Екстрасенси з СТБ можуть приїхати у Камінь-Каширський

25 Серпня 2017, 15:30
7877

Програма «Слідство ведуть екстрасенси» шукає героїв на Камінь-Каширщині.

Журналісти телеканалу СТБ попросили редакцію інтернет-видання Район.Камінь-Каширський посприяти у пошуку людей, яким потрібна допомога екстрасенсів.

Люди з екстрасенсорними здібностями планують візит на Волинь і можуть завітати у Камінь-Каширський район.

Як повідомляє Наталія Паславська, до них можна звертатися якщо: 

  •  безслідно зник або загинув хтось із ваших близьких, ви не знаєте за яких обставин це сталося, а правоохоронці розводять руками; 
  •  у вашому будинку відбуваються паранормальні явища, ваше життя руйнується в результаті незрозумілої низки подій, а хтось із близьких страждає від невідомої хвороби; 
  •  вам здається, що ви страждаєте від якогось злого року і вас також чекає смерть.

Тож, якщо вам потрібна допомога екстрасенсів, можете писати на електронну пошту Район.Камінь-Каширський – [email protected] або [email protected] чи ж телефонувати на номери:  +380976938671, +380660396755

Також запросити знімальну групу в місто можна, заповнивши спеціальну форму на офіційному сайті телеканалу. 

Нагадаємо, раніше молодь запрошувала у місто знімальну групу програми «Ревізор», що виходить на Новому каналі. 

 

 

Коментарі
26 Серпня 2017, 01:55
Ще нам тут них не вистачало.Невже хтось поведеться на це шоу?!
26 Серпня 2017, 03:39
Пане Камінь таких людей дуже багато.
26 Серпня 2017, 10:50
А чи все відомо з смерті сім,ї Довжиків,яких повбивали всіх з Пнівного?????
26 Серпня 2017, 12:29
екстрасенси не треба а от ревізрор хай би приїхав. особінно в бон апетіт
26 Серпня 2017, 12:57
Не фіг шлятись по всяких бонах апетітах
26 Серпня 2017, 16:57
ревізора давайте, в бон і тарантеллу, а не цих шарлатанів
26 Серпня 2017, 19:21
У мене полтергейст завiвся - другий раз пятилiтровка боровенськоi двойного пререгону з льоха пропадала. У полiцiю боюсь, а на кого й подумать не знаю. Так що хай приходять, може толк буде з того. Питания - что беруть вони винагороду салом? Бо гривни самому треба.
26 Серпня 2017, 22:25
у нас нормальни дива??? історичні памятки зникають у центрі міста?
27 Серпня 2017, 12:23
Andrij Anatolijovich. Блін, Вова, ти ж доросла людина і знаєш, що то всьо шоу і все по сценарію, ніякої, реальної, допомоги вони не зможуть надати.<br/>Irusa Karpik. Нічого там не посцинарію...це правда.людей багато біди і вони шукають помочі.Як би вони справді приііхали у Камінь яб залюбки пішла...<br/><br/>Збережено аффтарський тєкст )))))))))))))))))))
27 Серпня 2017, 12:26
Andrij Anatolijovich. В тому то й справа до &quot;посцИнарію&quot;, я бачив як проходять зйомки &quot;екстрасенсів&quot; і ще деяких проектів.<br/>Але Вам пораджу не дивитись телевізор, взагалі, я вже років 5-7 не дивлюсь.<br/><br/>Irusa Karpik . Коли компютори э то навіщо телевізор...!?? Як взагалі можна без телевізора...??! Не можу уявити...
27 Серпня 2017, 20:26
Точно слід запросити екстрасенсів нехай відслідкують навіть похвилинно чому це майже в центрі міста враз згоріла найголовніша святиня городян Свято-Іллінська церква оскільки по-нормальному до цього часу неможуть відслідкувати причину загоряння і найголовніше хто у цьому винуватий.
27 Серпня 2017, 20:28
Ще крім того можливо відслідкують К-Каширський портейгейт, завелися у місті &quot;Камень&quot;-і. До стобіса Їх тепер.
28 Серпня 2017, 11:10
&quot;слід запросити екстрасенсів нехай відслідкують навіть похвилинно чому це майже в центрі міста враз згоріла найголовніша святиня городян Свято-Іллінська церква &quot; - дрозди михайлюки перші проклянуть цих екстрасенсів і оголосять їх шарлатанами чи чорнокнижниками ...