Як у Брониці відремонтували гідроспоруду

19 Листопада 2017, 17:30
6958

Працівники Камінь-Каширського управління водного господарства відремонтували водовипускну споруду.

Роботи проводилися у селі Брониця на гідроспоруді полицького водосховища Полицької осушувальної системи, – про це повідомляє Волинське обласне управління водних ресурсів.

Оглядачі управління встановили дерев’яну опалубку та забетонували зруйнований оголовок.

Вчасно проведений поточний ремонт дає можливість запобігти подальшому руйнуванню та продовжити термін безаварійної експлуатації споруди.

 




 

Коментарі
19 Листопада 2017, 20:45
Помітні зрушення у житті поліського краю, що стали аж надбанням сайту: "... встановили дерев’яну опалубку та забетонували зруйнований оголовок." Ото втяли нарешті, від радощів, аж "оголовок" закружився...
19 Листопада 2017, 21:54
Тачка і шухля - стахановські інструменти, продуктивність праці - як мінімум районний еталон..!
20 Листопада 2017, 00:54
Незрозуміла іронія Діда Пихто. В минолому столітті такими підходами ДніпроГЕС будували. Головне щось робити, а не про еталони розказувати.
20 Листопада 2017, 09:39
Дніпрогєси будували ще й людськими кістками ,вумніку
20 Листопада 2017, 12:31
А мені цікаво. Ніколи не був у Брониці, тому не знав, що там є водойма майже, як Озюрко за площею (якщо оцінювати за фотографією). На інших фото бачу трьох чоловіків пенсійного або навколо пенсійного віку, які не п"ють горілку та з мокрою матнею лежать під тином, а на свіжому повітрі на користь собі та людям в міру можливостей та сил працюють. Молодці.
20 Листопада 2017, 17:12
Щодо будівництва Дніпрогесу: <br/>17 вересня 1932 року за особливо видатну роботу на ДніпроГЕСі були нагороджені орденами Трудового Червоного Прапора американські інженери-консультанти — Франк Фейфер, Вільгельм Меффі, Фрідріх Вінтер, Георг Біндер та інженери «General Electric» Чарльз Джон Томсон, Г'ю Купер. Технічний нагляд за веденням будівництва здійснював останній із цього списку - Г'ю Лінкольн Купер.<br/>Щодо руйнування Дніпрогесу: <br/>18 серпня 1941 року о 20:15 після отримання інформації про прорив німецьких військ в районі Запоріжжя греблю ДніпроГЕСу було підірвано працівниками НКВД. Унаслідок вибуху 20 тонн толу в греблі виникла пробоїна завдовжки 135 або 165 метрів, через яку ринула вниз багатометрова хвиля, спричиняючи руйнування і загибель людей, які опинились у береговій зоні.<br/>Жертви серед червоноармійців та цивільного населення оцінюються цифрами від 20 тисяч до 80 -120 тисяч осіб. Точної цифри жертв через затоплення назвати не можуть, оскільки у ті часи патрони рахували, а людей - ні!<br/>А ви про тачку і шухлю тут оповідаєте...
21 Листопада 2017, 01:02
Думаю, що з історією знайомий не гірше Вас і не збираюся вступати у непрофесійну дискусію. Мова йшла про іронію &quot;Пихто&quot;, а не про схвалення злочинних дій рядянської влади у різні часи її існування. Люди хотіли, щось змінити і робили це доступними їм ресурсами. А посміятися може будь-хто.
21 Листопада 2017, 13:57
Якщо знаєте історію, то для чого пишете &quot;В минолому столітті такими підходами ДніпроГЕС будували.&quot; ?? Я не сумніваюся, що люди чогось не знають, хоча б тієї ж історії, але, вочевидь, не знають куди ці знання притулити. Бо читач і справді подумає, що от &quot;прос..али&quot; таку державу, яка тачками і шухлями дніпрогеси будувала.
21 Листопада 2017, 22:18
Я вже писав, що мова йшла про іронію. Розумний читач ніколи навіть не подумає про хороше у згаданій імперії, а людей, які неосвічені чи зазомбовані ніколи не переконати. Відтак нічого страшного я там не написав.