Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Волинські «батьківщинівці» зробили вагомий внесок, аби голос народу почули у Вашингтоні

17:03 09.08.2017
285

Міжнародний валютний фонд відкликав вимогу запровадити ринок сільськогосподарської землі як одну з умов надання фінансової допомоги Україні.

Безумовно, на це вплинула активна позиція українських громадян, які з ініціативи Всеукраїнського Об’єднання «Батьківщина» долучилися до всенародного референдуму і заявили про недопустимість продажу родючих угідь.

На Волині «батьківщинівці» зробили вагомий внесок, аби голос народу почули у Вашингтоні, де розташований офіс МВФ. З початку агітаційної кампанії за мораторій на продаж сільгоспугідь партійці зібрали понад 62 тисячі підписів жителів області, які висловилися категорично проти намірів влади відкрити хаотичний земельний ринок. Своє слово на захист годувальниці публічно сказали відомі в області аграрії – керівники сільгосппідприємств та фермери, депутати місцевих рад, громадські активісти. Люди тримаються однієї думки: тоді, коли в країні йде збройне протистояння, продаж землі – стратегічного ресурсу – загрожує територіальній цілісності держави.

– Нині можна з упевненістю стверджувати, що рекламна кампанія, яку влада розгорнула в засобах масової інформації про необхідність запровадити земельний ринок, не спрацювала. Звісно, українське село давно чекає економічних реформ, однак зміни, що підуть йому на користь, потрібно ретельно підготувати, – переконаний голова Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Валерій Бондарук.

За його словами, аграрна стратегія політсили Юлії Тимошенко полягає в тому, щоб головним гравцем на земельному ринку стали фермери, власники одноосібних селянських господарств, сільгосппідприємства, які добросовісно виконують свої зобов’язання перед власниками паїв. Таку позицію «Батьківщини» підтримують тисячі волинян, долучившись до всеукраїнського референдуму щодо заборони торгівлі сільгоспугіддями. Збір їхніх підписів триває і зараз, незважаючи на гарячу пору жнив. Адже влада остаточно не відмовилася від намірів виставити на продаж землю.

Перемога буде лишень тоді, коли аграрна політика працюватиме на користь сільгоспвиробників, а не для задоволення апетитів земельних олігархів, яким продаж ріллі відкриє шлях до ще більшого збагачення. Тому важливий кожен голос на захист рідної землі, аби ні в кого – ні в міжнародних кредиторів, ні в української влади – не виникло ані найменшого сумніву в тому, що українці категорично проти відкриття хаотичного розпродажу угідь, який може призвести до обезземелення селян, зростання сільського безробіття, скорочення поселенської мережі, дорожчання продуктів харчування.

Коментарі

Юлєфоб

21:12 09.08.2017

"Міжнародний валютний фонд відкликав вимогу запровадити ринок сільськогосподарської землі як одну з умов надання фінансової допомоги Україні.
Безумовно, на це вплинула активна позиція українських громадян, які з ініціативи Всеукраїнського Об’єднання «Батьківщина» долучилися до всенародного референдуму і заявили про недопустимість продажу родючих угідь." - більшого дебілізму від юлиних тупорилих піарщиків ще не було!
Та МВФу глибоко НАС РАТЬ на "активну позицію українських громадян, які з ініціативи Всеукраїнського Об’єднання «Батьківщина» долучилися до всенародного референдуму і заявили про недопустимість продажу родючих угідь."
У 2008 році та ж сама Юлія Тимошенко ,що була прем'єр -міністром України , добила українську армію - взагалі відмінила призив на строкову службу! І це було нею зроблено на вимогу того ж МВФ

Юлєфобу

23:44 09.08.2017

Що ти мелеш?9 літ Юлька не при владі,як вона могла добити військо?З району на строкову службу за ці роки пішло стільки хлопців,що можна полічити на пальцях двох рук-як не "хворий"-то штунда,от і вся армія

Юлєфоб

08:35 10.08.2017

Якраз 9 літ тому Юлька остаточно й добила армію. В коменті написано , що у 2008 році .
Читай уважніше

Йо

09:55 10.08.2017

Яка вона неповторна, чи не потворна та «Батьківщина». Точніше Юля, яка і є тією «Батьківщиною», бо решта то оплачені члени. Ось тільки не зрозуміло – підписи збирали проти Гройсмана-Порошенка?! Чи для МВФ?! Якщо підписи вплинули на МВФ, то може варто назбирати підписів для ООН, або для НАТО, щоб надали Україні найсучаснішу військову зброю. Або для ЄС, щоб перестали купувати в Росії все, що в неї купують і тим підтримують її економіку. А може назбирати підписів для ЦРУ, ФБР, щоб без втручання українських силовиків виявили усіх українських злодіїв. Таких, як Лазоренко, помічницею якого тривалий час була ЮЛЯ.

Юлєфобу і йо

10:48 10.08.2017

У всіх бідах Украіни винна Юлька,яка була прем"ером в загальному 3 роки.Так з 2007по 2010 село стало розвиватись,закупівельні ціни на моркву,картоплю були в 3 рази вищі ніж торік.Для вас яник,петя, кролік,грося напевно е взірцем,як потрібно красти гроші.Згадайте ,хто підняв посадові оклади військовим у 2007році,хто по 200 баксів дав простим людям-на теперішній час це більше 5000гривнів,скільки коштував газ для населення,соляра на заправці в той час і подивіться,що ці придури роблять з краіною тепер

Юлєфоб

12:01 10.08.2017

Ти забув напевно теж ,що той же кролік-яценюк - це юлін викормиш

Читач

13:39 10.08.2017

Так. Юля давала багато і багатьом. Ось тільки країна від цього не змінювалась. Лишалась найбіднішою в Європі, що допомогло прийти до влади бандюкам Януковича. Спочатку у вигляді прем’єра, а потім президента і з яким Юлька дружила проти Ющенка, якому давала свою політичну дружбу, а він її не брав.

Юлєфоб

21:30 10.08.2017

У 2008 році в парламенті фракція БЮТ майже вже створила "ширку" з Партією регіонів..

Читачеві

21:36 10.08.2017

Як може змінитись в кращу сторону краіна,якщо при владі одна і та ж банда з початку незалежності-міняються тільки одні лакеі. А Юльку продавали всі починаючи з юща і закінчуючи кровавим пастором з кролем. Я не фанат Юльки але при ній людям жилось набагато легше

До читачеві

09:39 20.08.2017

"Я не фанат Юльки але при ній людям жилось набагато легше" - яке ж ти тупе .. Як в тому анекдоті про стару бабцю , яка всюди кричала , що при Сталіну їй жилось лучче )) А коли в бабці спитали , чому вона так переконана , то бабця сказала : "При Сталіну я була молодою і мене хлопці любили" ))

22 травня
Сьогодні
Вчора
20.05.2018
19.05.2018
18.05.2018
17.05.2018
16.05.2018
15.05.2018
14.05.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин