Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Юлія Тимошенко: українська економічна і політична криза штучно створена владою

10:29 13.09.2017
431

Реформи, які сьогодні проводить чинна влада, прямо загрожують існуванню української нації та державі Україна загалом.

Про це заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у прямому ефірі телеканалу ICTV.

На думку політика, «машина влади не змінилася, і сьогодні людина не може знайти правди – ані в судах, ані в силових органах, ані в прокуратури, ані в реформах» «президент говорить так, наче він з космосу спостерігає, наче він тут ні при чому».

Юлія Тимошенко наголосила на тому, що так звані реформи – це знищення української нації, які інакше як геноцидом українців назвати не можна.

Лідер партії «Батьківщина» вбачає у діях влади свідому політику, спрямовану на руйнацію держави, бо жодним збігом обставин чи випадковістю не можна пояснити: створення умов, за яких за першу половину 2017 року на постійну роботу до Польщі виїхали 700 тисяч українців; удвічі – втричі зниження розмірів зарплат та пенсій за останні 3 роки (у доларовому обчисленні); запровадження пенсійної реформи, якою на третину знижують коефіцієнт нарахування пенсій усім пенсіонерам, які виходитимуть на заслужений відпочинок; запровадження так званої медичної реформи, що передбачає відсутність гарантованої страхової медицини, запровадження протоколів лікування за європейськими цінами, які в 10 разів вищі, ніж те, що люди зараз платять лікарям, переведення видатків на медичне обслуговування з місцевих бюджетів у центральний фонд, звуження безкоштовного переліку послуг невідкладної допомоги.

Юлія Тимошенко впевнена в тому, що усі ці кроки влади загрожують національній безпеці Україні і кожному українцю, який сьогодні вижив усупереч тим експериментам, які проводить ця влада.

Лідер партії «Батьківщина» переконана – необхідна принципово інша стратегія, яка замінить технологію знищення країни на технологію процвітання.

«Треба замінити технологію знищення країни на технологію процвітання. Те, що ми зараз маємо, не має економічного або фінансового підґрунтя. Наша біда штучно створена», – сказала народний депутат.

Юлія Тимошенко вважає, що без справжньої сильної та демократичної проєвропейської опозиції України як такої не буде. У зв’язку з цим вона наголосила на важливості об’єднання демократичних проєвропейських опозиційних сил з метою протистояння деструктивній політиці нинішньої влади.

«Якщо в країні не буде справжньої сильної і демократичної проєвропейської опозиції, то і країни не буде. Те, що сьогодні робить влада, прямо загрожує нашій державі й існуванню української нації», – підсумувала народний депутат.

Коментарі

Читач

11:30 13.09.2017

Чи то в жіночки з головою пішли проблеми, чи терпець уривається – так до влади хочеться, просто політична німфоманія. Україна завдяки, в тому числі Тимошенко, дійшла такого стану, що сама собі не належить. Спочатку Юля подарувала її Росії. Досить згадати зняття мита на російські нафтопродукти, в наслідок чого малорентабельні українські нафтопереробні заводи зупинились, не витримавши конкуренції. Тобто замість запровадити програму національного виробництва пального, вона, взяла і знищила. Сьогодні маємо залежність від Росії і Білорусі. За її часів остаточно обвалили середній і малий бізнес, за допомогою податків, загнали на чорний ринок. За часів Юліііі контрабанда харчів з Польщі, Угорщини, Румунії, Туреччини до України набула неміряних розмірів. Саме за її правління українці перейшли на польське сало і навіть на російську сметану. Список можна продовжувати. Любить Юля поговорити про свої реформи, тільки забуває сказати, що вони не виходили за межі її боротьби з українськими олігархами з міркувань їх послаблення заради власного політичного посилення. Ось тільки не врахувала вона, що завдяки її методам боротьби з українськими олігархами посилився вплив на Україну російських олігархів. Вона давила вітчизняних олігархів, але не систему, яка забезпечувала їх безтурботне існування. Досить згадати металургійний завод Пінчука. Завдяки їй Україна змушена була піти в наймити до Заходу, або здихатись Путляндії. Це значно краще, аніж було. Але це не подобається Путіну і його ситуативній союзниці з косою або без.

Хрін

12:18 13.09.2017

Після нещодавньої організації прориву кордону в Шегинях за російською методикою, апробованою ФСБ у 2014 році на кордоні в Ізварине в Луганській області, Юля окрім всіх її почесних звань отримала статус - рецидивістки. Популісти можуть мені закидати порохоботство, політичну короткозорість тощо. Але незабутній "найкращий" договір про постачання газу в Україну від Юлі показав її підступність та аферистичність. І це не стара заяложена пластинка, яку я витягнув з нафталіну, бо нема більше чого сказати. Бацька, який колись після ультиматуму Росії серед зими опинився в аналогічній ситуації з поставками газу в Білорусь, вийшов у прямий телеефір до своїх громадян і розповів ситуацію відкрито. Ми стоїмо перед загрозою розмороження систем опалення у містах, сказав Лукашенко, і у мене нема іншого виходу, як забрати частку зарплат у наших бюджетників і заплатити Путіну за газ, аби пережити цю зиму. І це було чесно. Політична зухвалість цієї підтоптаної леді впродовж вже трьох п'ятирічок зумовила списання її з міжнародних списків політичних лідерів, які заслуговують на повагу. Вона є талановитим майстром інтриги з бізнес - середовища 90-х років, один з невдалих олігархів і репертуар її концертів та "творчих зустрічей" на телеекрані базується саме з цих "лихих років", там вона справді крута і неперевершена...

Слава Україні!

15:27 13.09.2017

Коли вже та ботоксна мерзота зникне з політичної арени України!

Усім

20:49 13.09.2017

Забули , що саме Юля відмінила призов на строкову службу як стала Прем'єром у 2007 році ?? Вона із цим гаслом йшла на вибори ... А більшість дебілів за неї тоді і проголосувала саме ізза цього гасла..

Хрін для Усім

21:30 13.09.2017

Гарно підмітили, оскільки строкова служба, як правило, є екстериторіальна, тобто в Криму, на Донбасі чи деінде служили б люди з різних регіонів, що виключає сепаратистську змову. А в 2014 році Кримський парламент здали місцеві беркутівці, зелені чоловічки прийшли на півострів та віталися з місцевими офіцерами гарнізону і казали - твої дітки ходять у такий то садочок, дружина працює на от тій роботі, а живеш ти он у тому будинку за рогом, до всіх них приставлена варта... Мало того, значна частина між ними була знайома з численних спільних бойових навчань, навіть мали номери мобільні телефонів командирів частин та підрозділів. Тому, в майбутньому українська армія має бути тільки екстериторіальна з ротацією основних офіцерських кадрів.

Усім для Хріна

10:50 14.09.2017

Сьогоднішній ситуації на Донбасі "посприяла" у 2007-2010 роках саме Юля і ті дебіли ,що голосували за неї

Я-Оленка-зміючка

12:15 14.09.2017

Чи то лиш в мене однієї чомусь закрадається думка, що хтось є яскравим симпатиком Юлі? а тому зачастили на сайті її заяви, таке враження, що стаття з'явилася для того, щоб знівелювати провальну зустріч у Львові, де скандували "Юлю геть!"

Оленці

16:29 14.09.2017

Ці матеріали-хвалеьні оди Юлі друкуються тут на правах і за кошт як політична реклама , ніц більше)) Причому за НЕМАЛІ ГРОШІ

18 червня
Вчора
16.06.2018
15.06.2018
14.06.2018
13.06.2018
12.06.2018
11.06.2018
10.06.2018
09.06.2018
08.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин