Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Долю Камінь-Каширського госпітального округу вирішили

16:52 15.09.2017
1531

Інакше кажучи, його не буде.

Уряд затвердив перелік та склад госпітальних округів Волинської області.

Відтак, створено 3 госпітальні округи: Луцький, Ковельський, Нововолинський. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України опубліковане на Урядовому порталі.

Отже, заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню, розміщені на території Камінь-Каширського району увійдуть до Ковельського госпітального округу:

Госпітальні округи утворюються як "функціональні об'єднання лікарень, розташованих на визначеній території".

Заклади охорони здоров'я, охоплені госпітальним округом, залишатимуться у власності і підпорядкуванні місцевих органів влади, що є учасниками госпітального округу.


Коментарі

Камінь

17:00 15.09.2017

Отже вирішили і долю голови ОДА?

Камінь

18:09 15.09.2017

НЕ тільки до Госпітального округу Ковеля але й до Податкової площадки Ковеля, до СБУ Ковеля, держстатистики Ковеля, майже промайнуло Укравтодору Ковеля але той самий депутатський округ що й до Ковеля. Тобто шановні Ви усі у ж..... м. Ковеля. Це у Них називається децентралізація. Це стопроцентна централізація коли усе що можна централізується у одному місті для того щоб впливати рішеннями з того самого місця. Це ще по інакшому можна назвати диктатурою, оскільки диктатура не може бути диктатурою з одного центру - Києва але може бути відструктурована диктатура коли маємо структурну диктатуру, коли рішення переправляються через що найменше перекладних. Тобто уся реформа держави яка розпочалася від Януковича до сьогодні не змінювала темпи свого розвитку і далі.

Світлана

18:48 15.09.2017

Просто навіть коментувати не хочеться. Я живу за 45 км. від Ковеля, але абсолютну більшість людей району просто поставили поза медичною послугою вторинного рівня. Для чого такі реформи? Постанова Кабміну давала шанс нашим медикам, людям, повіту... Шкода...

777

19:14 15.09.2017

Це, що простолюдини в програші Камінь і Світлана пояснили. Цікаво знати їх думки щодо "комсоставу" лікарні. Вони в програші, чи виграші?

Світлана

19:56 15.09.2017

В програші всі, якщо реформа досягне результату, то люди втратили можливіть отримати вторинну медичну послугу на відстані не дальше за 60 км. Втратить ЦРЛ можливість надавати більше медичних послуг(це робочі місця лікарські і молодшого персоналу), платити маємо за послугу, отже конкуренція між фахівцями давала б якісний відбір кадрів(кращі працюватимуть в центрах), госпітальні лікарні фінансуватимуться за рахунок ДБ, а наша за кошти місцевого бюджету. Ми втратили послугу вторинного рівня(при умові, якщо реформа відбудеться), а це державні кошти, медичне обладнання, робочі місця, люди, які їхали б сюди за послугою. за здоров"ям. Госп.округ-медична послуга вторинного рівня. а повіт-аміністративна послуга вторинного рівня. Давньоруське місто Камінь поки що лише втрачає. Шкода...

777

22:01 15.09.2017

Дякую

Камінь

22:31 15.09.2017

"Цікаво знати їх думки щодо "комсоставу" лікарні. Вони в програші, чи виграші?": програли, програли і ще раз програли. Але це ще не кінець, останнє слово мають сказати виборці але не сьогодні може затра. Два роки це нічого ще не значить. Про те що державний бюджет про нас забуде то це дійсно так. Взагалі то я думав що у так званому районі подумають і приймуть рішення відносно головного лікаря але ще не пізно, думаю що рішення приймуть потім інакше виходу немає. Але тут голова ОДА нехай не думає, що він буде диктувати свою волю К-Каширцям, його цілювання для Нас ніщо. Тут складне питання про те прийняття такого рішення може обжалувати Волинська обласна рада. Якщо Вона не прийме його то це означатиме що Вони на громадянина Палицю знайшли підстави для тиску.

777

23:07 15.09.2017

Пане Камінь, а палиця і гистик - це одне і теж?

не

23:23 15.09.2017

програли, програли і ще раз програли,а прос..али,прос..али Камінь-Каширський район.Стидно і огидно,що голова ОДА наш земляк

777

08:34 16.09.2017

Для "Не", якщо не помиляюсь, то добродій "Дудка" в молодості жив на квартирі у бабці нинішнього голови. Він знає відповіді на ваші емоції.

Досить

09:30 16.09.2017

В області буде три госпітальні округи для16 районів. І нічого. Лише Камінь-Каширському району подавай власний округ! Та залишиться у нас лікарня і так само будемо носити харчі хворому, купувати ліки та тицяти лікарям"благодійні внески".

777

09:38 16.09.2017

09:30-це, що Ви пишете правда, а все інше промивання мізків

1234

13:11 16.09.2017

Ну про який госпітальний округ в Камені ви говорите? Назвіть 3-5 лікарів , яким би ви довірили мвоє життя, коли опинитесь у критичній ситуації?

1234-му

13:38 16.09.2017

Якщо аденому передміхурової залози, то тільки Зубку.

Гість

16:07 16.09.2017

Аденома у вас в голові!!!))) З чого там є робити округ??? Ні бази, ні кадрів...

