Камінь-Каширська міська рада повідомила, на що витрачала гроші

25 Листопада 2017, 20:09
2803

Камінь-Каширська міська рада оприлюднила звіт про видатки із загального та спеціального фондів за десять місяців поточного року.

Відповідно до інформації, розміщеної на сайті міськради, видатки загального фонду склали:

За 10-ть місяців поточного року на утримання апарату міської ради використано-2030452,72грн

Видатки на здійснення заходів та реалізацію проектів на виконання державної цільової   соціальної програми «Молодь України» на виплату іменних стипендій  за високі досягнення у навчанні становлять-6600грн.

Видатки на проведення громадських робіт становлять-19331,41грн.

Видатки на соціальний захист для виплати  одноразової грошової матеріальної допомоги жителям міста  проведено на суму-248600грн.

Видатків на інші культурно-освітні заклади та заходи проведено на суму-191168,76грн.

Видатків на забезпечення діяльності місцевого центру фізичного здоровя населення «Спорт для всіх та проведення фізкультурно-масових заходів  проведено на суму-62978,34грн.

За 10 місяців поточного року на благоустрій міста направлено  коштів в сумі-1658419,25грн.грн.

Видатків на функціонування комбінатів комунальних підприємств, установи житлово-комунального господарства направлено коштів в сумі-256975,98грн.

Видатків на  розробку схем та проектних  рішень масового застосування  направлено в сумі-96285,94грн.

Видатки на розвиток та інфраструктуру доріг направлено в сумі-3873399,17грн.

Видатків на  проведення заходів із землеустрою направлено в сумі-4337,38грн.

На інші природоохоронні заходи  коштів направлено в сумі-54570,48грн.

Видатків на ліквідацію на запобігання  надзвичайних ситуацій  та наслідків стихійного лиха направлено в сумі- 46635,22.

Виділено коштів з міського бюджету на інші субвенції в сумі-219410грн.

Видатки спеціального фонду:

Видатки на забезпечення функціонування комбінатів комунальних підприємств склали-289790грн.

Видатки  на реалізацію заходів щодо інвестиційного розвитку території склали в сумі-687862,00 грн.

Видатки на поведення заходів  із землеустрою склали-24365,92грн.

Видатки на розвиток та інфраструктуру доріг направлено в сумі-2838087,11грн

Видатки на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ склали-16880,00грн.

Видатки на збільшення статутного фонду комунального господарства  склали-485000 грн.

 

 

Коментарі
25 Листопада 2017, 23:26
2030452,72грн. плюс хабарі...!!! Це навіть для мене зажирно. Піду вип'ю.
26 Листопада 2017, 02:39
Видатки на розвиток та інфраструктуру доріг направлено в сумі-3873399,17грн. загальний фонд плюс видатки на розвиток та інфраструктуру доріг направлено в сумі-2838087,11грн спецфонд,а ДЕ ДОРОГИ?????????????????????????Навіщо новий позашляховик міській раді???????Бондар і Ко ,що неможуть підтримати національного виробника і закупити тавріі чи славути???
26 Листопада 2017, 15:07
дався вам той кутик
26 Листопада 2017, 18:23
Кут для стоку води, панове інжиніри
26 Листопада 2017, 19:37
"Навіщо новий позашляховик міській раді?" - про який позашляховик мова? де про нього в цьому звіті сказано??
26 Листопада 2017, 19:57
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД<br/>ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНІЙ ТЕХНІЧНИЙ УІВЕРСИТЕТ<br/>АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ ІНСТИТУТ<br/>Какие &quot;інжиніри&quot; - таковы&quot;прораби&quot;
26 Листопада 2017, 20:06
&quot;Прораб<br/>16:23 26.11.2017<br/>Кут для стоку води&quot;: немає проблем але для чого його викладати у два рази крутішого як слід. Біля МВС навіть неозброєнним оком видно на скільки він піднятий з іншої сторони. Про те пан:&quot;777&quot; правий, дався він нам той кутик але з таких ось дрібничок й можемо побачити почерк міста. Роботи у місті багато і дуже багато але незважаючи на бюджетні затрати комплексного рішення у розбудові міста немає.
26 Листопада 2017, 23:04
Раз пішла така п&quot;янка, то напевно не кут, а ухил.
26 Листопада 2017, 23:24
Чиновники - слабое звено. Бо з'їли найбільший шмат. Хтось скаже що на дороги більше, але відмінусуйте відкати, які знову ж таки осіли в великих кишенях чинуш, то все таки вони подавляться. А якщо зараз найчесніші почнуть верещати що відкатів не беруть, то нехай покажуть де ті благоустроєні чесно дороги.
26 Листопада 2017, 23:43
&quot;Раз пішла така п&quot;янка, то напевно не кут, а ухил.&quot;: раз пішла така п&quot;янка то не ухил, а кут нахилу.
26 Листопада 2017, 23:51
Кут поставити в кутик, користуватись поперечним і поздовжнім ухилами, щоб інжиніри не прорабили.
27 Листопада 2017, 00:23
Добре, що є такі вчителі, як земляки-і геометрії научать, і з працею виконроба ознайомлять, і технологічну культуру сформують, і простолюдина просвітять.
27 Листопада 2017, 11:49
Для початку непогано. Бондар демонструє перші ознаки цивілізованості. Але! А де інформація про джерела та суми прибутків? Аби встановити, є чи немає роботи з розширення та вдосконалення прибутків. В першу чергу йдеться про сприяння бізнесу, залучення інвестицій. Де інформація про кошторисну вартість об’єктів. Хто і за якими критеріями її встановлював? І навіть – як довго служитимуть тротуари, хто їх клав і з чийого матеріалу???
28 Листопада 2017, 00:00
Продив 25 років у Камені Каширському ні разу не бачив щоб ліквідовували стихійні смітєзвалиша,навпаки я би сказав утворювали.Українці ще за часів союзу бояться когось мовчать,нас не трогають от і добре знаю сам такий,та все ж таки хотілось щоб якщо крадуть то хоч після того як що небуть зроблять для людей
28 Листопада 2017, 12:20
А рено дастер <br/>чому у звіт не внесли, це повний капець, для чого авто за 450 тисяч.
28 Листопада 2017, 16:18
Наш мер буде возити картоплю з поля, волинянка вже задовбала, от суки, багато людей благають про гроші на операції дітям, віддайте ці тисячі хоч одного врятуйте.