найближчим часом депутати мали б ухвалити Програму порятунку річки, її підтримки, у т.ч. і шляхом накладання відчутних штрафів за забруднення довкілля, благо - законодавчої бази для цього більш, ніж достатньо...
23 Липня 2017, 18:15
Пригадалась студентська пора та вислів філософа &quot;Двічі не можна увійти в одну і ту ж річку&quot;. Звісно, що тут мова йшла не про холерний вібріон, але якщо прямолінійно перенести цей вислів на підцирсьуий факт, то, на мій погляд, абсурд цілковитий.
23 Липня 2017, 22:29
Справа рук голови Міської ради Бондара для того щоб на законних підставах перенести вибори до ОТГ )))) , оскільки вже заявляв не раз, що для того щоб об&quot;єднуватися слід йому провести референдум серед городян. Спеціаліст своєї справи. Про те якщо без гумору то дійсність насправді є більш вражаючою ніж просто перейменувати вулицю, оскільки переписати назву вулиці на іншу це зовсім не те, щоби зробити щось варте уваги. Крім того ті вулиці які примикають до річки яка там вона не була, усі господарі Цих обійсть фактично ігнорують норму екологічного, земельного законодавства і тримають свої городи впритул до самої річки, даючи таким чином для подорожуючих тільки вузесеньку стежинку. Про те чому пан Бондар вирішив у якомусь місці провести моніторинг то йому видніше очевидно, що знайшовся якийсь господар який просто-напросто знахабнів і вивів свій туалет просто до річки. Але цю справу не слід залишати, повільно день у день слід не тільки роз&quot;яснювати громадянам але й діяти у законний спосіб відсовуючи господарську діяльність городян принаймі на положених здається вісім метрів від приватних земель. Крім того в інших землях міста городяни не раз і не два вказують владі міста та іншим городянам на незаконне тримання своїх клаптів впритул до річки, тому аналізуючи дані факти можна сказати про те, що у владі міста не має ніякої концепції стосовно того що робити з цим потічком яке ще сьогодні називають річкою &quot;Цир&quot;. У Фейсбуці нещодавно побачив вражаючі кадри з господарювання Німців, пересохлий канал річки яка наповнюється водою вряди-годи можливо раз чи два у рік. Так от цей канал по всій ЇЇ довжині для того щоб він не заростав і був у нормі наповнений щебнем. Для Нас Поліщуків котрим вода дана самим богом мати зарослу річку це фактично гріх й пересипати дно річки щебнем по усій довжині, принаймі по місту то для Нас слід прожити напевно років ще що найменше п&quot;ятдесят, тут аби лиш косити рослинність та видужувати жабориння яке розростається на наших буквально очах.
23 Липня 2017, 22:51
Пане Камінь, а піскарів ще можна наловити в кінці Радянської?
24 Липня 2017, 12:56
Років зо два тому назад можна було спостерігати недолугі спроби Волиньводгоспу озеленити річку коли по усій артерії, принаймі що навпроти К-Каширська розсадили буцім-то дуби чи липи хто його зна тепер. Грошики певно ввалили добрячі оскільки зроблено аж якусь там певно роботу, щоб можна було списати кілька актів. Тепер ні дубів ні лип але дашок у когось там перекритий і на тому дякуємо.
24 Липня 2017, 13:19
Дуби і липи в нас тепер є символічними деревами, оскільки навчання лісогосподарській справі, як плещуть злі язики, тепер схоже на перетворення дуба в липу. Приходить за татові гроші на навчання &quot;дуб&quot; і за кілька років на виході отримуємо добротну &quot;липу&quot;. Ось ці липові специ й тикають куди і коли попало кілька саджанців дерев, при цьому списують, як пише Камінь, собі в кишеню добрячі бюджетні кошти, пізніше складають акти, що кози і барани згризли чи поламали плід їхньої непосильної і тєжкої праці. В результаті - ні лісу, ні піскарів, хіба дах на гаражі чи бус на литовських бляхах у власному подвір'ї...
24 Липня 2017, 17:18
Xiaomi чи MEIZU - це застаріле китайське барахло, а Озюрко і Турія чи ненайпримітивніші бруднуваті місця які можна було б провояжити в нашому районі. що й до чого
24 Липня 2017, 18:07
про &quot;тюнінговані в Наталі Савчук брови&quot; ви класно сказали!
