Камінь-Каширський: викрили злодія-рецидивіста

15 Жовтня 2017, 18:17
2899

Вчора, 14 жовтня, у райцентрі Камінь-Каширський невідомий зловмисник викрав у місцевого мешканця електродвигун, два акумулятори та велосипед. Поліцейські протягом дня встановили особу правопорушника та повернули викрадені речі власнику.

Про це йдеться на сторінці поліції Волині у “Фейсбук”.

За фактом крадіжки слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Крадіжку зловмисник скоїв вночі. Він викрав з подвір’я 48-річного жителя районного центру електродвигун, два акумулятори та велосипед. Загальна сума завданого збитку становить 8 тис. грн. Співробітники кримінальної поліції спільно з групою реагування патрульної поліції швидко встановили особу правопорушника. Ним виявився 46-річний мешканець району, який вже притягувався до відповідальності за подібний злочин. Викрадені речі правоохоронці вилучили та повернули законному власнику.

За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 ( крадіжка ) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Коментарі
15 Жовтня 2017, 22:00
Молодці оперативнинько.
15 Жовтня 2017, 22:20
А де інформація про те як браві поліцейські били ветерана АТО
16 Жовтня 2017, 02:22
Всі справи, де замішані різного роду "визначні постаті" району розслідуються не дуже "оперативнинько". Простолюд повинен на собі витягнути всі поставлені планки протоколів. А так хочеться вірити у світле майбутнє....
16 Жовтня 2017, 12:54
Якого ветерана АТО? Коли і за що?
16 Жовтня 2017, 13:54
Кілька тижнів тому в ресторані було весілля. двоє гостей, один з Брониці інший з Ковеля, біля кіоску Бобка побили Хоміка Володимира. Була визвана поліція, поліцейські вдягли на Хоміка кайданки і повели до відділу поліції (двох інших учасників бійки не затримували), до відділу не довели, а завели за будівлю освіти де продемонстрували йому навики володіння поліцецйським кийком, руками, ногами.<br/>зараз справа в областній прокуратурі.
16 Жовтня 2017, 14:12
Хто цей В.Хомик? Що він робив біля кіоску з п&quot;яними чоловіками? Чому поліцаї такі емоційно нестійкі, а пан Чих лише з паліями трави бореться?
16 Жовтня 2017, 14:24
а пан Чих після цього інциденту стартонув в відпустку
16 Жовтня 2017, 22:43
Можливо не ветерана АТО, можливо ветерана Афганської бійні. Якщо не помиляюся то Вони усі попали разом із Чихом оскільки завтра чи позавтра &quot;Афганці&quot; будуть біля МВС.
16 Жовтня 2017, 22:47
Саме ветерана АТО
17 Жовтня 2017, 02:15
Хомік спокійна і врівноважена людина. Навіть дивно, що він потрапив в таку халепу. Тут потрібно розібратись.
17 Жовтня 2017, 02:29
А які поліцаї побили,якщо не секрет????
17 Жовтня 2017, 11:50
Приходько В.О. <br/>інших не знаю
18 Жовтня 2017, 12:38
А Хомік шо ветеран АТо ?
19 Жовтня 2017, 13:09
так