Камінь-Каширське ВПУ отримало обладнання на півтора мільйона гривень

06 Лютого 2018, 10:05
7966

Нещодавно в рамках реалізації проекту «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону» в Камінь-Каширське вище професійне училище надійшло надсучасне обладнання для майстерні електрогазозварників.

Це плазморізи, напівавтомати, інвертори, апарати для зварювання кольорових металів під аргоном, інструменти, ‒ повідомляє сайт навчального закладу.

Обладнання, виготовлене в Австрії, придбане за кошти Європейського Союзу вартістю 1,5 мільйона гривень. Підключення, налаштування та введення в дію зварювальних апаратів здійснили представники фірми «Фроніус – Україна», яка виграла тендер на поставку обладнання. Також ними було проведено навчання майстрів виробничого навчання з експлуатації та навиків роботи на даних апаратах.

У планах дирекції училища – створення на базі ВПУ навчально-практичного центру за професією «Електрогазозварник», що дасть можливість професійного зростання викладачів та майстрів виробничого навчання, які готують учнів відповідного профілю, підготовки і перепідготовки незайнятого населення, впровадження в освітній процес новітніх виробничих технологій і, головне, підвищить рівень підготовки майбутніх робітників-електрогазозварників, дасть їм змогу працювати на новому обладнанні, сучасним інструментом і матеріалами.

Коментарі
06 Лютого 2018, 17:12
Ось це реальна і конкретна справа для формування робітничих професій, так потрібних тепер суспільству. Хто перший освоїть технології сучасного зварювання - матиме неабиякий попит на ринку. Правда, тепер училищу ще потрібно десь "дістати" хоч якусь невелику кількість кольорового металу для навчання молоді премудростям того зварювання...
06 Лютого 2018, 19:57
А працювати учні поїдуть у Польщу...
06 Лютого 2018, 21:42
Нарешті зрушиться з місця справа Батова Г.Ф. і К з ЛВПУ. Все - таки пропали мільйони гривень, брались чималі хабарі, ..... Все це до сьогодні справно кришувалось. - Нарешті слідчі виконають рішення апеляційного суду: - закінчать слідство і обвинувальний акт буде переданий до суду. Переможе, його величність, ЗАКОН, чи знову об*єднане кримінальне провадження буде закриватись і знову поновлюватись рішеннями судів??? Пане прокурор, підтвердіть свою принциповість і відданість законодавству у перших двох функціях нової прокуратури!<br/><br/>зкрема до ЛВПУ 23 Грудня 2015 21:43 відповісти + 4 - 0<br/>КОРУПЦІОНЕРИ 3 УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ і НАУКИ ; ВОЛИНСЬІСОЇ ОДА ,- ЗНИЩУЮТЬ ПТО ВОЛИНІ ПІД КУРАТОРСТВОМ і чуйним ставленням прокуратури Керівники управління 0 і Н змінюються, а корупція процвітає. Не стала винятком і нова очільниця освітян Волині. Злодійсько — корупційні дії Поповича М.М. — Грушки Г. М. пані 3агрева В.Я.+ Мишковець С. Є.+ Плахотна Л . + Ткачук О.О. ... продовжують прикривати, як і її попередник Хоміч О.С. 3а рік, що минув після попередньої виставки досягнень ПТО Волині, занепад профтехосвіти набрав прогресивного розмаху. Особливо це помітно по «справах» ДПТН3 «Луцьке вище професійне училище». Тільки в поточному календарному році керівники управління 0 і Н з черговим річним директором ЛВПУ Богданцем В.В. після довготривалих слізних вмовлянь, зуміли звільнити з займаних посад училищних гіперзлодіїв: головного бухгалтера Некрасову Н. В. та ії позашлюбного друга заступника директора з АГР, власника притону, авторитета Панькевича С. Г. В минулому році рішенням суду був звільнений з посади директора ще один злодій-хабарник — корупціонер Батов Г. Ф. Детальніше про корупцію в управлінні 0 і Н та ЛВПУ можна почитати в інтернет виданнях: Четверта влада - Батов Г. Ф. «У Луцьку директору ВПУ 9 за вимагання грошей ...» та інші. Вголос - Батов Г. Ф. «3 студентів училища брали гроші за практику» та інші. Волиньпост - Батов Г.