Богдан Пташник розповів, як його затримували поліцейські

09 Вересня 2017, 11:38
9162

Учасник Блокади торгівлі з окупантами Богдан Пташник розповів ГО «Рух визволення» про обставини його затримання.

Про це громадська організація повідомила у Фейсбуці.

«Послухайте про спроби поліцейських звинуватити ветерана та інваліда російсько-української війни у "злісній непокорі", про закування в наручники, про розтрощений салон автомобіля та повну некомпетентність так званих "слуг закону"», – пише «Рух визволення».

 

 

Коментарі
09 Вересня 2017, 15:10
Брехун,як так можна все і намалювати?
09 Вересня 2017, 15:11
Кому він там треба?
09 Вересня 2017, 15:38
Розказав би краще як піском торгує незаконно, всіх це питання цікавить
09 Вересня 2017, 16:04
Все зрозуміло. Перетинаються різні інтереси, тому і різні конфліктні ситуації виникають.
09 Вересня 2017, 17:21
Треба було Чиху зателефонувати нехай дав би підтримку, як ти колись йому.
09 Вересня 2017, 21:28
Чим вони відрізняються від бандитів? "Активіст в законі", блін )
09 Вересня 2017, 21:33
Всім, Чих по району, а там його і Семенченко нормально кришує
09 Вересня 2017, 22:38
братко 18/28 "777", а може свої бздури пиши під своїм ніком?
09 Вересня 2017, 23:21
братко 19/38 "777", а може ти свої бздури пиши під своїм ніком? Куди дивиться модератор?
10 Вересня 2017, 00:19
от паскуда
10 Вересня 2017, 00:24
Цей Пташник
10 Вересня 2017, 01:08
21/24 я, коли не маю інформації стигми не навішую.
10 Вересня 2017, 01:13
Вибачте... трохи перебрав...
10 Вересня 2017, 01:18
ось за слово "стигма" - поважаю)
10 Вересня 2017, 01:19
Ok! проїхали)
10 Вересня 2017, 01:23
через тих ненз камінських хоч нік на ізя змінюй
10 Вересня 2017, 01:27
Ні, щоб версії запропонувати про невідомі процеси в які інтегрований пан Б. Пташник, так вони під "777" всякі дурниці пишуть.
10 Вересня 2017, 01:30
Незнаю чому але Вам ізя краще підходить
10 Вересня 2017, 01:33
Немає нічого захованого, що воно не відкриється, ані потаємного, що не виявиться.
10 Вересня 2017, 01:36
перш, чим прийняти рішення про зміну ніку дайте трохи часу на роздуми
10 Вересня 2017, 01:53
про Ізю, це не я
10 Вересня 2017, 01:57
&quot;Розказав би краще як піском торгує незаконно, всіх це питання цікавить&quot; + 100500<br/>і що там за полігон (всі знають де)
10 Вересня 2017, 01:59
&quot;Незнаю чому але Вам ізя краще підходить&quot;: чого не &quot;Волинець&quot;? )))), так правдоподібніше.
10 Вересня 2017, 02:09
&quot;так вони під &quot;777&quot; всякі дурниці пишуть.&quot;: то вже й пожартувати не можна)) дивись який
10 Вересня 2017, 03:02
а може це гра на публіку пане Камене?
10 Вересня 2017, 16:05
&quot;Камінь<br/>23:09 09.09.2017&quot;: цей приплівся вже вкотре грає на публіку. Свого немає щоб придумати то чужим користується. Але дивлюся поки в нормі.
10 Вересня 2017, 16:10
Задовбали Ви його про той пісок. Це його ставок і точка він має право копати у тому місці. Але пісок яий він або інші можливо й без його відома звідти вивантажують це не його власність оскільки за Конституцією України земля ЇЇ надра належить українському народу. Тобто він або інші мають діяти так; копаєш ставок та пісок який тобі не потрібний має вивантажатися десь поруч або відвантажити у інше місце, продати, подарити, даром дати про те ці акції що було перераховано має підтверджуватися рішенням якогось державного органу або місцевого самоврядування. Тобто якщо на сьогоднішній день голова ОДА, РДА не завізував якихось конкретних дій з цим піском або пан Мер якщо не зафіксував яких небуть конкретних дій цей пісок який звідти був вивантажений у невідомому напрямку у нашому випадку являється об&quot;єктом крадіжки. Схожий випадок і з піском, що вивантажується з так званого кар&quot;єру (панської гори, ставок на чотири гектари міської ради) оскільки якщо у першому випадку цього речення пісок просто тирять то у другому припплели ще якогось там підприємця. Про те і у першому, другому і третьому випадках пісок повинен мати вартість. Якщо він не має вартості то його тирять.
10 Вересня 2017, 19:06
ЯкщоПташник не торгоєпіском то виходить кожен може поїхаьти і набрати піску бо земля належить народу України! Чиї дії ви виправдовуєте! Це цілком протиправна дія копати пісок і його продавати! Щехай пташник покаже дозвіл на копання ставк! Який там ставок може бути, ще б в пустелі почав копати!
10 Вересня 2017, 21:01
&quot;Чиї дії ви виправдовуєте!&quot;: де Ви побачили що я когось виправдовую. Це як хто бажає так і вичитує. Тут я озвучив свою точку зору на те що відбувається але знавці зрозуміють тонкий натяк.
11 Вересня 2017, 19:55
&quot;Ні, щоб версії запропонувати про невідомі процеси в які інтегрований пан Б. Пташник, &quot; - він &quot;інтегрований&quot; в ОЗУ , яким керує нардеп від &quot;Самопомочі&quot; Костя Грішин під вимишленим іменем Семен Семенченко . <br/>Також Пташник вербує туди колишніх атошників &quot;щоб людей 3,14здити&quot; .<br/>Колись так само вербував камінських гопніків у свій Правий сєктор...
11 Вересня 2017, 20:15
В місяць обіцяв 5000 грн зарплати
12 Вересня 2017, 03:24
Гроші люблять рахунок, а факти достовірність. У версіях повно неточностей на рівні бздурів. наприклад. семен семенченко ЗА ПАСПОРТОМ семенченко (грішиним костяном він був у минулому житті). Вішати ярлики бандита, тобто стигматизувати-це найбільший бздур.
12 Вересня 2017, 10:56
Так само не віриться в достовірність про копання піску?
12 Вересня 2017, 20:50
Знаю лише, що по-камінськи він бузацький, а достовірних джерел про пісок не бачу (все ля ля).
12 Вересня 2017, 23:28
Ага)) І гопніків з того пташникового Правого сєктора в Камені не було .. І кафе-бари вони не &quot;розкручували&quot; на бухло і сігарети &quot;для революционних &quot; потреб ))
12 Вересня 2017, 23:47
&quot;777<br/>17:50 12.09.2017&quot;: факти зафіксовані пронирливими журналістами але тут ссилку не викладеш. Якесь молоде обдарування добре там постаралося.
13 Вересня 2017, 00:09
То,-розумієте переходить етичні межі. Самі мабуть дурня валяєте в Камені і гроші за хрін со...й отримуєте, а на людину діла ярлики вішаєте.
14 Вересня 2017, 10:52
&quot;Інвалід... півлюдини&quot; - ти вже ж геть забрехався.. Інваліди по Сході в семенченковій команді не їздять і зброї з собою там не возять .. Не кажучи вже про копання і продаж піску тут , в Камені...