Камінь-каширський духовий оркестр здобув найвищу нагороду на Міжнародному фестивалі-конкурсі

26 Листопада 2017, 17:14
7135

Духовий оркестр із Каменя-Каширського виборов Гран-Прі на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ»

Виступав він у номінації «інструментальна музика».

Це вперше колектив брав участь у конкурсі такого масштабу. А потрапив він на нього з ініціативи керівника Едуарда Богача.

Виступ духового оркестру був неперевершеним – журі аплодувало стоячи. І все це, звичайно , завдяки наполегливій праці талановитого музиканта та його вихованців.

До речі, наших духовиків запросили до участі у гала-концерті.

2

2


1

 

Коментарі
26 Листопада 2017, 20:10
Молодці так тримати але не зазначено де він відбувався. Але все-таки це дуже приємна подія й визначна як для такого невеликого містечка як Наше. Про Камінь-Каширський можуть почути.
26 Листопада 2017, 20:49
конкурс відбувався в Києві
26 Листопада 2017, 22:35
Було б добре побачити відео із записом виконання оркестру. Чомусь вірю, що нинішня молодь здатна переламати стереотип про те, що духовий оркестр, це щось таке пов'язане з маршами, патріотичними піснями чи, даруйте, похороном. Приклад Горана Бреговича, сербсько-хорватського походження, який захоплюється поєднанням сучасної поп-музики з традиційною для Балкан поліфонічною музикою, танго та балканськими духовими оркестрами, показує абсолютно нову якість духової музики.
26 Листопада 2017, 23:02
У профіль Е. Богач трохи на свого діда похожий.
27 Листопада 2017, 00:42
Ґратулюємо наших духовиків!!!
27 Листопада 2017, 12:07
Такого серйозного Едіка ніколи не бачив.ГЕНЕРАЛ!!!
27 Листопада 2017, 12:21
Вітаю! !! Дуже приємно читати такі новини.
27 Листопада 2017, 13:21
Богачу варто за заслуги дали почесного Громадянина міста, а учасникам, хоча б грамоти з конвертами. Конкурс Всеукраїнський, подумайте чи багато чемпіонів України живе в Камені?
27 Листопада 2017, 13:23
Молодці!!!! Але не справедливо писати лише про оркестр, коли на тому конкурсі були і інші діти міста та зайняли призові місця!!!
27 Листопада 2017, 15:13
Чудово! Вітаю! Не зупиняйтеся!
27 Листопада 2017, 15:16
Дійсно, де відео?
27 Листопада 2017, 17:09
Але ж яка це тяжка щоденна праця щоб тільки раз вийти та зіграти й попасти у "ворота". Ось відповідь усім на ті запитання чи потрібний позашкільний навчальний заклад місту. КУльтура, мистецтво це почерк нашого міста який показує Нам усім, що місто живе та розвивається.
27 Листопада 2017, 21:04
Нарешті колега Камінь зрозумів, що життя продовжується.
29 Листопада 2017, 17:58
https://m.vk.com/club121476371#посилання на їхній сайт, де є всі фото та відео..... І до речі)) це міжнародний конкурс "Україна об'єднує світ", де діти уже третій рік підряд займають призові місця