Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Юлія Тимошенко: Необхідне екстрене засідання у Раді для обговорення катастрофічної ситуації в країні

09:16 05.09.2017
514

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко пропонує невідкладно зібратися на екстрене засідання у парламенті за участі керівництва держави, представників громадськості для обговорення катастрофічної ситуації в Україні та недопущення самознищення української нації.

Про це Голова фракції заявила на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

За словами Тимошенко, чинна влада, яка взяла під контроль усі ЗМІ, активно звітує про проведені 144 реформи.

«Критерієм ефективності реформ є не їх кількість і не гучні оголошення про них, а щастя та покращення життя кожної людини, заможність кожної родини», – наголосила політик.

Юлія Тимошенко звернула увагу, що згідно з даними ООН, за рівнем щастя Україна входить до останньої десятки серед усіх країн світу, поряд з Ботсваною, Центральноафриканською республікою та Венесуелою: «Такої трагедії Україна не переживала ніколи! Людей у країні загнано в глухий кут!»

Лідер «Батьківщини» переконана: щоб оцінити справжню ефективність реформ в нашій державі за останні три роки, варто звернути увагу на оцінки незалежних міжнародних організацій.

Наприклад, ООН звітує про те, що близько 60% українців після «славних трьохрічних реформ» знаходяться за межею бідності, а національний ВВП з розрахунку на одну людину впав за останні роки на 31,9%.

«І це не брехлива статистика України, а реальна оцінка ООН», – додала Тимошенко.

Окрім того, вона звернула увагу на спеціальний звіт Світового економічного форуму в Давосі, згідно з яким наша країна перебуває на останньому, 138 місці за рівнем надійності банків та кредитної системи – «ось підсумок банківської реформи».

Також, як зауважила парламентар, за рейтингом ефективності антимонопольної політики Україна опинилася на передостанньому місці з 138 країн: «Це означає, що монополії просто пожирають нашу державу, вони перетворились в корупційно-монопольні спайки з владою і нищать кожну клітину нашого економічного життя».

Лідер «Батьківщини» звернула увагу на катастрофічний рівень річної інфляції у відсотках.

«Україна – на передостанньому, 136 місці, а за нами – лише Венесуела. Ось результати цих реформ», – сказала політик.

Юлія Тимошенко також обурилася, що Україна є «лідером» у Європі й за дитячою смертністю та смертністю породіль, і назвала це «безпрецедентними речами».

Коментарі

Читач

09:44 05.09.2017

Екстрене засідання за участі громадськості потрібне лише з однієї теми – програма дій до 2030 року з подолання та виведення з України популізму та політичної брехливості.

Хрін

10:40 05.09.2017

На фоні завершення підготовки до реалізації "Плану Маршалла" - ініціативи європейських і американських політиків, військових чиновників, прозахідних лобістів, політтехнологів, філософів в створенні програми реформ для України, які покликані вивести державу із економічної зони країн Азії і Східної Європи та наблизити її до стандартів Західної Європи подібно до Плану Маршалла для Європи після Другої Світової Війни - квазіполітичні українські сили, які десятиліттями "боролися" за Україну справді опинилися у катастрофічній ситуації. Є що втрачати! А про останнє 138 місце у рейтингу "щастя" сказано більш-менш справедливо, бо для пересічного українця для повного щастя потрібно ой як багато. Казка про "Золоту рибку" для багатьох ще не втратила своєї актуальності...

Камінь

11:13 05.09.2017

"філософів в створенні програми реформ для України, які покликані вивести державу із економічної зони країн Азії і Східної Європи" про філософів згадали, чому? Що тут робити філософам, забити голови людям ще якоюсь фігньою так як приблизно Комуннізм та таке інше. Яка взагалі філософська думка у громадян Заходу? Потім шановний економічна зона країн Азії то до деяких прецендентів нам ще дожити якщо орієнтуватися на Сінгапур, Японію та навіть вже Китай оскільки Китай має більш потужну економіку як Україна.

