Районна рада нагородила волинського краєзнавця

21 Грудня 2017, 16:24
3075 Джерело: http://volyn-kray-mus.at.ua

Голову Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Геннадія Бондаренка нагородять дипломом лауреата премії Камінь-Каширської районної ради ім. В. М. Кмецинського.

Відповідне рішення було прийняте депутатами на черговій сесії Камінь-Каширської районної ради.

Геннадій Васильович удостоєний цієї нагороди за особистий внесок у розвиток краєзнавчого руху в Камінь-Каширському районі в 2017 році.

 

Довідково.

Геннадій Бондаренко – професор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, голова Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, почесний науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею.

 

 

Коментарі
21 Грудня 2017, 19:58
Геннадій Васильович не лише прекрасний науковець, краєзнавець, але й щира, добра і чудова людина. Вітаю свого "рідного" куратора.
21 Грудня 2017, 20:07
Успішний науковець, мудрий педагог, надзвичайно працьовитий, сповнений безліччю ідей і планів, і загалом - простий у спілкуванні, відкритий, сердечний, доброзичливий і ще багато-багато хороших людських якостей притаманні сьогоднішньому лауреату - вельмишановному Геннадію Васильовичу. Де він - там завжди радісно і комфортно, його добрий гумор додає оптимізму і згладжує гострі кути. По-хорошому заздрю його студентам. З роси і води Вам, Патріарше краєзнавства на Волині! Будьте Ви нам здорові!
22 Грудня 2017, 19:02
Хочу привітати Вас шановний.Ми колись стикались в університеті як я вчився і у мене був Бондаренко викладач,але як схотів я до краєзнавців долучитись то навіть не відповів мені,але проте Панасюка такого ,що продає ліс і багато грошей має то зразу до краєзнавців долучив.От що гроші роблять з людьми...Не маєш грошей то ти ніхто?
22 Грудня 2017, 19:10
А який з Панасюка краєзнавець? На нього люди по півсуток за сто гривень працюють хоча мінімальна плата по 15-20 грн за годину.Я ті гроші задо обіда зароблю,а Панасюк як забирає людей на роботу то за 100 грн може зранку до ночі держати,а сам на на них тисячі на таких дурних заробляє,а все депутатський імунітет...
22 Грудня 2017, 19:15
А куди дивляться наші органи? У чоловіка працюють постійно декілька працівників і він на них наживається,гроші в конвертах одержують і всі мовчать бо він депутат?
22 Грудня 2017, 19:56
Хто буде займатись?
22 Грудня 2017, 23:02
Що тут діється? Яким боком Панасюка сюди вплели?
23 Грудня 2017, 10:44
Та то Володя Ющик тут &quot;пісяє&quot;, тіпа &quot;голова народного контролю&quot; (якого на хер контролю?) .<br/>За сумісництвом - місцевий тіпа &quot;інтєлігент&quot; і алкаш ..