Верхи: дорогу погрейдерували в дощ і ось що з неї стало

14 Листопада 2017, 13:38
8946

Дорогами у багатьох селах Камінь-Каширщини можна їхати хіба що танком.

Кілометри багнистого, баюристого пекла водіям та й фурманам вже, напевне, у кошмарах сняться. Не позаздриш, звісно, і пішоходам.

Своє обурення дорогою зокрема у селі Верхи висловив місцевий житель Андрій. У своєму пості у Фейсбуці він виклав ці фото.

 




 

Автор посту каже, що таким шлях став після того, як його погрейдерували.

«В нас в селі була погана дорога але не настільки. В серпні цього року навозили пісок по всьому селі, Бо теж якісь там гроші виділил. порівняли стала дорога хороша. А тут вирішили пустити грейдера, бо, очевидно, виділили якісь кошти. Тільки от до нас він приїхав у дощ. Показався,що був І ВСЕ! І після нього стало ще гірше...»

 

1

 

 

Коментарі
14 Листопада 2017, 17:18
Сказали приїхати, приїхав, а що там з дорогою буде то вже не його діло)
14 Листопада 2017, 18:18
а це все робить славнозвісний бусько,філюк обласні депутати
14 Листопада 2017, 18:28
не була в с.Залаззі 30 років,а тут прийшлося їхати на похорони. боже мій ,це був такий шок у нас у всіх.,що їхали дорогою з К.Каширськ на Відерти ,Ворокомле ,Залаззя , 30 років,назад ми їздили до рідних і зараз теж саме : тіж ями, бездоріжжя ,угрохали машину за один день.ЦЕ ПРОСТО ЖАХ??? Люди добрі схамениться ,куди ми йедомо,в яку Европу???.Діти виросли,внукі.<br/>, а дороги як були 40 років назад ,так ї залишились. Куди йдуть на гроши,хто відповідає за це безладдя.коли нарешті люди будуть жити як &quot; У Европі&quot;,до якої Порошенко привів українців.
14 Листопада 2017, 18:50
Лебі дурнуватої то дорога автодору може ти з перепою
14 Листопада 2017, 18:52
Лучанці тоді, коли ви з Лучеська не лише на похорони будете приїздити...
14 Листопада 2017, 18:57
В Камінь-Каширську було повносправне підприємство, юридична особа відділення Укравтодору Камінь-Каширський автодор, вибачте за тавтологію. Десь років два назад його ліквідували але замість Старовижівської дільниці повстало повноцінне підриємство взамін Камінь-Каширської дільниці. Тепер керівник цього Старовижівської дільниці призначений керівником Волинського автодору. Під час інавгурації цього керівника пан гунчик сказав що шановний добрий господар та керівник. Тепер в наступному інтерв&quot;ю пан гунсик говорить що на ремонт доріг у Волинській оласті грошей немає. Отже незнаю де ті гроші діваються але знаю що керівник Волинського автодору дуже добрий керівник який знає що казати коли немає доріг, немає грошей але має підтримку в Києві та Луцьку.
14 Листопада 2017, 18:59
Дівку з села вивезти можна, але село з дівки - ніколи! Це ж треба було довести до такого відчаю поважну пані з самого Лучеська. При всіх президентах перед Порошенком до Залаззя була дорога, а от при шоколадній владі - кудись зникла? От горенько яке, людоньки!!! Цієї дороги там не було ще від царя Гороха, а от звідки вона там мала взятися - ось де питання. Порошенко мав нам всім за неповних три роки правління перемогти москалів, відірватись від Москви, прийти до Європи і водночас збудувати кругом дороги, ну хоча б до Залаззячка ріднесенького, аби високоповажні лучани не &quot;угрохували машину за один день&quot;... Хамера тре купляти, а не литовку на бляхах, щоб їздити в рідні місця. А ще краще - фіру!<br/> Порахуйте скільки за останніх 20 літ Залаззя сплатило податків до казни і скільки отримало з бюджету різного роду виплат. Ось там і відповідь про дорогУ дорОгу!
14 Листопада 2017, 19:11
А ти подивись,як стали злодіі-буськи і ім подібні жити за останні 20 літ,скільки лісу знищено і вивезено з району, за ті кошти дороги можна було б побудувати із бруківки,а не краденого піску.
14 Листопада 2017, 19:21
А я тут до чого? Чи Порошенко? Що на місці у районі нема служб, котрі мають пильнувати злодіїів та хапуг? Хочете всі там разом красти, а зі столиці мають будувати дороги? Ні, братці, так не буває! Або працюємо всі разом, або крадемо кожен собі, тоді нема чого на когось кивати...
14 Листопада 2017, 19:21
А ти майбуть не виходиш запою
14 Листопада 2017, 19:49
Ромцю не слід все на алкоголіків списувати. Розумію, що припекли ці алкаші, але ж треба трохи бути поміркованим.
14 Листопада 2017, 19:52
Хто поясне яким способом Бусько проліз у ліс та легально його зводить на палети?
14 Листопада 2017, 20:36
Сьогодні у кого найбільша КАСА та САМІ-САМІ ВОЛОХАТІ РУКИ - той і король усіх тендерів...
14 Листопада 2017, 21:03
Злі язики плещуть, що Бусько витяг джек-пот за часів владарювання одного відомого проповідника.
14 Листопада 2017, 21:30
Проліз разом з миркою і вовком---пора вже за грати
14 Листопада 2017, 23:37
Так Мирка ж у Луцьку на підвищенні. І. Вовк мабуть також не злидарює.
15 Листопада 2017, 00:31
відповідь на запитання не вірна у принципі, чому вона ж там такою стала. У першу чергу в селян слід спитати чи не їдуть тією дорогою буськові фури з лісом оскільки такий стан дороги точно такий самий зі сторони Луки (Клітицьк) та дорога яку нещодано відкривали, пили шампанське, різали червоні ленти і там був бусько, дунайчук, нач.держдісгоспу та ще рядочок районних керівників та керівничок. Про те при відкритті цієї дороги яка є продовженням у Верхах Вони усі клялися на камери, кореспондентам що дорога тільки для грибників, що мовляв громадяни на ровері їздитимуть, а тут бачиш неув&quot;язочка вийшла хтось посмів жалітися на дорогу Верхах й незнають та не відають чому Вона тепер з місивом. Ось кореспондент чи хто там придумав казочку що мовляв вона перед дощем була погрейдерована як будь-то вона після того як була побудована катком ЇЇ у тих місцях.... Таж усі раніше стрибали, раділи що дорога це світло чуть не у світле майбутнє чуть, чуть не в комунізм. Я між іншим попереджав що надують.
15 Листопада 2017, 01:21
Нехай виконавець, за власні кошти,все переробить!
15 Листопада 2017, 01:33
Знаю, що в Остапука можна найняти грейдера за 500грн/год (ПДВ+заправка),в Буська ціна 950грн(+люди скидаються трактористові) без відома Буська.
15 Листопада 2017, 01:37
Не заважайте працювати обласним депутатам,Вони знають куди направити гроші.
15 Листопада 2017, 09:30
Згадайте, скільки народу у вас голосувало за буська , філюка та Порошенка з БПП