Камінь-Каширський: триває реконструкція приміщення для облаштування музею

24 Січня 2018, 16:44
2366

У Камені-Каширському тривають роботи по реконструкції приміщення колишнього кондитерського цеху під облаштування районного краєзнавчого музею. 

Дана будівля до грудня 2015 року перебувала у власності Волинської облспоживспілки, а згодом була придбана районною радою, - інформує Камінь-Каширська райдержадміністрація.

Наразі відбувається капітальний ремонт даху цього нежитлового приміщення, що знаходиться в м. Камінь-Каширський по вул. Неродів, 6.

"Для робіт виділено кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на суму 170 тис. грн. Станом на сьогодні ці кошти освоєні повністю. Роботи здійснюються відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України про «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій", – зазначив начальник управління регіонального розвитку та інвестицій райдержадміністрації Олександр Нікітчук.

Також посадовець поінформував, що загальна кошторисна вартість реконструкції даху для майбутнього районного музею становить 955 тисяч гривень. 

 


 

 
Коментарі
24 Січня 2018, 20:13
Надіюсь грошей хватить завершити будівництво.
24 Січня 2018, 21:25
То серйозний проект (базис), завдяки якому Камінь-Каширщина отримає дивіденти, виражені у відродженні історичної пам'яті, культури, духовності, моралі (надбудова) . Звісно, для відповідального проекту потрібні відповідні матеріальні ресурси. Так само зрозуміло, що така робота потребує часу. Але є ряд креативних ідей, здійснюючи які приміщення оживе, наповниться новим цікавим змістом і тоді це буде місце для культурного інтелектуального спілкування й діалогу. Бо ж, як каже мудрість, - не хлібом єдиним живе людина... Хороший початок - половина роботи. Все у нас буде добре!
24 Січня 2018, 22:15
Будувати завжди важче ніж руйнувати. Могли б по цеглині розібрати і каменя на камені не лишилося б. А так збережеться те що чотири віки тому зводили наші будівничі. Для себе і для людей як- то кажуть.
24 Січня 2018, 23:30
А які плани на нинішнє приміщення, де розміщений краєзнавчий музей, колишню СШ №1, а ще раніше - педучилище? Хтось вже "хазяйське" око накинув на цю капітальну споруду?
25 Січня 2018, 00:32
А дитячий садочок не можна побудувати,мільйони вкидаються вибачто в дупу,кінотеатр вже зробили,музей зроблять, а батьки будуть в чергу записуватись в садок ,коли вже довідку про вагітність матимуть,томущо після родів можуть в списки непотрапити.
25 Січня 2018, 04:23
Іто ж не розбирають будинок а ремонтують. А там буде видно моде й садочок там буде?!
25 Січня 2018, 19:49
Є і протилежні прецеденти, наприклад, у селі Махнівка за совітів в костелі був клуб, де парубки на підпитку кадрили місцевих дівчат. Але потім його знову перебудували на костел, куди з навколишніх сіл звозять бабців з десяток. (Це не про нашу область).
26 Січня 2018, 12:02
Давно треба було поремонтувати.
27 Січня 2018, 03:50
Так таки так... За мільйон купили, мільйон - на дах, ще мільйон ( а що!) - на начиння! І чому в кінотеатрі не зробити музей? До речі, а скверик поруч в яку суму обійшовся? Такі дєлішки в результаті комусь посприяє у придбанні квартирки... А чому було не повернути костел його власникам? По країні дерибан, і ми не гірші?
27 Січня 2018, 11:39
не робіть поспішних висновків . приміщення без використання зруйнувалося б або його зруйнували б сьогодні-завтра самі люди (бо ж воно було без діла). А католики не мають претензій до нього бо мають у своєму розпорядженні каплицю І пол. 17 ст. (в хорошому стані), новий великий костел, збудований у 2005 році, і нову плебанію, де вони проводять службу у холодну пору року. І, до речі, дуже радіють, що будівля оживає потрохи. Тому це якраз не дерибан, а приклад збереження свої історії.
28 Січня 2018, 10:35
от яке гарне приміщення стає!!!!