Фаринки: чоловік до смерті побив дружину

13 Листопада 2017, 12:35
12480

У суботу, 11 листопада, в селі Фаринки Камінь-Каширського району місцевий мешканець побив свою дружину. Внаслідок отриманих травм жінка померла на місці події.

Про це повідомляють у прес-службі поліції Волині.

Інцидент трапився близько опівночі на подвір’ї домоволодіння подружжя. На момент скоєння злочину 35-річний чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Під час суперечки із 29-річною дружиною зловмисник наніс тілесні ушкодження жінці дерев’яним штахетом.

Внаслідок отриманих травм постраждала померла на місці події.

Поліцейські затримали зловмисника та помістили в ізолятор тимчасового тримання. Триває досудове розслідування.

За фактом заподіяння умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілої, слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.

 
Коментарі
13 Листопада 2017, 16:31
До десяти років!!! Розстріляти гада привселюдно,четвертувати , верніть смертну кару!
13 Листопада 2017, 19:52
А у них п'ятеро спільних дітей.
13 Листопада 2017, 21:24
Він тих дітей виховувати не буде навіть якщо залишиться на волі! Довічне ув'язнення, щоб іншим було за урок.
13 Листопада 2017, 23:30
Подалі дітей від такого батька, як вони виростуть як він їм пояснить за що він лишив їх мами, сволота надіюсь він не повернеться з тюрми, хай Бог пробачить за мою злість.
13 Листопада 2017, 23:39
Тобі копець!
14 Листопада 2017, 00:32
В них 4 дитей,жинку побив так що то просто жах лице було накрите щоб небачили люди,тварь
14 Листопада 2017, 16:40
Відмажуть, запхають на дурку . От і все правосуддя. Смертну кару таким
14 Листопада 2017, 18:50
спершу примусове лікування від алкоголізму, а потім кара
14 Листопада 2017, 21:32
Моя тьотка подруга потерпілої !!!Він посидить років 10, 5апотім вийде
14 Листопада 2017, 23:47
От і скільки разів думаю:-«Якого біса у нас немає смертної казні»!!!??? Таких гадів треба на місці стріляти! Воно бидло напилося- жінку вбило, а його величність водять по лікарні, люди що ж там перевіряти, і так зрозуміло що з головою не порядок, чи може довідочок навиписують і відправлять в дурку на місяць, а там випишуть, приїде і ще одну найде і її на той світ відправить!!!??? В мене слів немає...
15 Листопада 2017, 00:07
Я знала ii з дитинства. Гарна дiвчина була... А та тварюка жорстоко, звiрськи ii вбила!!! Вiн постiйно ii бив, синцi не сходили з ii тiла... Вiн постiйно ii принижував... Вона трималася до останнього, надiялась, що змiнеться, хотiла сiм'ю зберегти. Ходила з дiтками до церкви майже кожноi недiлi, замовляла молитви за чоловiка, молилася сама за збереження сiм'i... <br/>Вiн того дня ще один злочин зробив, чуть не задушив вагiтну жiнку, яка сидiла у швидкiй допомозi
15 Листопада 2017, 00:34
Я знала ii з дитинства. Гарна дiвчина була... А та тварюка жорстоко, звiрськи ii вбила!!! Вiн постiйно ii бив, синцi не сходили з ii тiла... Вiн постiйно ii принижував... Вона трималася до останнього, надiялась, що змiнеться, хотiла сiм'ю зберегти. Ходила з дiтками до церкви майже кожноi недiлi, замовляла молитви за чоловiка, молилася сама за збереження сiм'i... <br/>Вiн того дня ще один злочин зробив, чуть не задушив вагiтну жiнку, яка сидiла у машинi швидкoi допомоги. Чоловiк вчасно пiдбiг, почав дзвонити у мiлiцiю ( дзвонив 6 раз, i всi рази брали трубку, але не вiдреагували на виклик, iхати не захотiли), якби наша &quot;доблесна&quot; мiлiцiя не проiгнорувала це, то б вона була б жива!!! Мiлiцiя (яка також повинна понести за таку халатнiсть вiдповiдальнiсть!!!) - це мерзотники!!! НЕНАВИДЖУ них!!! <br/>Але ж цьому мерзотнику, в якого жив дьявол в серединi, а може вiн i э сам дьяволом!!! показалось, що для нього мало цього i накинувся, як завжди, без причинно на жiнку, яка народила йому четверо дiток!!! Вона, як казали, положила дiток спати, а сама боячись його, пiшла на вулицю. Коли воно ( изверг) прийшла додому, почав требувати, щоб вона iшла додому. Боячись його, вона включила конфiгурацiю з братом, щоб перестрахуватися, але те чмо сказало, що не троне ii пальцем. Вона прийшла у двiр, i вiн там почав мiсити штахетом! Потiм затягнув у хату, i там по-звiрському ii вбив!!! Бив так, що з лиця нiчого не залишився, даже очi повипадали, череп був розтрощаний, що аж мозок вилiз...
15 Листопада 2017, 00:40
А ще говорять, що вiн не так давно вбив у Каменi-Каширському молодого хлопця, футболiста, який пролежав 21 день у комi i помер. Хто чув про цей випадок?
15 Листопада 2017, 20:25
Насильство в сім&quot;ї -це серйозна та актуальна для України проблема. Четверо сиріт-це жах. Пані&quot;А&quot; у нас поліцаї, а не міліціонери (це совкове) та більше піариться їх начальник на паліях трави у жнива.
15 Листопада 2017, 23:13
Бідна дівчина ..Ось вам подяка за те що діток йому народила, за те що любила і терпіла таку скотину..Діток найбільше жалко.Найменшому хлопчику якщо я не помиляюсь виповнилось лише 2 рочки а найстарша ходить у3-4клас..їм ще ціле життя жити з таким болем...Вони назавжди прив'язані до цієї історії
07 Грудня 2017, 13:49
Люди добрі скажіть чого всі відвернулися від його сімі?чого на них дивляться як на ворогів??? Невже та бідна мати його посилала таке робити,невже вона його такому вчила в такого хотіла??? Вона любила невістку як рідну дочку!!!
17 Березня 2018, 02:34
Дати йому так щоб незнав як самого себе звати.