Ф. Під прицілом - Батов Г.Ф. Волинські новини Батов Г. Ф. та Виставка досягнень ПТО Волині 2013 р. Сьогоднішні матеріали про виставку досягнень ПТО 06. 06. 2014р у всіх інтернет виданнях. ГЕТЬ КОРУПЦІЮ ТА КОРУПЦІОНЕРІВ 3 ПРОФТЕХОСВІТИ ВОЛИНІ !!! P.S. Шантажем можновладців, Батов Г.Ф. домігся працевлаштування викладачем в ЛВПУ. Управління О і Н переконує: засуджений злочинець – ЗЕК -дякуючи добрим дядям з прокуратури ,покарання не відбував (засуджений за КК України) і освіта сумісні. Яким правовим документом це може підтвердити управління освіти, в особі Загреви В. ; Плахотної Л. ; Ткачука О . А най-най перщими ОДА Волині в особі губернатора - Гунчика В.П. та заст. Мишковець С.Є.<br/><br/>про кошти євроспільноти<br/><br/>19:55 03.12.2017<br/><br/>Основна мета - власні кишені ! Навчальна ціль - дати лохам дулю з маком !. ( в ЛВПУ в підвязці з подільниками з кодла від ОіН та ВОДА ... створений ОСОБЛИВИЙ мікроклімат ,- К* &quot;зміїний клубок&quot; зокрема від училища представляють ; управляющі безмозглим шефом - маріонеткою романюком , а саме с - медуза Горгона і її чоловік п - закодований агент залежний від Зеленого змія / надалі зЗз / , його сателіт від екс-економіста управління ОіН тьоті ліди зЗз синій серьожа псалтира ; гадость зековська тандемом з З з москалівська і їхнього холуя полішуцького 3.14здунця ; і тому подібні дуєти злодіїв романюки ; олєжки шевчуки ... ; в К* мають вже напрацьовані і ще напрацюють схеми . Так , що на тих коштах буде ...1) прозорість і звітність ; 2) посилена охорона з додатком навколо коштів з лютих диких звірів , та на ті кошти посадити ядовиту змію ; № 3 - чергова фіга буде вже так назвемо новому рівню ,,, а подільники &quot;уведут&quot; потрібні гроші та за одне і лютих звірів і ЯЙЦЯ з під змії . !!! Фігос под нос - ГАРАНТОВАНО ! ) Висновок - вони давним - давно підвязані , можливо досить помилок !?
06 Лютого 2018, 21:49
профтехосвіта Показати IP 6 Червня 2015 08:00 відповісти + 22 - 1<br/>Подейкують, що профтехосвіта потребує &quot;оптимізації&quot;. Не виключно, що таке свято 5 червня 2015р в такому кількісному складі ПТУ області може бути останнім. На скільки праві чи не праві реформатори,- покаже час. Сьогодні ж ПТО живе своїм життям, має свої досягнення, має й свої проблеми. Але якщо більшість проблем більшості ПТУ пов*язані з економічною ситуацією в країні, то проблеми, які склалися в останні роки в Луцькому ВПУ вражають своєю довготривалістю і цинізмом. Невже на стільки залежні освітянські чини від засудженої училищної особи, що не можуть позбутися того &quot;педагога&quot; та припинити беззаконня в одному з найбільших училищ області???<br/><br/>не гога а гена Показати IP 6 Червня 2015 08:19 відповісти + 16 - 2<br/>Зайдіть на сайт +++ Волинські новини / батов генадій федорович +++ І ви прозрієте . ... КАЖЕШ в них квадрокоптери ; в них ДИРЕКТОРІЯ ... !!!!!!!!!!!!! Ядро-корупції - попович . грушка ...; Ланцюжок - мишковець , хоміч, загрева ... ; Шестерні - овсянніков , батов , богданець ... ; ЛАНЦЮГ - кравчук , романюк ... правопохоронці....<br/><br/>педа гена до не гога а гена Показати IP 9 Червня 2015 19:16 відповісти + 7 - 0<br/>Хто ж тепер очолить освітянську ниву Волині: чергове &quot;закривало - покривало&quot; творчості батових-некрасових-панькевичів-поповичів-грушок....., чи нарешті з*явиться людина, яка визнає, що зек-викладач в навчальному закладі є аномалією (як і творчість його бригади та продовжувачів злодійських справ в училищі)??? Собутильнички про недалекий час11 квітня 2015 08:13 ....мітлою виметуть ...