Камінь

19:49 16.09.2017

Думку висловив консультант з юридичних питань Асоціації міст України, доктор політичних наук Валентин Малиновський.

Експерт наводить приклад Херсонської області, де затверджено чотири ГО, в Івано-Франківській та Черкаській – п'ять. Зі слів Валентина Малиновського, ці регіони є співставними з Волинню за кількістю населення та площею. Тому у волинської влади були всі підстави запропонувати і відстояти як мінімум чотири ГО, – переконаний фахівець.

"Найперше слід було думати про людей, а не про міфічну економію державних коштів, адже реформи робляться для поліпшення життя людей, у цьому випадку – суттєвого поліпшення медичного обслуговування волинян, яке в сільській місцевості, перебуває у катастрофічному стані. У результаті цього рішення, найбільш дискримінуються жителі північних районів області: Любешівського, Камінь-Каширського, Ратнівського, Шацького та Любомльського. Нагадаю, що два з цих районів постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, там висока народжуваність, а тому вони потребують особливої уваги з боку держави. Натомість, "прив'язка" їх до Ковеля з величезними відстанями суттєво ускладнить надання навіть наявних медичних послуг, уже не кажучи за їх поліпшення. Наприклад, від Любешова до Ковеля – 126 кілометрів, від села Ростань у Шацькому районі – 108 км, а від села Дольськ, що розташоване біля білоруського кордону в Любешівському районі, – 143 кілометри (як від Луцька до Львова). Це при тому, що Порядком створення госпітальних округів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів від 30 листопада 2016 року № 932, визначено, що зона обслуговування госпітального округу визначається своєчасністю прибуття до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, що не повинно перевищувати 60 хвилин, та повинна бути еквівалентна радіусу зони обслуговування 60 кілометрів за умови наявності доріг із твердим покриттям", – коментує "Конкуренту" Валентин Малиновський.

Із його слів, створення ще одного ГО з центром у Камені-Каширському, який би надавав медичні послуги для жителів Любешівського, Ратнівського та Камінь-Каширського районів, певною мірою вирішило б проблему. До того ж за кількістю населення – 135 тисяч – цей округ відповідає параметрам постанови КМУ. При збільшенні державного фінансування стало б можливим суттєво поліпшити матеріальну базу та кваліфікацію лікарів багатопрофільної лікарні інтенсивного лікарні у Камені-Каширському. Хоча залишалося питання щодо Любомльського та Шацького районів, де вже діє міжрайонна лікарня, – зауважив експерт.

"Слід також зазначити, що питання кількості госпітальних округів торкається не лише медичної сфери, а й має політичну складову. Госпітальні округи, ймовірно, стануть основою майбутніх укрупнених районів (повітів). Практика багатьох країн Європейського Союзу це підтверджує: саме медична послуга стала основою для створення адміністративно-територіальних одиниць середнього рівня. Тому волинська влада, ухвалюючи такі важливі рішення, мала б думати стратегічно, однак цього, на жаль, не проглядається", – зазначив Валентин Малиновський.

гостю

11:29 17.09.2017

то ви сумніваєтесь, що в ЦРЛ справляються з аденомою?

Гість

14:16 17.09.2017

В ЦРЛ багато з чим справляються, не дивлячись на ту плачевну оснащеність лікарні, яку вона має... Але аденоми теж різні бувають!!!

Камінь

18:14 17.09.2017

"Аденома у вас в голові!!!))) З чого там є робити округ??? Ні бази, ні кадрів..": заперечую, оскільки округ практично готовий. Лікарня інтенсивного лікування та багато іншого якщо хто цікавиться можна знати практично все і про яку говорив наш земляк у тому сенсі, що туди ніхто не йде лікуватися це через те, що напевно місця усім вистачає і не йдуть практично через те, що на ринку за менші гроші можна купити від усіх хвороб й через те, що така ситуація не тільки в Камінь-Каширську, практично скрізь до лікаря йдуть за крайньої потреби коли хвороби загострюються й тому Ми все відкладаємо на потім. Якщо у Нас немає довіри до лікаря який поряд то яка може бути довіра до лікаря за 120 кілометрів від місця проживання. Ми туди їхатимо у тому випадку коли Нас вже туди повезуть але вести літніх осіб які переважно проживають на цій території то ніхто Їх не возитиме по-перше швидкою, по-друге завезуть тільки один раз і вже більше коштів не вистачатиме. Тому ця реформа без госпітального округу в К-Каширську то це практично реформа на виживання. Але виживати мусимо Ми у першу чергу й невідомо з яким результатом. Поки для Нас цей результат плачевний.

Гостю 14:16

10:17 18.09.2017

А що хіба вже хтось з працюючих лікарів райлікарні навчився читати кардіограму? Вже до пенсіонера Коника не скеровують, якщо конче треба встановити діагноз?

Гість

15:35 19.09.2017

Якщо районний лікар буде мати таке ж оснащення як наприклад пенсіонер Коник то і ніхто скеровувати нікуди не буде!

17 липня
Сьогодні
Вчора
15.07.2018
14.07.2018
13.07.2018
12.07.2018
11.07.2018
10.07.2018
09.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин