У Камені-Каширському оновлюють пішохідні переходи

31 Серпня 2017, 14:01
3770

У центрі Каменя-Каширського комунальники оновлюють пішохідні переходи.

Наразі розмітку нанесли у визначених місцях біля «Нашого Краю», аптеки №9, райвідділу поліції до половини проїжджої частини.

«Друга частина малюватиметься тоді, коли висохне перша», – пояснюють працівники.

До речі, виконують ці роботи спеціальним пристроєм. 

Змайстрував машину для нанесення дорожньої розмітки за замовленням ВУЖКГ та міської ради підприємець Олександр Чирко.








 

Коментарі
31 Серпня 2017, 18:10
Отже вже не треба замовляти розмітку у спеціальноналаштованих підприємствах й ще при цьому переплачувати шаленні кошти. Виявляється кулібіни живуть і працюють серед Нас. Таким чином дійдемо до висновку що дорожній відділ має бути у комунального підприємства із забеспеченими кадрами та машинами.
31 Серпня 2017, 19:10
Гембік добив комунгосп до ручки,якби не Чирко з Каденчуком і кошти міськоі ради,то б на ВУЖКГ можна було б давно ставити хрест.Незрозуміло тільки одне - куди дівались раніше зароблені кошти міськоі ради(до приходу на посаду Каденчука)????????
31 Серпня 2017, 19:17
Якби стільки коштів давали гембіку при його керівництві то булоби ще краще
31 Серпня 2017, 21:33
Так і питають,куди дівались гроші і чому вони не направлялись на потреби міста та ВУЖКГ???А може іх просто крали...
31 Серпня 2017, 23:31
Публічність руху коштів місцевого бюджету, публічна звітність голови, начальника ВУЖКГ і люди все проаналізують без філологічних епітетів "хто кращий".
31 Серпня 2017, 23:37
Як би бiльше було середине посадовцiв таких <br/>ВПРАВНИХ,АМБiТНИХ КАДЕНЧУКiВ,ТО МОЖЕ i ЛАД НАВЕЛИ Б НА ВСiХ РiВНЯХ!!!!!
01 Вересня 2017, 00:38
Не ховаюсь за &quot;анонімів&quot;. Причому Гембік,причому Каденчук. Дійсно при Гембіку бюджет міста був трохи бльше 4 мільйонів на всі витрати,зараз буде до 15 мільйонів в рік. Ви відчуваєте різницю. Тому міська рада і веде інтенсивні роботи по дорогах,освітленню,куплено нова техніка та передана для ВУЖКГ ,наприклад трактор МТЗ за 400 тисяч гривнів,співфінанасуємо робота до дорогах та тротуарах разом з коштами області і так далі. Оновлюється центр малими архітектурними формами, на черзі ,мабуть, встановлення лавок для відпочинку. Міська рада щиро вітає підприємців з їх св2ятом за їхню допомагу в благоустрою міста. А за пристрій для нанесення дорожньої розмітки,яий на замовлення міської ради виготовив підприємець Чирко Оександр,скажу чесно-я не міг собі уявити ,що це можна зробити в Камінь-Каширську,він дає тиск до 200 атмосфер і зовсім не поступається промисловим аналогам,, а вартість в рази менша. Взагалі підприємець Чиро міській раді поновив смітєвоз,зробив прекрасни прицеп для тракторів,поновлює грейдер і ще дещо дуже-дуже важливе для міста в скорому часі викупимо.<br/> Щодо грошей,сядьте в крісло голови та й побачите як можна &quot;красти&quot;.бюджет розходується прозоро під контролем не тільки фінвідділу але й депутатського корпусу.
01 Вересня 2017, 01:07
А голова вже бухий!
01 Вересня 2017, 01:30
Шановний Василь Іванович,а що скажете про 3,100 млн.+ 400 тис. для міста?
01 Вересня 2017, 11:38
&quot;скажу чесно-я не міг собі уявити ,що це можна зробити в Камінь-Каширську&quot;: я також скажу чесно, коли цей голова міської ради піде нарешті на заслужений відпочинок то він справді не зміг би уявити що можна було зробити в К-Каширську. Доброго здоров&quot;я усім.