в пам’яті спливають слова великої Ліни Костенко: «Шакали знову ошукали, тепер вони вже не шакали, тепер вони: то «за», то «проти», то шахраї, то патріоти»....основне , що підберають місце за фаховими здібностями аферистки . а С.Мишковець , як чарку щиро наливає , безкорисно інформує ворожий табір подружки . Спасібо , генадію фйодоровічу і К&quot; - гиготун . Всю К* розсмішив ! -намела- цілу купу, сморода. В рік Кози драної . Лапті Загреві сплетені ( зацікавлені лиця ... грушка г , полякова ... замочують, а псалтира й К* &quot; квасять &quot; кожен день , метал по - господарськи, вдень виносять в гараж - підготовлюють на самовивіз на скупку ) ) ,- лишилось В,Я,З агреву тільки &quot; взути &quot; . сс з сексуальними домаганнями з п*яних глаз , вяжеться до прибиральниці ... зрозуміли нахаби , що загрева в управлінні здатна працювати на рівні прибиральниці чи двірника . /по здібнастя місце підбирають/ Не бачить ВЯЗ , що в її саду плодам ноги приробили . Тупо підмітає і загрібає сліди . Вивільнять Валю для тебе місце , або сама переведись - МІТЛА вс....<br/><br/>позбувайтесь педа Показати IP 6 Червня 2015 21:01 відповісти + 12 - 1<br/>саме смішно &quot; я не ходив, хочу оцінку&quot; , як про таке взагалі можна писати ? ))))) сам ніфіга не знає, а от оцінку хочу, і після цього називає це &quot; хабарем&quot;)))) студенти геть подуріли! 22.05.2015, 08:06 188.230.122.*** Вася Що здулися? Мінімум кожен другий викладач є хабарником, один одного прикривають, один з одного сміються. Беруть всім: пляшками, грошима, бензином, майонезом до свят, папіром, послугами... Ніхто не хоче не зупинити, не зупинитися. 20.05.2015, 15:44 37.57.114.*** пп да!!!!!!! на фоні надзвичайно прогресивного розвитку України ця проблема найважливіша!!!!!!!!!!! 20.05.2015, 15:41 37.57.114.*** не тупіть не прикривайте свої фсбшні дії студентами. ми розумні!!!!!!!!! шановна владо! захисти нас від економічної нестабільності, від безробіття батьків, від припинення подачі гарячої води, від відключення світла!!!!!!!! а з хабарниками внз ми самі розберемося. дохленька тема це 20.05.2015, 11:33 213.174.12.*** Володимир Для 37.57.114.*** пп вася - кожен пійманий хабарник так стверджує: ловіть справжніх хабарників, а не мене. 20.05.2015, 11:31 213.174.12.*** Володимир Для студентки, на жаль вас не навчили дивитися в корінь. У владі, зокрема, й ті, хто закінчує корумповані університети, а тому не буде вам ні стабільності, ні роботи, ні гарячої води, бо вважаєте, що корупція у ВНЗ - це щось неважливе :))<br/><br/>гіпервраження Показати IP 7 Червня 2015 22:44 відповісти + 4 - 0<br/>Читаємо: За розбещення десятикласника спіймали заступника директора навчального закладу ( Волинські Новини сьогодні 7.06.2015). Якщо це правда, то .... гіпервраження... гіперосвіта. Цікаво при якому начальнику управління освіти цьому педу дали Відмінника освіти? Чи не при заслуженому працівнику освіти України?<br/><br/>1601 Показати IP 8 Червня 2015 09:13 відповісти + 1 - 15<br/>Із вищеперерахованих коментарів видно, що це писали ті самі &quot;писаки&quot; із того ж славнозвісного ВПУ, які і ще не можуть зрозуміти що ця тема нікому крім них же і не цікава. Може досить, шановні педагоги ВПУ.<br/><br/>смайл до 1601 Показати IP 9 Червня 2015 09:39 відповісти + 2 - 6<br/>ви праві, вже аж нудить від тієї писанини бла-бла<br/><br/>писакам з ВПУ до смайл Показати IP 9 Червня 2015 17:10 відповісти + 0 - 0<br/>Дійсно, чого причепилися : Попович - Грушка, Грушка - Попович, УОН... Хіба вони одні такі? - Маєте Батова: от і довбіть його в хвіст і гриву, може хоч таким чином йому розуму добавите. А то ще педофілію тому Поповичу пришиєте. Не солідно, шановні педагоги.