Податківець отримав п'ять з половиною років позбавлення волі за хабар

27 Жовтня 2017, 10:28
2516

Колишньому начальнику Камінь-Каширського відділення Ратнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області присудили за вимагання та одержання неправомірної вигоди 5 років 6 місяців позбавлення волі.

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Волині.

Так, колишній начальник Камінь-Каширського відділення Ратнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області у липні-серпні 2015 року вимагав та одержав від підприємця 3 тисячі гривень хабара за неперешкоджання у здійсненні підприємницької діяльності.

Вироком Камінь-Каширського районного суду його визнали винним у вчинені корупційного злочину.

Податківцю призначили покарання у виді 5 років і 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на 3 роки.

Крім того, присудили конфіскацією половини майна, що належить йому на праві власності.

 
 
Коментарі
27 Жовтня 2017, 14:30
Трохи занадто, не враховано пом"якшувальні обставини - має на рукає двох малолітніх дітей то однозначно, що апеляційний суд скасує вирок зовсім або попівроку на кожного дитяті про те цей вирок занадто пізній з огляду на те що пік хабарів пройшовся років два назад але як урок для інших має значення. Так потроху К-Каширське суспільсво буде очищатися від різного роду неправильних речей.
27 Жовтня 2017, 16:17
Підставили дурня за сраних 3000 грн для імітації боротьби з корупцією . Нікчемні депутати з нікчемної сільської ради отримують по 100 тис. доларів і ніхто їх за це на саджає.
27 Жовтня 2017, 19:07
"Підставили дурня": якщо й підставили то слід було знати міру. Кожний хто прийде до Нас з метою заробляти тут в К-Каширську піде від Нас тим же самим способом як і приходив. Добре що хоч таким способом відбувся, а то міг би взагалі без рук залишитися.
27 Жовтня 2017, 19:21
Каменя так злякалися, що ледь не понакладали в штани. Видно він вважає, що до цього часу щось з себе представляє
27 Жовтня 2017, 19:57
Жаль людину... На ті часи податкова мусила здавати в область щотижня певну суму готівки, яка потічками спливала у велетенські ріки, що неслись догори, тобто верхівці, яка імітує боротьбу з корупцією. Воно і тепер, напевне, так, або трохи інакше. Посварити чоловіка пальчиком, та й годі.
27 Жовтня 2017, 22:16
Та ви я бачу найтупіший серед інших з недалеких, або колега по бізнесу засудженого. А хто змушував його йти на цю таку шкідливу роботу? А хто змушував його не кидати цю шкідливу роботу? Він вирішив працювати падлом – він за падло і отримав. Це для Каміня, який не тямить, що подальша доля засудженого залежить від факторів політичних, але не факторів юридичних. Холоп має відбувати за свого власника. Проте має шанс зменшити термін життя за гратами. Для цього треба у голос назвати тих, хто «надихав» його «брати».
28 Жовтня 2017, 00:13
"Каменя так злякалися, що ледь не понакладали в штани": нехай кожного притомного жителя Камінь_Каширського і в тому числі ВАс інші які сюди приходять бояться та поважають як громадянина великої держави.
28 Жовтня 2017, 02:43
А ваша совість направду така чиста? Чи не придобрювали вчителя в школі подарунками, лікаря -"подяками", діти ваші не вступали до вузу, не відкуповувались від служби в армії у різний спосіб, не могоричували за будь-які поступки (наголос на першому складі) чи пільги і т.д. багато чого задобрюваного у нашому житті? Ні? Тоді ви святі.
28 Жовтня 2017, 07:16
19.16 Таких людей не існує, знаєш. не тонеш
28 Жовтня 2017, 13:34
Рік тому з мене такий Антонюк Вадим ВИМАГАВ ХАБАРА 600 ГРН,щоб замяти діло.Я написав даже в НАБУ і в упрпвління поліції.але так ніхто і не розбирався.Видно тому,що суддя Антонюк і прокурор Антонюк.Такі у нас закони...
28 Жовтня 2017, 13:37
У мене знайомого Богдана у поліції залякують і шантажують,а всі мовчать чомусь і ваш район також...
28 Жовтня 2017, 14:22
А Бодя безневинне ягня, такий собі пацанчик з дитячого садочки, чи таки метикуватий хлоп, що знає, де копійку заробити?
28 Жовтня 2017, 15:35
Попередній керівник податкової у порівнянні з новою-старою керівницею - це янгол з крильми. Шкода хлопця
28 Жовтня 2017, 20:07
"порівнянні з новою-старою керівницею - це янгол з крильми. ": це тому що стара-нова керівник податкової за 12 копійок несплати на рахунки державного казначейства в місцевий/держбюджет дає 650грн. штрафу? Заплатив штраф, а другий раз вже не будеш платити оскільки вже запам"ятав. Отже пам"ять не сильно дорого коштує всього 650грн. штрафу. То кому ти дорікаєш що у тебе не все в порядку з головою або з дисципліною? Ніхто нікому не має дорікати що хтось комусь винен якщо у першу чергу винуватий сам(а). Це не тільки правило але й принцип.
29 Жовтня 2017, 20:20
А якого це Богдана ? Чи не Пташніка часом залякують в поліції?