Хріну

12:33 05.09.2017

План Маршала - на сьогодні, це лише пропозиція кількох країн ЄС. По-друге, ситуація в країні набагато складніша, оскільки міжнародна статистика не враховує кадрову проблему. Владні кабінети заповнені особами з мисленням гіршим, аніж за часів сталінської доби. Це навіть не тупі виконавці, це тупі ледарі-клептомани. Левова частка журналістів, особливо з молодих, з освітою на рівні ПТУ. Абсолютно безграмотні судді та прокурори. Деградована школа.

Хрін - панікеру Читачу

14:41 05.09.2017

І "шо дєлать" накажете? При реалізації ПМ ледарі-клептомани і бездарі вилітатимуть з кадрової обойми, як нині корки від Шампаню у барі "Вероніка" - один за одним. Бо ПМ не МВФ, він просто гроші українцям не передаватиме, управлінці контролюватимуть куди, як і для чого скеровуватимуться фінанси. І зарплати виконавцям будуть відповідними, тому не панікуйте, не "всьо пропало"...

вася

15:46 05.09.2017

коли вже та брехуха косата заткнеться?

Хріну

16:01 05.09.2017

«Зделайте» собі макіяж. Ви той План читали? Чи самі для себе написали? Ви перед тим як реагувати, усвідомлюєте те, що кидаєтесь критикувати? Вилітання не є запорукою заміни на кращих. І це не паніка, а розуміння того, що для того щоб невідповідних поміняти на відповідних потрібно радикально змінити суспільно-політичну систему. Тобто створити таку, яка унеможливлює прихід бовдура на відповідальну посаду. Це можна зробити. Але перед тим, як заливатись шампанськім, треба поставити чіткий діагноз, а не чманіти від картин через рожеві окуляри.

Хрін

16:53 05.09.2017

Кажете "потрібно радикально змінити суспільно-політичну систему"? Що ж - вила Вам у руки! Ляшко колись, ще за Януковича, свої вила тримав на Банківській, бо, як пояснював це Генадій Москаль, аби щоразу в студію до Шустера не носити їх через весь Київ. Радикальність гарна штука, особливо при купіруванні хвоста у цуциків, аби малеча відповідали вимогам породи. А от, щоб загнути ключку старенькій бабусі, аби їй було на що спертися при хворій поясниці, то вербу таки добряче розпарювали і гнули поступово, інакше вона ламалася. Україні нині ще бракує однієї революції і тоді точно доляр буде по 8, настане спокій і мир, як того хоче "русский мир" і окремі наші популісти та революціонери. Добре, що ви не сприймаєте хоча б популістів...

Я-Оленка-зміючка

18:07 05.09.2017

Ви про котру бабусю, ту що посадив у цюпу Кнур, котра ходила перед камерами аж на двох костурах. Я б тій брехусі не ключку зігнуту, а ціпок з колючого дроту дала.

Анонім

20:06 05.09.2017

ЗлодЮлі пора доліковувати спину. Бажано в Качанівській колонії.

777

23:11 05.09.2017

Ліпше та Юля пояснила, чому вона в шкірянці а інвалідному возику вишивала, а через тиждень на підборах.

Читач Хріну

08:57 06.09.2017

Хріне! Не розчаровуйте читачів. До цього ви вдало виконували роль професора-популяризатора, а тепер вже після першого речення нервуєте і відповідаєте аби як. Почнімо зі слова «радикально». З якого дива ви вирішили, що на це слова має право лише Ляшко. Ну взяв він такий псевдонім своїй партії, ну почепив до нього вила. То що тепер вила «ляшками» називати та гидувати до рук брати?! Радикально, - тобто рішуче, не впадаючи на роки в роздуми, чи готовий наш народ до змін. Але без екстремізму, якого прагнуть «свободівці» та в стані «політичного нападу» Юля, яка не раз закликала до екстремістських дій – дороги перекривати, потяги зупиняти. Ось ви про тих, хто має корком вилітати. Але корок з пляшки, або кришка з банки вилітають лише за наявності в них надлишкового тиску. Тому, щоб вилетів, для прикладу, Дунайчук, потрібен тиск в системі або виконавчої, або представницької влади. З виконавчою важче, а з Каменською районною, міською депутатською ще цікавіше. Вони надійно законсервовані на віки. Вони наче забальзамовані. То як їх активувати? Та ніяк. З мумії людину не зробиш. Значить потрібно створити систему, коли б потенційні мумії самі до влади не перлись. Народ їх просить, а вони не хочуть, бо їм там явно не комфортно. Отож краще замисліться над тим якою має бути та система, а не над Планом Маршала для мумій.

Хрін - Читачу

11:33 06.09.2017

"Батя, я стараюсь..." - казала одна відома персона, намагаюсь не розчаровувати читачів, хіба окремі з них зі схожим нікнеймом завше чимось невдоволені.)) Я просто вдосконалюю свою практику спонукання до роздумів мешканців рідного мені краю. От інтелігентно зачепив Вас через необережне слово "радикально" і зекономив собі час та амортизацію клавіатури. Ви все розповіли чітко і зрозуміло. Поділяю вашу думку, що екстремізмом і популізмом позитивного результату для держави і людей ми не доб'ємося. Зміна системи також потребує праці і часу, оскільки мумій та бездумних рабів ще є чимало, у т.ч. і у владі різних рівнів. Мало того, чимало політичних трупів продовжують відігравати свою сакральну місію, оскільки на місцях за них молиться купка "віруючих", звісно, очікуючи за це хоча б невеличкої мзди чи дивідентів. Саме тому я покладаю певну надію, що Планом Маршала, який сьогодні презентують у польській Криниці, дещо розворушать наше болото і розгребуть жабуриння, очистять намул з джерела, однак останнє слово таки за українцями. Щодо "корків" на місцевому рівні, то їх вже не так і багато, нічого вони не консервують і очікувати доброго вина від них не варто. Більшість скоріше схожа на старі жовті "капронові кришки" на трилітрових слоїках з прокислими огірками-насінниками. Стоять собі у льохові на всяк випадок, прикривають навесні цю "консервацію" від мух і павуків, чекають свого часу на випадок неврожаю чи небувалої посухи...

Читач Хріну

13:25 06.09.2017

Якби жона Януковича знала, що її будуть цитувати навіть в районних сайтах, то мабуть ще щось встругнула. Сподіваюсь ви не відчули себе в ній, коли приступили до відповіді, бо якось мабуть ніяково спілкуватись з читачами на один нікнейм. А особливо, коли вони весь час невдоволені. Не буду цитувати подруг класиків української політики, але поясню своє «невдоволення» дуже просто. Це не невдоволення – це заперечення, бо немає істини абсолютної, а всяка є відносною. Якщо в Плані Маршала стоятимуть вимоги до кадрової політики, то тільки за те, його можна бути виконувати. «Кадри вирішують все» – сказав вчитель Путіна Іосіф. До іншого ще варто придивитись. Бо, наприклад, Ерхард в Німеччині 1947 року зігнорував більшу частину цього Плану, завдяки чому Німеччина є Німеччиною. Лі Куан Ю взагалі, на відміну від Японії, ніякого плану не мав, мав розумних навколо себе людей. Бо дурня від дурості ніякий план не врятує. Посадіть біля Гунчика розумних, і що??? Чи біля Дунайчука. Він же 99% сказаного ними не зрозуміє. А от США вийшли з депресії завдяки Рузвельту, який розумів своїх радників. Кадри, кадри і не одмінно не з червоним дипломом, а з добрими мізками. Мене більш втішила не презентація Плана Маршала, бо то з нашими кадрами «золото Полуботка» нагадує, а новий закон «Про освіту». В ньому, вперше за 26 років сказали, що вчитель повинен вчити учня думати. Ось тільки де думаючих вчителів назбирати.

