Депутати Черченської сільради заявили в поліцію на сільського голову

28 Лютого 2018, 21:25
4572

Депутати Анатолій Дзенік та Віктор Лагода завітали у Черченську сільську раду та звернулися до сільського голови Юрія Соколова з проханням надати протоколи засідань сесій сільської ради за 2017 рік.

Проте сільський голова відмовив їм та залишив приміщення сільської ради.  

– Пишіть депутатський запит і згідно заяви я вам надам всю інформацію. Якщо не надам – можете оскаржити це в суді, – сказав Юрій Анатолійович депутатам.


Відтак останні вирішили викликати поліцію, бо вважають це порушенням їхніх прав.

– Я викликав поліцію, – пояснює Анатолій Дзенік, – адже своїми діями сільський голова порушив вимоги закону «Про місцеве самоврядування в Україні», а саме статтю 49 частину 10, де сказано, що депутат сільської ради має право на ознайомлення з будь-якими офіційними документами, що зберігаються в органах місцевого самоврядування. Ми попросили, щоб він надав нам протоколи засідань сесій за 2017 рік, а сільський голова відмовив та сказав, щоб зверталися до суду. Про те, що він порушує закон ми йому доводили, але Соколов настояв на своєму, не надав нам документів та втік із сільської ради. Хоча протоколи сесії повинні бути доступними для всіх».

Поліцейські Камінь-Каширського відділу поліції прибули на місце події та зареєстрували заяву депутата.

Згодом Юрій Соколов пояснив журналістам, чому не надав депутатам протоколи сесій та залишив робоче місце.

–Я не втік, а пішов по справах, – коментує сільський голова. – Після їх вирішення – прибув до сільради, надав пояснення поліції і весь день перебував на робочому місці. Увечері, близько о 20:00 до мене прибув заступник начальника Камінь-Каширського відділу поліції Михайло Степанець. Тобто в мене ненормований робочий день, я працюю цілодобово. А ще моє авто перебуває в ремонті. Тому я пересуваюся сам, економлю гроші.
Депутати Дзенік та Лагода звернулися до мене усно, а я сказав, щоб звернулися письмово. Якщо є письмове звернення – то я зможу, наприклад, підготувати документи і попередити секретаря. Я готовий надати депутатам запитувану інформацію і мені нема чого приховувати.
Декілька місяців тому у сільраді викрали ноутбук. Протоколи сесій – це офіційні документи. За їх надання відповідає секретар, який може відійти, а документи зникнути. І що, я буду стояти у них [авт, - депутатів] над головою? Ми організуємо сесію і нехай депутати ознайомлюються із документами в присутності людей.  А тим більше, коли Дзенік використовує їх для введення людей в оману».

 

Коментарі
28 Лютого 2018, 23:59
А Анатолій Дзенік це колишній лісник.
01 Березня 2018, 00:01
Не потрібно поліції, бо це питання не входить до її юрисдикції, не треба поспішати до суду, бо це передчасно. Спочатку має бути рішення сесії сільської ради про оприлюднення таких то документів. А в разі відмови, сесія має право двома третинами голосів оголосити недовіру голові, але одночасно щоб не дуркував, подати до районного суду позовну заяву про порушення головою, принаймні вимог закону про доступ до публічної інформації.
01 Березня 2018, 00:33
A Анатолій Дзенік це колишній лісник.
01 Березня 2018, 00:40
І не соромно з того, що нема уяви, аби собі нікнейм придумати? Я можу його подарувати з радістю, однак.... Мені було б, принаймні, ніяково!
01 Березня 2018, 01:05
Подаруйте йому 666.
01 Березня 2018, 09:36
Ти не шляхта, а соколовський холуй
01 Березня 2018, 12:56
Відеозйомщик супер! Тільки й чути що в нього насморк
01 Березня 2018, 12:57
В таку погоду це не дивинв
01 Березня 2018, 13:16
Не «насморк», а «нежить». Не «відеозйомщик», бо такого слова немає, то принаймні – «відео оператор». Спочатку вивчіть українську, а потім підписуйтесь Читачем.
01 Березня 2018, 17:02
&quot;Пропав ноутбук! Протоколи - лише за письмовою заявою!&quot; Не сільрада, а якесь гніздо Фантомаса))) Особливо насмішила ось ця відповідь Соколова: &quot;Декілька місяців тому у сільраді викрали ноутбук. Протоколи сесій – це офіційні документи. За їх надання відповідає секретар, який може відійти, а документи зникнути. І що, я буду стояти у них [авт, - депутатів] над головою?&quot; <br/>І що найзабавніше: що секретарка сільради живе у громадському шлюбі із паном Соколовим!
01 Березня 2018, 21:17
Шляхта мабуть вчора трішки перебрав такого в коментарях натворив.
02 Березня 2018, 01:57
Самозванець 19/17 не використовуйте психологічний захист пияка, який називається проеціювання (перенесення). Наприклад, по-молодості їхав до Києва в електричці, так на станції Кожанка заходить піддатий чолов'яга і відразу димить у тамбурі цигаркою, а якийсь хлоп в маринарці та з нотайзою йому: &quot;От п&quot;янь!&quot;. - Не пьянее тебя! (відповів піддатий-це класика психологічного захисту, механізм перенесення).
04 Березня 2018, 14:20
&quot;Не пьянее тебя! (відповів піддатий-це класика психологічного захисту, механізм перенесення).&quot;: саме такий механізм й використовує пан Соколов. Типу дурак, сам дурак що й було довести. Привімітизм.
10 Квітня 2018, 17:07
Зверніться до Уповноваженого з прав людини, доки можна терпіти знущання такого голови?
10 Квітня 2018, 17:08
Цікаво, що скаже поліція ( після оформленого протоколу)