Долю Камінь-Каширського госпітального округу вирішили

15 Вересня 2017, 16:52
3870

Інакше кажучи, його не буде.

Уряд затвердив перелік та склад госпітальних округів Волинської області.

Відтак, створено 3 госпітальні округи: Луцький, Ковельський, Нововолинський. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України опубліковане на Урядовому порталі

Отже, заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню, розміщені на території Камінь-Каширського району увійдуть до Ковельського госпітального округу:

Госпітальні округи утворюються як "функціональні об'єднання лікарень, розташованих на визначеній території".

Заклади охорони здоров'я, охоплені госпітальним округом, залишатимуться у власності і підпорядкуванні місцевих органів влади, що є учасниками госпітального округу.

 


 

Коментарі
15 Вересня 2017, 20:00
Отже вирішили і долю голови ОДА?
15 Вересня 2017, 21:09
НЕ тільки до Госпітального округу Ковеля але й до Податкової площадки Ковеля, до СБУ Ковеля, держстатистики Ковеля, майже промайнуло Укравтодору Ковеля але той самий депутатський округ що й до Ковеля. Тобто шановні Ви усі у ж..... м. Ковеля. Це у Них називається децентралізація. Це стопроцентна централізація коли усе що можна централізується у одному місті для того щоб впливати рішеннями з того самого місця. Це ще по інакшому можна назвати диктатурою, оскільки диктатура не може бути диктатурою з одного центру - Києва але може бути відструктурована диктатура коли маємо структурну диктатуру, коли рішення переправляються через що найменше перекладних. Тобто уся реформа держави яка розпочалася від Януковича до сьогодні не змінювала темпи свого розвитку і далі.
15 Вересня 2017, 21:48
Просто навіть коментувати не хочеться. Я живу за 45 км. від Ковеля, але абсолютну більшість людей району просто поставили поза медичною послугою вторинного рівня. Для чого такі реформи? Постанова Кабміну давала шанс нашим медикам, людям, повіту... Шкода...
15 Вересня 2017, 22:14
Це, що простолюдини в програші Камінь і Світлана пояснили. Цікаво знати їх думки щодо "комсоставу" лікарні. Вони в програші, чи виграші?
15 Вересня 2017, 22:56
В програші всі, якщо реформа досягне результату, то люди втратили можливіть отримати вторинну медичну послугу на відстані не дальше за 60 км. Втратить ЦРЛ можливість надавати більше медичних послуг(це робочі місця лікарські і молодшого персоналу), платити маємо за послугу, отже конкуренція між фахівцями давала б якісний відбір кадрів(кращі працюватимуть в центрах), госпітальні лікарні фінансуватимуться за рахунок ДБ, а наша за кошти місцевого бюджету. Ми втратили послугу вторинного рівня(при умові, якщо реформа відбудеться), а це державні кошти, медичне обладнання, робочі місця, люди, які їхали б сюди за послугою. за здоров"ям. Госп.округ-медична послуга вторинного рівня. а повіт-аміністративна послуга вторинного рівня. Давньоруське місто Камінь поки що лише втрачає. Шкода...
16 Вересня 2017, 01:01
Дякую
16 Вересня 2017, 01:31
"Цікаво знати їх думки щодо "комсоставу" лікарні. Вони в програші, чи виграші?": програли, програли і ще раз програли. Але це ще не кінець, останнє слово мають сказати виборці але не сьогодні може затра. Два роки це нічого ще не значить. Про те що державний бюджет про нас забуде то це дійсно так. Взагалі то я думав що у так званому районі подумають і приймуть рішення відносно головного лікаря але ще не пізно, думаю що рішення приймуть потім інакше виходу немає. Але тут голова ОДА нехай не думає, що він буде диктувати свою волю К-Каширцям, його цілювання для Нас ніщо. Тут складне питання про те прийняття такого рішення може обжалувати Волинська обласна рада. Якщо Вона не прийме його то це означатиме що Вони на громадянина Палицю знайшли підстави для тиску.
16 Вересня 2017, 02:07
Пане Камінь, а палиця і гистик - це одне і теж?
16 Вересня 2017, 02:23
програли, програли і ще раз програли,а прос..али,прос..али Камінь-Каширський район.Стидно і огидно,що голова ОДА наш земляк
16 Вересня 2017, 11:34
Для "Не", якщо не помиляюсь, то добродій "Дудка" в молодості жив на квартирі у бабці нинішнього голови. Він знає відповіді на ваші емоції.
16 Вересня 2017, 12:30
В області буде три госпітальні округи для16 районів. І нічого. Лише Камінь-Каширському району подавай власний округ! Та залишиться у нас лікарня і так само будемо носити харчі хворому, купувати ліки та тицяти лікарям"благодійні внески".
16 Вересня 2017, 12:38
09:30-це, що Ви пишете правда, а все інше промивання мізків
16 Вересня 2017, 16:11
Ну про який госпітальний округ в Камені ви говорите? Назвіть 3-5 лікарів , яким би ви довірили мвоє життя, коли опинитесь у критичній ситуації?
16 Вересня 2017, 16:38
Якщо аденому передміхурової залози, то тільки Зубку.
16 Вересня 2017, 19:07
Аденома у вас в голові!!!))) З чого там є робити округ??? Ні бази, ні кадрів...
16 Вересня 2017, 22:49