Хрін - Читачу

15:35 06.09.2017

Грошова реформа Людвіга Ерхарда у Західній Німеччині була проведена 1948 року в рамках Плану Маршалла, який вже майже рік втілювався у Європі та ЗН у т.ч. Тому, недооцінювати дітища Джоржа Маршалла для німців, як і, звичайно, лише йому завдячувати, було б необачно. Водночас, не забуваймо, що в рамках денацифікації, контрибуції та репарацій за результатами ДСВ, на фоні вщент розгромлених основних німецьких міст союзницькою британською та американською авіацією, залишки цієї нації дістали такий імпульс та мотивацію до праці і жаги до життя, що на фоні навіть своїх відомих довоєнних традицій вони були у рази потужніші. Майже те ж саме і з Японією, Хіросіма і Нагасакі котрої розбудили цей у цілому войовничий і працьовитий народ до ще більшого ентузіазму і боротьби за виживання. Японія до бомбардування і після - це дві різні країни. Не приведи Господи, аби хтось подумав, що я ратую за якісь катаклізми чи потрясіння, однак сплячка, летаргічний сон часто тривають досить довгий час, доки не постане шекспірівського "бути чи не бути". До слова Польща, яка ще не забула своїх відомі три історичні поділи і два зникнення з карти світу, останній у 1939 році, також хутейко за сприятливих умов після розпаду СССР, оговталась і стала європейською державою зі сталим розвитком. Українці після початку військової агресії та окупації також частково проснулись, сяка-така українськість з лінії Дніпра сягнула тепер фактично лінії розмежування з Лугандонією. Бо східняки врешті зрозуміли, що "русская весна" не за горами. Іншими словами, доки грім не гримне - посполитий не перехреститься. Полісся у силу різних причин та обставин, зокрема через близькість до Білорусі та засилля потужного крила УПЦ МП та російський вплив впродовж останніх 200 років тощо, ще й досі у помітній своїй частині зважує - а чи потрібна нам та "гейропа", а для чого нам те ЛГБТ з підарасами разом взяті, а це ж рушить істинну віру з діда-прадіда і т.д. Можливо вже й не сплять, але ще дрімають та вагаються. Яскравим прикладом цього є найнижча на Поліссі мобілізація до ЗСУ, найменше контрактників. Не дивно, що саме тут не так давно планував балотуватися Адам Мартинюк. Тому й Гунчик, тому і його корєш Дунайчук та інші. Навіть найзапекліший патріот І.Гузь і той нещодавно змінив свій автомобіль на елітний позашляховик Land Rover, бо на ньому таки спідручніше рухатися у європейському напрямку.
Відтак, реформа освіти, ПМ, наші з вами потуги)) - обнадіюють хоча б жменьку людей, що не "всьо пропало"... Звиняйте, що цитую косату, але це для балансу з "наколотою апельсинами"))

777

17:12 06.09.2017

Файно, файно. За це і шанують поціновувачі Хріна, жаль лише, що він час від часу натуриться й не хоче писати. Щодо школи, то "читач" не в курсі, що вона ще з совка живе в перманентних реформах. Так, ще в 70-х думаючого учня намагалися сформувати так званим "проблемним навчанням", а в 60-х апробували евристичні прийоми стимуляції мислення.

Камінь

20:19 06.09.2017

"дещо розворушать наше болото і розгребуть жабуриння, очистять намул з джерела, однак останнє слово таки за українцями": по моєму це буде наступний грабунок Українсько держави про те є прецендент Іспанії коли люди з мулів пересіли на мерседеси тому надія топлиться але тут все-таки існує інституціальна особливість цієї території. Якщо Вони не вкладуть в Україну гроші то Вони програють все і в тому числі війну на Донбасі, а далі і Європу до Польщі, Молдавію аж до Хорватії. Україна має міцність десть приблизно на три-чотири роки.

Хрін - для 777

21:09 06.09.2017

Дякую на доброму слові, але про періодичне знатурення - то вже перебір. Відпустку - не рахувати бо вона має бути без нету)) І, якщо мені раптом стрілить у голову писати ще більше, то доведеться таки проконсультуватися у лікаря, бо один голос буде спонукати до писання, а інший смикатиме за руку - досить. Це вже роздвоєння особистості, а мені і так натякають про триголову гідру, тому звиняйте ))
Щодо освіти, то дійсно її вже стільки разів перебудовували, пакращували, табачили та реформовували, що вона вже давно мала щезнути з лиця землі. Але, як казав ще М. Салтиков-Щедрин: “Строгость российских законов компенсируется необязательностью их исполнения". Вчителів же ж ніхто не змінює, зарплати великої не платить, то якого милого він буде собі ламати голову чужими бздурами. Тим паче, що мотивації до знань у період "накопичення первинного капіталу", а простіше - дерибану державного ще радянського майна, особливої й не було. Знання і совість, частіше всього, залишали людей впроголодь і в смуті перед внуками, яким залишаєш після себе лишень рецепти на ліки та непогашений кредит... Але що ми про сумне. Читач у своїй тираді щодо шляхів навернення передових держав до істини, аби вже геть мене пригнітити, )) згадував ще й про США з Рузвельтом. Не варто думати, що такий вже мудрагель той Франклін Делано з його радниками, що сидячи за канцелярським столом перемогли Велику депресію і ощасливили американців. Найкраще цей період описав Теодор Драйзер у своїй книзі "Фінансисит". США свої "лихие 90-е" пройшли ще до 1930 року, коли вбивці, бандити і аферисти йшли у владу, у фінансові спрути, творили олігархію, одним словом те, що ми нині бачимо. Тому ми йдемо схожим шляхом. Ну і так не буває, аби країни з 20 мільйонним населенням і більше, враз перескочили від однієї суспільно-економічної формації до іншої. Щойно десь у 1965 роках у США негри почали їздити спільно з білими у одному вагоні трамваю, ще старші американці і нині добре пам'ятають про расизм і Ku Klux Klan, які тероризували населення. Себто, США також не минули потрясінь, але наявність друкарського долярового станка, відмова на законодавчому рівні покривати золотом наявну світову обігову масу долара та, звичайно, авантюристичний характер емігрантів зі всього світу при чіткому дотриманню Конституції США та податкового диктату - створило сучасну супердержаву. Але нам то що до того? Українцям нині стоїть завдання - вижити і з допомогою світової спільноти стати європейською державою, хоча б за прикладом Румунії чи Польщі. Це програма - мінімум!

777

21:19 06.09.2017

Дякую.

гшпппр

08:39 07.09.2017

М. Салтиков-Щедрин: “Строгость российских законов компенсируется необязательностью их исполнения" - це дійсно класичний вислів класика. треба ж так! історія вчить, що вона нічого не вчить!

Хріну-777-му

10:58 07.09.2017

Тішусь з вашої дружби, не смію навіть подумати, що до неї якось спричинився. Але з написаним вами обома погоджуюсь частково, бо вся ваша особливість в тому, що ви не ведете дискусію, а виключно себе захищаєте. Не буду лукавити, що не без моїх провокацій. А ви, наче випускниці Смольного, тут же ш, замість повз вуха пропустити, кидаєтесь відстоювати не свою думку, а свою честь. Одне хочу сказати Хріну. При бажанні не складає проблеми довести, що мокротність дощу на Волині в рази перевищує мокротність в інших областях України. чим ви, по суті і на жаль, займаєтесь. Але я не прощаюсь. Наразі з вами цікавіше «дискутувати», аніж Каменем.

Хрін для 10:58

13:56 07.09.2017

Дорікаєте мені, що я свою честь ціную вище думки? Думка без честі, скажу я вам, субстанція досить примарна. От, скажімо, Гройсман на першому дзвонику у школі цьогоріч сказав, що не всім українцям потрібна вища освіта. Що тут зчинилось, соцмережі мало не зависли від перенапруження. Тут йому пригадали і диплом МАУП, і інші гріхи та життя "по-новому". Але, коли ці ж слова свого часу були сказані Марком Цукербергом, Ілоном Максом - творцем Тесли та інших успішних проектів, то про зраду і "тупість" ніхто не волав, оскільки це вже інша ситуація, тут і говорили, і слухали ті, що мають честь і думку. А в українців, якщо є щось одне, то й так вже добре, бо у значної частини наших людей ні думки, ні честі, ні стида, ні совісті. Ці архаїчні штучки нині не в пошані, основне для нас - бабло, яке, як відомо, не пахне. Але, бороньбоже, це не про вас узагальнення. Провокатори завжди думаючі люди )))

Хріну

14:28 07.09.2017

Щось не второпав. То ви за кого і ви за що?

Хрін для 14:28 07.09.2017

19:15 07.09.2017

Цитую для тих, хто не може второпати, повна аналогія: "Посадіть біля "X" розумних, і що??? Чи біля "Y." Він же 99% сказаного ними не зрозуміє." Ви не з них? ))

18 червня
Сьогодні
Вчора
16.06.2018
15.06.2018
14.06.2018
13.06.2018
12.06.2018
11.06.2018
10.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин