«Народний Фронт» працює над вступом України до НАТО та ЄС

23 Листопада 2017, 19:22
2823

Захист державної мови має бути і в освіті, і в культурі, і в засобах масової інформації.

Про це повідомила фахівець з організаційної роботи Камінь-Каширської районної організації політичної партії «Народний Фронт» Вікторія Шафарчук.

Вона поінформувала про результати з'їзду політичної партії «Народний фронт», що відбувся нещодавно у столиці України. Зокрема, Вікторія зазначила, серед основних напрямів політики партії – вступ України до НАТО та Європейського Союзу.

«Політика децентралізації та декомунізації, яку почав «Народний Фронт» за Прем’єр-міністра Ярсенія Яценюка, сьогодні активно продовжує чинний уряд. Ми маємо чим пишатися, адже бачимо реальні результати реформ, які «запустив» ще уряд лідера нашої політичної сили», - наголосила вона.

Також, за словами представниці «Народного фронту»,  під час з’їзду керівництво прийняло рішення про те, що партія визначиться наступного року з кандидатом на пост Президента України, адже строкові вибори відбудуться вже у 2019-му році.


1
Вікторія Шафарчук
Вікторія Шафарчук


 

Коментарі
23 Листопада 2017, 22:15
А як же обіцянка яйценюка : "Куля в лоб - так куля в лоб!" ??
23 Листопада 2017, 23:14
А у тебе пам'яті та фантазії тільки на цей пук вистачило? Більш нічого не хочеш сказати?
24 Листопада 2017, 09:31
Ти ще про так звану яйценюковську "СТІНУ" згадай - і тоді сам обкакайся від злості ))
24 Листопада 2017, 12:04
Ліпше фотографії оцінили, а там славні хлопи в маринарках, причому один із них в чорному однострої. А будівля всередині-це щось, прямо як костел.
24 Листопада 2017, 12:18
ЦЕ МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ)
24 Листопада 2017, 12:25
Добре що рідну мову відстоюють. Респект...
24 Листопада 2017, 13:39
Є ще одна найважливіша тема – робота з кадрами від НФ. Йдеться про непрофесійність нардепа від Волині Гузя та скандальність нардепа від Луцька Лапіна. А про Авакова, який успішно провалює реформу МВС можна говорити годинами. Мова – це правильно. Але мова живе в україномовних кінофільмах, телепередачах, радіомовленні, книгах, що в книгарнях та бібліотеках, а особливо в культурі мовлення вчителів. Вчителям високу зарплатню і не менші вимоги. Навчити розмовляти нормальною українською журналістів і дикторів. Встановити належні дотації українським книговидавцям. Ціна на хліб має відповідати вартості його виготовлення, а ціна на книгу має бути втричі меншою за вартість завдяки субсидуванню з бюджету. Хліб купують всі – книгу окремі. А ще підняти зарплату і вимоги бібліотекарям, працівникам музеїв. А для цього НФ має робити все, аби щороку прибуткова частина бюджетів зросла вдвічі, рівень його розкрадання щороку зменшувався втричі. Тоді буде чим похвалитись і сміливо називатись Народним Фронтом.
24 Листопада 2017, 19:27
Пане Хрін у хлопа все має бути фест: маринарка, нотайза і мешти.
25 Листопада 2017, 13:06
Я шось не поняв. Ви шановний таки тіпа з Полісся і просто косите під львівського батяра? Чи у вас є тіпа є хотіння писати, а про що не знаєте. Чи ви в натурі хочете, щоб про вас тіпа знали, то ви під неполісського косите, щоб полішуки помітили? Але полішуки ве Львові бувають і на львівському батярстві трохи знаються. Деякі, що там осіли зовсім на львівських переробились. Вам для відомсті варто голубого удавати. Тутай до таких ще не звикли.
25 Листопада 2017, 17:06
11/06 може і ви комусь не подобаєтеся? але ж ніхто вас не повчає, а я тим більше...
26 Листопада 2017, 19:21
"Добре що рідну мову відстоюють. Респект..." - які ви ідіоти .. Та ні авакови-яйценюки і їх камарилья на цьому фото цією "рідною" не розмовляють!! а вам, дебілам ,тільки лапшу вішають на вуха... Вони ж зараз при владі - і тільки "рідну мову відстоюють" ???
27 Листопада 2017, 00:28
мабуть якась кобіта пише емоційно "а вам дебілам...", або пацан