Думку висловив консультант з юридичних питань Асоціації міст України, доктор політичних наук Валентин Малиновський.<br/><br/>Експерт наводить приклад Херсонської області, де затверджено чотири ГО, в Івано-Франківській та Черкаській – п'ять. Зі слів Валентина Малиновського, ці регіони є співставними з Волинню за кількістю населення та площею. Тому у волинської влади були всі підстави запропонувати і відстояти як мінімум чотири ГО, – переконаний фахівець.<br/><br/>&quot;Найперше слід було думати про людей, а не про міфічну економію державних коштів, адже реформи робляться для поліпшення життя людей, у цьому випадку – суттєвого поліпшення медичного обслуговування волинян, яке в сільській місцевості, перебуває у катастрофічному стані. У результаті цього рішення, найбільш дискримінуються жителі північних районів області: Любешівського, Камінь-Каширського, Ратнівського, Шацького та Любомльського. Нагадаю, що два з цих районів постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, там висока народжуваність, а тому вони потребують особливої уваги з боку держави. Натомість, &quot;прив'язка&quot; їх до Ковеля з величезними відстанями суттєво ускладнить надання навіть наявних медичних послуг, уже не кажучи за їх поліпшення. Наприклад, від Любешова до Ковеля – 126 кілометрів, від села Ростань у Шацькому районі – 108 км, а від села Дольськ, що розташоване біля білоруського кордону в Любешівському районі, – 143 кілометри (як від Луцька до Львова). Це при тому, що Порядком створення госпітальних округів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів від 30 листопада 2016 року № 932, визначено, що зона обслуговування госпітального округу визначається своєчасністю прибуття до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, що не повинно перевищувати 60 хвилин, та повинна бути еквівалентна радіусу зони обслуговування 60 кілометрів за умови наявності доріг із твердим покриттям&quot;, – коментує &quot;Конкуренту&quot; Валентин Малиновський.<br/><br/>Із його слів, створення ще одного ГО з центром у Камені-Каширському, який би надавав медичні послуги для жителів Любешівського, Ратнівського та Камінь-Каширського районів, певною мірою вирішило б проблему. До того ж за кількістю населення – 135 тисяч – цей округ відповідає параметрам постанови КМУ. При збільшенні державного фінансування стало б можливим суттєво поліпшити матеріальну базу та кваліфікацію лікарів багатопрофільної лікарні інтенсивного лікарні у Камені-Каширському. Хоча залишалося питання щодо Любомльського та Шацького районів, де вже діє міжрайонна лікарня, – зауважив експерт.<br/><br/>&quot;Слід також зазначити, що питання кількості госпітальних округів торкається не лише медичної сфери, а й має політичну складову. Госпітальні округи, ймовірно, стануть основою майбутніх укрупнених районів (повітів). Практика багатьох країн Європейського Союзу це підтверджує: саме медична послуга стала основою для створення адміністративно-територіальних одиниць середнього рівня. Тому волинська влада, ухвалюючи такі важливі рішення, мала б думати стратегічно, однак цього, на жаль, не проглядається&quot;, – зазначив Валентин Малиновський.
17 Вересня 2017, 14:29
то ви сумніваєтесь, що в ЦРЛ справляються з аденомою?
17 Вересня 2017, 17:16
В ЦРЛ багато з чим справляються, не дивлячись на ту плачевну оснащеність лікарні, яку вона має... Але аденоми теж різні бувають!!!
17 Вересня 2017, 21:14
&quot;Аденома у вас в голові!!!))) З чого там є робити округ??? Ні бази, ні кадрів..&quot;: заперечую, оскільки округ практично готовий. Лікарня інтенсивного лікування та багато іншого якщо хто цікавиться можна знати практично все і про яку говорив наш земляк у тому сенсі, що туди ніхто не йде лікуватися це через те, що напевно місця усім вистачає і не йдуть практично через те, що на ринку за менші гроші можна купити від усіх хвороб й через те, що така ситуація не тільки в Камінь-Каширську, практично скрізь до лікаря йдуть за крайньої потреби коли хвороби загострюються й тому Ми все відкладаємо на потім. Якщо у Нас немає довіри до лікаря який поряд то яка може бути довіра до лікаря за 120 кілометрів від місця проживання. Ми туди їхатимо у тому випадку коли Нас вже туди повезуть але вести літніх осіб які переважно проживають на цій території то ніхто Їх не возитиме по-перше швидкою, по-друге завезуть тільки один раз і вже більше коштів не вистачатиме. Тому ця реформа без госпітального округу в К-Каширську то це практично реформа на виживання. Але виживати мусимо Ми у першу чергу й невідомо з яким результатом. Поки для Нас цей результат плачевний.
18 Вересня 2017, 13:17
А що хіба вже хтось з працюючих лікарів райлікарні навчився читати кардіограму? Вже до пенсіонера Коника не скеровують, якщо конче треба встановити діагноз?
19 Вересня 2017, 18:35
Якщо районний лікар буде мати таке ж оснащення як наприклад пенсіонер Коник то і ніхто скеровувати нікуди не буде!