Грудківський математик отримає премію районної ради

23 Вересня 2017, 13:22
2170

Вчора, 22 вересня, депутати районної ради прийняли рішення про встановлення щорічної премії районної ради одному із вчителів Камінь-Каширщини.

А отримає її вчитель математики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Грудки Вадим Карпік.

Ця нагорода присвоєна педагогу за високі досягнення, особистий внесок у розвиток галузі освіти, професійну майстерність, творчий та сучасний підхід до навчання і виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю і активну громадську діяльність.

Розмір грошової виплати становитиме 4 тисячі гривень.

Зауважимо, що призначили премію відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про встановлення щорічної премії районної ради, затвердженого рішенням районної ради, рішення сесії районної ради «Про продовження на 2011-2021 роки районної Програми соціального захисту працівників освіти» та враховуючи спільне рішення колегії відділу освіти райдержадміністрації та районного комітету Профспілки працівників освіти і науки

 

Коментарі
23 Вересня 2017, 18:30
То що там він винайшов під час багаторічної сумлінної праці.
24 Вересня 2017, 02:36
А хто Ви є і що винайшли Ви, щоб судити про когось ?
24 Вересня 2017, 03:01
Пане Камінь винахід-це технічне рішення об"єктами якого є способи одержання чого-небуть, пристрої та речовини. Як бачите діяльність вчителя категорія виходу не охоплює. Вчитель скорше створює психолого-педагогічні умови для сприйняття, засвоєння і використання навчального матеріалу. Мабуть пан Вадим знається на цьому, тому його й матеріально стимулювали. Бажаю йому подальших успіхів.
24 Вересня 2017, 03:03
варто читати "категорія виНАходу..."
24 Вересня 2017, 03:31
Кращий математик району - Кереб М.Г., але його загризають нЕуки та зависники, без пед здатностей.
24 Вересня 2017, 03:59
І де той М. Кереб працює?
24 Вересня 2017, 12:08
НЕ думаю що винахід може стосуватися тільки точних наук, але це моя думка. Потім все-таки я думаю що працювати вчителем сьогодні у режимі:"під час багаторічної сумлінної праці." не зможеш досягнути великого прогресу оскільки якщо так працюєш то неодмінно повторюєш механізми тієї школи які сьогодні на"язуються суспільству та які сьогодні вважаються все-таки як шкідливими для самого суспільства й зокрема для дітей оскільки нічого прогресивного у такому разі не добиваєшся. Потім якщо ти дійсно працюєш як тут сказано то теж мусиш входити у протиріччя з навколишніми через те, на повірку виходить так що інші не надто працюють сумлінно тому й маєш постійних заздрисників хіба що твої учні доказують іншим про твою винятковість. Але говорити сьогодні про тебе як:"під час багаторічної сумлінної праці." то думаю що це все-таки несправедлива оцінка іншим які також не менше:"під час багаторічної сумлінної праці." але й іноді більше тому здається що якщо він там справді винятковий то слід було придумати якісь інакші епітети ніж просто наголошувати про сумлінну працю як в стилі радянського автопрому.
24 Вересня 2017, 13:09
Колега Камінь, якщо вірно розумію його задум, говорить про нівелювання особистості фактичними реаліями школи, що приводить до уніфікації діяльності вчителя? Наразі бачимо "моноліт", в якому, є як в граніті окремі фази (вкраплення слюди, польового шпату тощо), але їхні властивості змінюються, утворюючи структуру граніту. Щодо так званого "автопрому", то незрозуміло, що Камінь мав на увазі. Можливо емоційну оцінку через неможливість оцінити діяльність вчителя об"єктивно?
24 Вересня 2017, 14:02
Моя оцінка "автопрому" у тому, що це є звичайна дев"ятка яку наштампували сотнями тисяч та яка нічого незвичайного не мала принаймі по відношенню з іншими реаліями про які МИ на той час про те не знали. Тобто звичайний автопром Нами асоціюється як незвичайне досягнення але через паркан на повірку виявляється просто металобрухтом.
24 Вересня 2017, 14:13
Дякую. Цікаво.
24 Вересня 2017, 15:23
А премію рда кому дадуть ? Ходять чутки що раківліському директору? Цікаво за який винахід?
24 Вересня 2017, 21:17
Вадим Віталійович -Ви молодець!!!Побільше би таких вчителів...
24 Вересня 2017, 22:38
Іванку винаходи відносять до технічної творчості, тобто або якогось болта вдосконалили, або спосіб виготовлення цього болта, або матеріал, з якого він виготовлений. Оскільки директор школи до залізяк немає найменшого відношення, той винайти він нічого не може.
25 Вересня 2017, 01:02
Кереб працює нвк 1
25 Вересня 2017, 02:59
А до Кереба з вул. Волі має відношення?
25 Вересня 2017, 16:21
От коли вже відійдуть від старих штампів у формулюваннях критеріїв нагород? Бо &quot; високі досягнення і особистий внесок...&quot; нічого не кажуть читачеві нині у цій статті і внукам Кереба через певний період, які триматимуть грамоту- підтвердження про цю нагороду. Я розумів би той факт, що вихованці Кереба є переможцями олімпіад районного чи обласного і вище рівня, можливо, можливо, плеяда його учнів стала науковцями у галузі математики та інша конкретика. І вона вочевидь є, але ж легше знайти кліше з потрібним файлом в комп'ютері і внести це в нагородне розпорядження голові РДА. Благо, що він його читає поміж рядків, інакше би запитав - а чим ця людина заслужила на премію? А Пась йому каже: &quot;За <br/> високі досягнення і особистий внесок...&quot;
26 Вересня 2017, 00:40
Ні
26 Вересня 2017, 02:15
Дякую. Інших Керебів не знаю.