01 Вересня 2017, 12:39
&quot;я не міг собі уявити- що це можна зробити в Камінь-Каширську&quot;,але замовником є міська рада,тоді що замовляєте&quot; кота в мішку&quot;,чи ,насправді,ініціатором придбання усієї техніки є Каденчук.Бюджет 4 млн -це по якому курсу долара,8 чи 12,це малі кошти? Не смішіть людей!!!
01 Вересня 2017, 13:32
&quot;він дає тиск до 200 атмосфер&quot;: сумніваюся що такий аппарат дає тиск до 200 атмосфер. 200 атмосфер це виробничий тиск якого й на виробництві не так можливо утворити але власне для чого утворювати такий тиск на такому апараті. У тому апараті тиск максимально достатній може 20 або всього дві дивлячись на густину фарби і на тому подібні критерії. Двадцять атмосфер достатньо. Тому пан Мер очевидно, що помилився з характеристикою данного аппарату або клацнув лишній нулик чого й у інших буває.
01 Вересня 2017, 18:18
Агрегат високого тиску .для подачi рiдин з високою густиною- Wagner-7000. Робочий тиск -24 МПа(245 кгс/см).При тисковi 2МПа вiн даже не продавить рiдину до розпилювача.Вiдповiдно деталi даного пристрою виготовленi з точнiстю на рiвнi паливних апаратут дизельних двигунiв.Так ,що шановний&quot;Камiнь&quot; не СУМНIВАЙТЕСЬ.
01 Вересня 2017, 20:17
&quot;Так ,що шановний&quot;Камiнь&quot; не СУМНIВАЙТЕСЬ.&quot;: якщо говорить спеціаліст такого профілю то я не сумніваюсь. Мої знання очевидно не того профілю тому й маю такі висновки...
01 Вересня 2017, 23:20
Я бачу статі проглядає нач.комунгоспу шановний ігор миколайович до вас проханя думаю у вас є можливість довести до толку&quot;лежачі поліцейські&quot;бо скільки можна бити техніку я непроти них але відповідних стандартів посприяйте цій справі .зповагою до вас жителі волі
02 Вересня 2017, 13:31
В 2018 р плануємо старі поліцейські зняти,будемо замовляти з бруківка згідно стандартів.
02 Вересня 2017, 16:12
Зробіть пішохідний перехід поблизу садочка на 1 травня
02 Вересня 2017, 17:22
Слова Мера:&quot;дає тиск до 200 атмосфер&quot;, тобто мається на увазі швидше всього про повітряний тиск у 200 атмосфер, що ж таке значить згідно науки:&quot; На практике применяют приближённые значения: 1 атм = 0,1 МПа и 1 МПа = 10 атм. 1 мм водяного столба примерно равен 10 Па, 1 мм ртутного столба равен приблизительно 133 Па.&quot;<br/>При перерахунку фізичних величин маємо:&quot;200 atm Это равно 20,3 MPa&quot;.<br/>При перерахунку фізичних величин маємо:&quot;20 MPa Это равно 200 bar&quot;. Задаємо критерій пошуку на інтернет магазин Розетка &quot;компресори&quot; у &quot;200 bar&quot; і отримуємо результат: поки ніякий оскільки у 200 бар не заводиться, тільки 20, більше як 10 бар не бачив.<br/>Запитати пана Чирка Ваш прибор розрахований на таку величину як 20.3 МРа? Розумію, що паливна апаратура дійсно може дати таку величину але у нашому випадку для такої простої роботи як розпилювання фарби чи слід його такого мати. Бажаю успіху.
02 Вересня 2017, 17:39
Дякую за розуміня(справа лежачих поліц. На волі) будем чекати змін
03 Вересня 2017, 01:47
Дана машина для розмітки,обладнана насосом високого тиску WAGNER 7000(характеристику можна взяти з інтернету)
03 Вересня 2017, 01:55
Шановні жителі міста,( мій тел.0969696519, 0954405080) телефонуйте з понеділка до п'ятниці з 9-17.00.Тільки разом, ми зможемо зробити наше місто перспективним.
03 Вересня 2017, 12:28
При нагоді будемо телефонувати. &quot;Джерело&quot; по-під українською церквою вже поремонтоване. Дякуємо.