Мостище: поліцейський на службовому авто в'їхав у паркан.

23 Серпня 2017, 10:07
8960

У понеділок, 14 серпня, близько 21.00 працівник Камінь-Каширського відділу поліції на службовому авто не впорався з керуванням та врізався у бетонний паркан одного з обійсть села Мостище.

На щастя, ніхто не постраждав. Частина бетонної огорожі обвалилася.

«Даний факт був зареєстрований в журналі «Єдиного Обліку» №2908 від 14.08.2017.

По факту ДТП проводиться службове розслідування», – повідомляють у секторі моніторингу Камінь-Каширського відділу національної поліції.

Як з’ясувалося, винуватцем ДТП є інспектор сектору реагування патрульної поліції №4 лейтенант поліції Юрій Петрович Бегаль.

Місцеві жителі схильні вважати, що водій за кермом перебував у нетверезому стані. 




На YouTube з'явилося відео, зняте в момент автопригоди.

 

Коментарі
23 Серпня 2017, 14:22
Понабирають сцикунів й нечують під ногами землі. Добрий день хоч уміють говорити?
23 Серпня 2017, 14:48
<p>Каменю, ти думаєш, що буде краще, якщо таких старих п...в, як ти на роботу в поліцію набрати? Досить з нас савкових фахівців. Ти вже інспектором праці наробився, що весь район плюється. А тепер ще і в онлайн срачі розводиш!</p>
23 Серпня 2017, 14:53
У Києві мажори подібне витворяють, а потім списують на епілепсію. Може й тут лейтенант з епілепсією, а не п"яний. П"яним бути не може, Чих же не п"є. А прізвище Бегаль говорить про ймовірне хотешівське коріння, а там п"яниць нема майже.
23 Серпня 2017, 14:56
До речі, якщо не в трудно допоможіть. Мене просять знайомі знайти Бегаля з Хотешова, який колись був начальником автовокзалу (йому десь під 60 років). Наперед дякую.
24 Серпня 2017, 00:34
Я знаю цього лейтенанта, його ніхто ніколи не бачив у нетверезому стані,порядна і вихована людина.
24 Серпня 2017, 01:18
Дякую всім платникам податків за нове службове авто! Приємно було покататись. А скільки дівчат перевозив...;) Ну трохи переборщив. З ким не буває?
24 Серпня 2017, 02:03
а як знаю як він порядно і виховано бухає за кермом
24 Серпня 2017, 02:06
Ні тут явно нехай Чих звітується...
24 Серпня 2017, 11:57
Приведи в порядок себе і своє подвіря
24 Серпня 2017, 12:04
Ніхто з нас не знає всієї ситуації яка там склалась, а говорити можна, що завгодно))
24 Серпня 2017, 13:19
Юра Бегаль найкращий поліцейський якого я знаю. RESPEKT і уважуха йому!
24 Серпня 2017, 13:28
&quot;Каменю<br/>08:57 24.08.2017<br/>Приведи в порядок себе і своє подвіря&quot;: будемо наводити порядок разом з тобою в К-Каширську якщо ти думаєш що Його тут немає. Але у першу чергу порядок можна навести тільки передусім тоді коли він присутній в голові якщо Його немає, вже не наведеш незалежно від того чи маєш кошти наводити порядок на своїй вулиці чи не маєш.
24 Серпня 2017, 15:07
А Чих молчить...
24 Серпня 2017, 16:22
чихав
24 Серпня 2017, 20:18
для 777 - Бегаль. про якого Ви питаєте помер. Царство йому небесне.
25 Серпня 2017, 02:15
Сумно, Царство Небесне йому. Я його не знав, але знайомий з його одногрупником. Той мені декілька разів розповідав, як його в молодості вразило весілля в Хотешові, бо він із центральної України.
25 Серпня 2017, 02:54
Ну тепер і в Камені на одну машину менше стало.
25 Серпня 2017, 12:40
Каменю, ти хочеш сказати, що в твоїй голові відсутній порядок? А ми думаємо, чого ти такі маразматичні дописи в коментарях строчиш
28 Серпня 2017, 03:29
Хм
02 Вересня 2017, 11:33
&quot;ти хочеш сказати, що в твоїй голові відсутній порядок&quot;: у кожного зі своєю освітою, вихованням та набутим професійним опитом присутній свій порядок який подекуди складається у життєву позицію. Тому коли я інколи закликаю до порядку то у принципі кожний може застосовувати у цих випадках свій порядок. Але ж Ви очевидно мені приписуєте той порядок згідно моєї останньої виконуваної мною роботи тому у Вас таке негативне ставлення до мене. Ви чи власне я зі своїм порядком далі свого подві&quot;я не підеш через те, що цей порядок на ньому й закінчується. Порядок шановний це всеохоплююче поняття і у цьому випадку до загального блага держави, міста, села чи подвір&quot;я не підійдеш. Якщо Ми говоримо про порядок то це означає про Наш спільний з Вами порядок, а не однієї особи.