<br/><br/>клямка до 1601 Показати IP 9 Червня 2015 13:37 відповісти + 10 - 0<br/>.... З цього сайту вже видно, що робити ви нічого не можете, даже організувати нормальну дискусію. А можете тільки повчати інших, та ссилатися на закони, які якоби вас захищають. Це вже всім нормальним людям набридло. Ви працюєте за принципом - не бачу, не чую, не знаю, но кажу як треба. 22.03.2013, 12:50 10.179.194.66, 91.*** Антоніні Вас не можна не поважати за таку життєву позицію.МОЛОДЦІ!!!! 22.03.2013, 12:43 213.174.12.*** Антоніна Боїшся - не роби, зробив - не бійся)<br/><br/>зблюнь смайлику Показати IP 9 Червня 2015 10:49 відповісти + 5 - 0<br/>коментар було видалено<br/><br/>читач до зблюнь смайлику Показати IP 9 Червня 2015 17:18 відповісти + 15 - 0<br/>Коментар було видалено. Мабуть когось занудило.?<br/><br/>ги до зблюнь смайлику Показати IP 9 Червня 2015 21:55 відповісти + 5 - 0<br/>Любов Василівна , картошку , моркву ... перед тим , як варити суп треба чистити . Щоб приготувати уху рибу теж треба чистити .<br/><br/>смайлик до ги Показати IP 19 Червня 2015 05:17 відповісти + 0 - 5<br/>яка уха? яка Любов Василівна? Ви адекватна людина взагалі?<br/><br/>ти уху їв до смайлик Показати IP 20 Червня 2015 20:06 відповісти + 10 - 0<br/>Бездарна Любов Василівна - дружина екс - дУректора ЛВПУ батова , страдає єрундою . ( зблюнь смайлику - КОМЕНТАР БУЛО ВИДАЛЕНО ...) . Ти - порядна людина бо страдаєш безсонницею , - зайди на сайт - батов геннадій федорович - ПРОЗРІЄШ !!!!! , а весела уха з нечищеноії риби і решти нечищених продуктів , має більший вміст фосфору - корисного елементу для живлення мозку .<br/><br/>помічниця до ти уху їв Показати IP 20 Червня 2015 22:26 відповісти + 4 - 0<br/>Любов Василівна -&quot; талант&quot;: вміє співати та не вміє навчити інших . З її допомогою Батов позбувся посади директора та отримав судимість.<br/><br/>співаємо до помічниця Показати IP 20 Червня 2015 22:39 відповісти + 5 - 1<br/>Кількість номерів художньої самодіяльності керівника гуртка Батової Л.В. на святі профтехосвіти аж 0,0. Це сімейство крепко подружилось з &quot;нулями&quot;. (Читайте в інтернетвиданнях: &quot; Я собі 0,0 взяв&quot;).<br/><br/>тест на підтошнюванн Показати IP 9 Червня 2015 19:04 відповісти + 10 - 0<br/>див на сайті 13 березня, 19:26 Такі коментарі мабуть не дуже задовільняють високопосадовців . Але злочинця Батова до відповідальності не пускають - розкаже про солідні оборудки:: - буде грім серед ясного неба. Тримаємо дальше : ЗЕК і освіта - світле майбутнє освітянськоі ниви! НЕ РЕАЛЬНО ПОБУДУВАТИ ТОЛКОВЕ КРИМІНАЛЬНЕ МАЙБУТНЄ - БЕЗ КРИМІНАЛЬНОГО МИНУЛОГО !!! Відповісти 0 рекордсмен 09 березня, 20:27 Накерував ти, Геньо, накерував! Пора вже твої &quot;досягнення&quot; заносити в книгу рекордів ПТО України. І то пошвидше, а то посадять і залишишся в пам*яті тих, з ким ти творив рекорди, просто чудак-геньо з рязанського хутора Гремячий Ключ. Відповісти 0 розчарування 11 березня, 18:10 Сьогодні Попович з Грушкою готові сто раз згубити, ніж один раз з батовим знайти. А були часи, коли вихвалялись перед працівниками училища: &quot;Цей директор (батов) не попередній, цей зробить все, що ми скажемо&quot;. Модератори Волинських новин тким новинам від Мішки- Грішки не вірять і коментарі вилучають. Дивіться на сайті - Батов Генадій федорович Відповісти 0 список Сьогодні, 15:13 Та взяти тих, що &quot;перечислені&quot; та відметелити недемократично і не гуманно до синього кольору,кийками, як бидлоття, а тоді впаяти років п&quot;ятнадцять, як мінімум, бо задовбали скоти, покупляли корита й права до них, а розуму ж не куплять, через дебілів вже неможливо на освітянській ниві наразі новини, як зведення з поля бою<br/><br/>загарбники Показати IP 9 Червня 2015 20:43 відповісти + 11 - 1<br/>По факту який на сьогоднішній день &quot; виплив &quot; на рівень нового ШЕФа ЛВПУ - про непомірне здирництво. Говорить факт безприцидентно , що страх втратили ... мінімум три заяви про звільнення ..., щоб даний інцидент обійшовся &quot;малою кровю&quot;<br/><br/>так було так є Показати IP 9 Червня 2015 21:15 відповісти + 13 - 0<br/>20.05.2015, 11:33 213.174.12.*** Володимиру В - то , що й далі так буде ??? Для 37.57.114.*** пп вася - кожен пійманий хабарник так стверджує: ловіть справжніх хабарників, а не мене.... Максимчуки закоренілі поборники ..., а петрушка рекомендує : &quot; ...вам потрібно владнати питання &quot; це так батькам. Учня він міг страхати ...- ми вас можемо кругом дістати , і як ви собі думаєте далі жити молода людино?! Училище впливовий заклад (слухач Каширець оброблявся через два місяці після випуску викликали з роботи в ЖЕКу-3) ...злодюга ст. мастерюга в кабінеті дурака- гени в присутності голови профспілки Романюка В.Я. , ...та інших працівників .<br/><br/>грубо порушені ст 9 Показати IP 10 Червня 2015 19:50 відповісти + 17 - 0<br/>профтехосвіта 1 Березня 2015 23:51 відповісти +34-1 Надто довгий час &quot;справи&quot; ЛВПУ фігурують в інтернеті, ЗМІ, прокуратурі, міліції, судах, .... Кінця - краю на разі не видно. І не скоро той кінець буде. Змінюються керівники управління освіти, голови ОДА, прокурори, ..... А віз і нині там. Чому? Та тому, що всі мають єдине завдання - закрити афери, не допустити їх офіційного розголосу. З цією метою управління освіти зініціювало призначення директором училища людини зі сторони. Мовляв, це дасть позитивний результат. - Та хоч ч..та лисого призначте - результат буде таким же або ще гіршим. До тих пір поки в училищі буде сидіти Батов, а в освітніх &quot;офшорах&quot; Попович з Грушкою і не буде знято ембарго на об*єктивне розслідування мільйонних училищно - управлінських оборудок, зрушень на краще НЕ БУДЕ! Не робить честі училищу і той факт, що його перетворили у відстійник ексдиректорів (в т.ч. і засуджених) - сьогодні їх троє. Благо: четвертій вистачило розуму звільнитись. Плачевне (плакали ті, що звільняли) звільнення з училища аферистів Некрасової та Панькевича і ряду працівників управління освіти бажаного результату теж не дасть: крадене ті ділки училищу не повернули. А тому рано чи пізно буде грім серед ясного неба!, який посприяє люстрації багатьох керуючих освітою Волині і гучним судовим процесам.
06 Лютого 2018, 22:50
Такої писанини ніколи не читав. Хто такий той Геша Батов, що про нього стільки наплели? Заклади професійної освіти дуже специфічні, але ж не настільки, щоб таке писати. Був у кількох таких закладах (не на Волині) так вражає те, що з дзвінком двері зачиняють на ключ або щось на кшалт КПП організують, щоб учні не втікали з уроків. У Камінському на скільки мені відомо двері не зачиняють. Це факт дуже інформативний, а якийсь геша з некрасовою, то маячня.
07 Лютого 2018, 04:45
Шо курить той Батов?
07 Лютого 2018, 12:43
Змусили погуглити про того Г.Ф. Батова, в якого жінка музичні супроводи в дитсадку здійснює. Мабуть цікавий ледацюга той Геша, але треба ще вміти правильно про нього писати,а не так як тут.
07 Лютого 2018, 16:40
ПТУ дірка в бюджеті!Проїдають- пропивають наші кревні!Дітей нічого не навчають.Цікаво скільки в штаті людей на одного учня-петеушника?Зборище пенсіонерів ,яке не може і не знає де себе подіти, крім як просиджувати і пліткувати днями!Переформатування (читай- розгін)цієї бурси давно назріло!!
07 Лютого 2018, 22:08
Про пенсіонерів ви загнули, бо їх там не дуже багацько. Наприклад, Цюсьо, але він ще живчик ого-го і любого молодого за пояс заткне, і роботу свою виконує якісно.