Камінь-Каширський: у місцевої жительки загорівся автомобіль

19 Березня 2018, 13:48
5810

Уночі з 18 по 19 березня в дворі будинку на вулиці Ковельській у  Камені-Каширському загорівся автомобіль «Fiat Doblo».

Про це повідомляє поліція Волині. 

До Камінь-Каширського відділу поліції близько 05 години надійшло повідомлення від місцевого відділу ДСНС  про те, що в дворі будинку на вулиці Ковельській відбулось загоряння автомобіля  «Fiat Doblo».

Відомо, що автомобіль належить 50-річній місцевій мешканці. На місце події виїхали рятувальники та слідчо-оперативна група  Камінь-Каширського відділу поліції. Пожежу оперативно ліквідували. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Поліція провела детальний огляд місця події. Призначать ряд експертиз для з’ясування причини загоряння.

За цим фактом вирішують питання щодо відкриття кримінального провадження за частиною 2 статті 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Коментарі
20 Березня 2018, 01:35
Цікаво! 960 переглядів за 20 годин!! <br/> А на похорон, ТОГО ХАБАРНИКА, хотяби прийде 100 чолвік!!!
20 Березня 2018, 20:53
сашуння дівки доведуть до цугундера
21 Березня 2018, 01:20
Кожен з вас будучи на тій чи іншій керівній посаді не був би кращим від нинішніх наших керівників. Це ми винні в тому що навколо одні ХАБАРНИКИ бо самі за кожну послугу суємо в кармани гроші, хоча в нас про це навіть ніхто непросить, так і навчили.Тому немає чого жалітися і виливати тут весь бруд на людей, кожен обирає як йому жити і ніхто невправі судити інших. З цього все і починається, хіба вас нелякає те що поміж нас ходить злочинець, бо якщо людина наважилася піти на злочин щоб помститися, то вона може з легкістю завдати шкоди будь кому у майбутньому. Тому така біда може в один чудовий день прийти до вас ось тоді ви задумаєтесь!!!!!!!!!!
21 Березня 2018, 09:25
Привильно пишеш! Але до таких-сяких не ідуть, значить Саша твій десь підлив жару що ідуть мститись. Так як ти пишеш,тільки завдав шкоди в минулому! От біда прийшла до Вас і варто задуматись!!!!!!
21 Березня 2018, 11:02
Я так зрозумів що це підпалили авто Макарчука/ мент-пасмортист/ Це знаменита особа-районий казанова ,не в одну сімю міну підсунув,от тепер у відповідь відача ,хоча і по роботі мінтовський грішків куча,ще як заступником робив клікуху мав-тисяча, Сусіди кажуть що це вже третє авто горить за остані роки
21 Березня 2018, 11:15
Правильно мислиш Вітьок!!! )))))
21 Березня 2018, 15:44
Не важливо кому що спалили, там багато жилих будинків, могли постраждати люди. Це не варіант вирішення конфлікту, який би там не був
21 Березня 2018, 16:05
Слухайте, імбіцили , хоч хтось один з тих, що пишуть всяку фігню зможе сказати те саме в очі? Якщо ні - то , позакривайте роти і сидіть тихенько. <br/>Суку , яка це зробила, найближчим часом буде знайдено і вона буде гнити до кінця життя в тюрмі ( в кращому випадку)..
21 Березня 2018, 16:24
Народ, та Макарчук за цією адресою вже років 5 не живе, а чому ми повинні бути в небезпеці від якогось дурнуватого палія. ( це вже не одно кратна) Надіюсь, що поліція знайде і покарає винних
21 Березня 2018, 16:39
Він сьогодні машину спалив, а взавтра піде вулиці палити!!!Знайти і підсмажити, Козла!!!!
21 Березня 2018, 23:16
Олександр Андрійович не мій і дана біда не прийшла до мого дому не робіть своїх неправдивих висновків.Люди збожеволіли, невже від начальника паспортного залежить життя людей, щоб з такою ненавистю мститися людині, зайдіть в лікарню, ось там без знайомих та грошей можна під кабінетом померти і це нормально, всім подобається таке життя. Я думаю з таким відношенням до людей як в лікарні мали б вже всіх там спалити, бо це людське життя яке ніким там нецінується!!!!! Такі ситуації тільки загартовують людину і вона стане ще сильнішою, це шмат металу який можна відремонтувати або купити нову. Тому незловтішайтеся анонімно, легше вам від того нестане, ще б в реалі були б ви такі блозі.
22 Березня 2018, 01:09
Я вам скажу дорогеньки- завидуєте ви Сашці - вам так не жити і коханок стільки не мати і хабаря вам ніхто не дасть-ви бездарі, і самі спонукаєте - А САША талант
22 Березня 2018, 10:09
&quot; А САША талант&quot; - ага, &quot;талантіщє&quot; )) особліво в плані хабарів і баб))
22 Березня 2018, 12:19
Знайшов чому завидовати. Нехай із своїми тараканами в голові розбереться і нікого не винує. Сам винний що голова не дружить із людьми!
23 Березня 2018, 15:00
а хто кому не дає бабів мати,Можливоне всіх &quot;хочуть&quot;