24 Липня 2017, 21:19
&quot;провояжити в нашому районі.&quot;: що це означає доступнішою мовою?
24 Липня 2017, 22:43
Кажете, Xiaomi чи MEIZU - це застаріле китайське барахло? А хіба, даруйте, бидло яке гадить та скидає своє лайно в єдину малюсіньку водну артерію міста, заслуговує мати Аррle 7S? Чи ви думаєте, що я не розбираюсь в ґаджетах? Ви, вочевидь, не зрозуміли мого сарказму? Адже нормальна людина у себе на подвір'ї, доки ще нема централізованої каналізації, змурує собі вигрібну яму, міні- відстійник та дренажну систему для очищення своїх продуктів життєдіяльності. А бидло - серед ночі виведе трубу в річку і все своє &quot;багатство&quot; разом з фосфатами від миття-прання цідить у річку! Тому, Jedem das Seine, або з латини - &quot;Кожному своє&quot;! Цю відому і досить поширену сентенцію ще з часів античної Греції, доки її не спаплюжили нацисти розміщенням на концтаборі Бухенвальд, розуміли всі одразу й без розпатякувань. Якщо ви до цієї категорії не належите, то я ж вас не образив. Більше того, я з високою повагою відношусь до земляків, котрі поважають у першу чергу себе і своїх сусідів - мешканців міста. Ця повага полягає насамперед у тому, аби не гадити сусідові у той чи інший спосіб. Бо відомо, якщо висловитись метафорично, що &quot;свобода мого кулака закінчується біля чужого носа&quot;! <br/>І два слова за &quot;брівки&quot;, раз вже про це згадали. Наталія Йовчик(Савчук) - знахідка для міста, у неї золоті руки і світла голова. Але, коли, даруйте, до неї звертаються молоді бабусі і тоді поміж їхніх вікових змощок на чолі &quot;зіяють&quot; татуйовані чорнющою смолою ще добре не загоєні &quot;брівки&quot;, нехай навіть від самого Луї Пістона, то це несмак, брутальщина і кіч з гламуром, що свідчать про наближення старечого маразму. Таким бракує хіба ще тільки ботоксу в губи...Про таких ще кажуть &quot;Мізків взагалі то не видно, але коли їх бракує - то помітно!&quot;
25 Липня 2017, 02:34
Пане Хрін, якщо бабусям нікому порадити, то звідки вони можуть знати, як правильно ті брови скубати та фарбувати?
25 Липня 2017, 03:21
Малувато &quot;Йодомарину&quot; купують, є така універсальна молодильна суспензія у Камені, вона помічна всім підряд, хто має гроші)), тому й не розуміють &quot;шо такое хорошо, а шо такое плохо&quot;. Своєї клепки нема, а чужої не купиш і не вставиш, це ж не брівки, її не намалюєш ні хною, ні іншою трутизною з Китаю...
25 Липня 2017, 11:20
ой, класно тут з вами, пане Хрін!
25 Липня 2017, 14:23
Щось я не бачив реклами того &quot;Йодомарину&quot; в Камені, а от якийсь Володимир Петрович Опришко щодня по провідному радіо говорить, що спасе всіх бабусь від самотності договором про довічне утримання. При цьому балакає українською, але з сильним російським акцентом.
25 Липня 2017, 14:45
Це добре, що Ви не бачите реклами &quot;Йодомарину&quot;, але це не означає, що її нема. Ось нещодавня реклама, далеко щоб не ходити, на цьому сайті: http://kamin.rayon.in.ua/news/8722-iodoprofilaktika-turbota-pro-maibutne<br/>Почитайте, там перлів достатньо, вони саме для бабусь! Подаю перше речення звідти, саме тому я й клацаю часом по клаві: «Мертве море тому мертве, що з нього не витікає вода» - кажуть у народі. Духовно мертвими є всі, хто накопичує інформацію, проте не віддає її іншим. ))))
26 Липня 2017, 03:38
Дякую пане Хрін. Трохи почитав. Структура і зміст мабуть складені ексвчителем валеології. Мене, як інженера, вразив &quot;перл&quot;&quot;: &quot; Не змащуючи систематично запчастини, вони почергово будуть зношуватись, виходити з ладу&quot;. Це мені нагадало жартівливий вислів мого покійного керівника дисертаційного дослідження,-доброї пам&quot;яті Петра Андрійовича, (мовою оригіналу): &quot;Влияние лунного света на рост телеграфных столбов&quot;