Поблизу Залісся затримали автомобіль із деревиною сумнівного походження

02 Грудня 2017, 16:56
6883

Сьогодні вранці, 2 грудня, працівники державної лісової охорони ДП «Камінь-Каширське ЛГ» поблизу с. Залісся затримали автомобіль марки ГАЗ-53, який перевозив деревину.

На вимогу лісової охорони водій пред’явив документи на лісопродукцію, яка навіть була чіпована, – інфоромуєпрес-служба Волинського ОУЛМГ.

Проте під час перевірки з’ясувалося, що інформація в документах по факту не відповідає дійсності: різнилася довжина сортиментів, діаметри і сорти. Також на машині була навантажена значно більша кількість лісопродукції, ніж зазначено у документах. Та й в результаті огляду виявилося, що бирки кріплені на деревину вручну, а не спеціальним молотком, тобто просто перебиті з іншого виду продукції.

На місце було викликано правоохоронців. Машину разом із деревиною доставлено на штрафмайданчик місцевого відділу поліції.

Триває слідство.

 


 

 

Коментарі
02 Грудня 2017, 22:11
Для чого шукати їх одразу перед лісом напевно достаньо стати десь приблизно перед найбільшим споживачем такої продукцїї як одразу посиплеться або у той день ні одна машина не приїде на вигрузку?
03 Грудня 2017, 01:29
Щось не бачу на торцевому зрізі ядра. Це, що молодняки? Стигла сосна ніби як має серцевину, ядро, заболонь, луб, кору.
03 Грудня 2017, 11:09
так зараз і пиляють лише молодняк . Ліс навіть "дозріти" не встигає - крадуть і везуть на пилорами ,які "кришуються " ментами , прокурорами чи суддями або й чиновниками з Києва ..
03 Грудня 2017, 14:38
Руку відрубувати ВСІМ! хто наживається на природних ресурсах!
03 Грудня 2017, 19:09
"Руку відрубувати ВСІМ! хто наживається на природних ресурсах": не відрубаєте Ви рук нікому просто у кращому випадку поміняєте руки на ті яка не бере або менше бере.
03 Грудня 2017, 21:43
Вже укропи і лісом приторговують
03 Грудня 2017, 23:17
Пропоную Вам стати на повороті вул.Ватутіна в сторону льонзаводу та порахувати скільки за день туди їде машин з лісом! Я думаю якщо ви озвучите цифру то жахнеться весь район
03 Грудня 2017, 23:42
Це все дуже дрібна показуха! Нехай біля колишнього автобусного парку стане патруль і Бойко замість 1000 м. куб. першого сорту в місяць буде давати як мінімум на половину менше.
05 Грудня 2017, 13:34