Житель села Нові Червища попався на крадіжці лісодеревини

19 Січня 2018, 14:58
8848

А виявити лісопорушника вдалося, як кажуть, по гарячих слідах.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Майстер лісу Тоболівського лісництва державного підприємства «Камінь-Каширськагроліс» після того, як під час обходу побачив спилені вільхові дерева у 52 кварталі, сповістив про це свого лісничого. А далі сліди, які добре виднілися на снігу, вивели лісівників до господарського обійстя. А ще через кілька хвилин до господарства під’їхав і патруль з числа працівників районного відділу Нацполіції.

На підставі санкції на обшук, котру правоохоронці мали з собою, вдалося зайти на територію приватного господарства. Щоправда, не так уже й безперешкодно. Адже господар поводився неналежним чином і усіляко погрожував. І це при тому, що в той же час на його подвір’ї на двох тракторних причепах була навантажена лісодеревина.

Причепи з деревиною вилучено, а проти підозрюваного правоохоронці розпочали кримінальну справу. Слід зазначити й проте, що сума завданих лісовому господарству збитків в даному випадку складає 48 тисяч гривень.


 

Коментарі
19 Січня 2018, 20:17
Це не ліс а дрова.
19 Січня 2018, 21:41
Хм! Цікаво!!! В селі вони значить на гарячому зловили, а у себе під носом в К-Каширську вони не бачать і не знають як з самого ранку у місцевий ліс заїжджає фура, грузиться, а потім перегородивши дорогу посеред вулиці, що й проїхати не можна стоїть чекає добра щоб виїхати!!! Пояснення тут одне « все схвачено і все оплачено»
19 Січня 2018, 21:43
Якби було все чесно то загрузившись вони б виїжджали, а не чекали б середини ночі щоб виїхати
19 Січня 2018, 23:41
На напівзгнилих сухостоях і вітровалах,<br/> заробили галочку про єфективну роботу.Нехай той майстер розкаже скільки сам загнав ділової деревини.
21 Січня 2018, 00:34
Якби було все чисто, то професія лісовиків не була б такою супер престижною...
21 Січня 2018, 10:41
Ви чули коли-небудь щоб лісники жалілись на свою зарплату?! Але ж вона у них також фіксована як державний оклад.Хто ж повірить що вони живуть на одну зарплату, а ще показують (такими випадками) що дбають про розкрадання лісу,ловлять порушників. В першу чергу починати треба із себе.
24 Січня 2018, 19:40
З людей десять шкур деруть асами жирують
25 Січня 2018, 00:56
хай майстер лісу 48 штук заплатить скільки крадуть то небачать ,закривають очі , інтелигентні люди шо поробиш тільки таких треба брати на роботу щей 13 зарплату получають а суха вільха це дрова , за те що брехні добавили то 48 тисяч заробили і поділилися з лісівниками все чесно ..........
25 Січня 2018, 01:00
лісники бідують за рік хату зводить і перебирається , плаче і каже грошей немає
25 Січня 2018, 01:02
етат год бил тяжолим для нас а как ви вижилі я ваапще в шоке
26 Січня 2018, 23:05
От так злодюгі і вижили! На зарплату яка в їх бідолахі халупкі такі на 2.5 поверха поставили і джипіка маленького за 15 шт $ купили, бідні як вони вижили! А хто бізнес такий собі відкрив! Ну ви ж розумієте що все це за «Чесні» гроші!
31 Січня 2018, 01:40
Вибачте немаю що сказати , просто дуже гарно заложили з патрахами бо немають на кого свої пинькі списать, і давно цих людей просто небачіли в своїх кабінетах порядні люди з ненажерними пиками які так і хочуть затоптати але у вас недуже то і получіться ))флаг вам в рукі і мозгов у голову((( те саме і вам зроблять бо як ви так і довас будуть ато і ше гірші з часом побачете будете самі проситися¿¿?¿?¿???¿??? Шо хіба не так все