У Камінь-Каширському районі викрили схему незаконного ввезення сільськогосподарської техніки

20 Березня 2018, 11:20
6643

Вирішується питання про арешт вилученого майна.

Ковельською місцевою прокуратурою спільно з УСБУ у Волинській області у рамках досудового розслідування кримінального провадження про підроблення документів групою осіб, які незаконно ввозили та легалізували в Україні сільськогосподарську техніку, а також про одержання неправомірної вигоди службовими особами ГУ Держпродспоживслужби в області за реєстрацію такої техніки (кримінальні правопорушення, передбачені ч.3 ст. 358 та ч. 3 ст. 368 КК України), проведено обшуки в обійстях шести мешканців Камінь-Каширщини. Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Волині.

У ході обшуку виявлено та вилучено понад 30 одиниць незаконно ввезеної з Республіки Польща та Республіки Білорусь техніки, легалізованої в Україні без сплати митних платежів.

Триває досудове розслідування.

Коментарі
20 Березня 2018, 16:02
Тож подякуйте цій шістці, вони ж ввозили техніку, а для її здешевлення поверніть їм, як у Польщі, "цло". Ловіть тих, хто привозить мільйонної вартості аво та спитайте з них джерело доходів, сищики!
20 Березня 2018, 16:03
Помилка у слові авто.
20 Березня 2018, 18:43
"ХлопЦі" зі шкури лізли щоб заплатити в бюджет села Раків Ліс хоч одну гривну податку. Де справедливість люди.
20 Березня 2018, 19:02
Такі як леба будуть радіти, бо вона мабуть одна платить податки в державу, а що зробила держава для людей , я конкретно наголос робив про нашу верхівку, всю, від району і до Києва!!!!!!! І ти ,леба попрацюй, як ці люди працюють, і тоді побачу як ти будеш пищати!!!!!!
20 Березня 2018, 19:03
А ти, леба, в Суса запитай де справедливість?!
20 Березня 2018, 23:20
Всьо нажито нєпосільним трудом-всьо погібло ! І що цікаво-мова в усіх однакова-в крадів лісу, в копальщиків бурштину і т.д - всі крадуть, то дайте і нам щось вкрасти, дайте заробити, бо ми недоїдаємо!
21 Березня 2018, 00:12
Ти хоч думай що ти порівнюєш,хоч одну пилораму закрили,чи бурштинщика, а ті хлопці дійсно гарували і ночі не спали, я знаю їх особисто,і знаю що вони не злодії !!!
21 Березня 2018, 00:55
Так давайте всі будемо незаконно возити техніку і тд. Ми же всі тут "недоїдаємо". Ви забули хто владу для країни обирав? Як обирали так і живете тепер, краще будете коментарі під новинами писати чим щось нормальне робити. Країна на дні не через владу, а через народ який міняє все крім себе, це те саме, що постійно міняти стелю в домі що розвалюється і не помічати що фундамент уже давно майже розвалилася. Який народ така і влада, якщо народу все одно на корупцію і він тільки, що може це писати коментарі сидячи у себе в дома, то ця країна довго не проіснує
21 Березня 2018, 02:15
Хлопці справді зі шкури лізуть, щоб якось вижити. Обурений - ти пробував щось змітини, за кого ти голосував?? "Який народ така і влада" , Обурений - ти НЕ народ???? Зміни щось....
21 Березня 2018, 09:07
А ти впевнений що я нічого не роблю?
21 Березня 2018, 09:28
Впевнено можна сказати ,що жодного податку ці "работягі" не платили і не збирались .І ще можна сказати точно - що всі чи майже всі вони є так званими "віруючими" або штундами . Їх сім'ї "сидять" на соціальних допомогах , жінки дітей самі перші здають в садок і самі останні забирають , хоча вдома і на роботі не зайняті .А як закривають садки , то ще й бідкаються : "Як наварити їсти на стільки дітей?"
21 Березня 2018, 10:45
Правду люди казали, найкраще для людини коли у сусіда хата горить!! А на рахунок влади ми обирали з того гівна яке було, і нормальних чесних людей туда ніхто уже не допустить, бо ми , як би це не було гірко нічого не вирішуємо!!!!!! Банда змінює банду, от і вся українська політика, хто там пише що я народ, так - але мене і вас в тому числі ніхто і в резон не бере!!! Люди сталі злі, ненависні!!!!!!З 90-х років мріяв про сильну Україну, після першого майдану, другого....... Ви що не розумієте, вони так просто не підуть!!! І не говоріть ти їх обирав, так, Я!! Але вони обіцяли одне а роблять друге!!!!В нормальних країнах політики пішли б самі , а у нас пока не винесуть!!!! А ви тіштеся, у Вас є радість, і виноватих ви знайшли, простих хлопців , які реально працювали !!!!! І не вони хотіли так працювати............
21 Березня 2018, 11:40
Такі махінації немогли бути без криши в районі. Тож хай скажуть хто і може хоча б одного посадять.
21 Березня 2018, 12:28
Податки не платять, ну тут як сказати. Давате по черзі. Перший раз вони заплатили прикордонники з палочкою на кордоні-приблизно 20 $,тільки за те що заїхали в Україну, другий раз митнику за печатку приблизно 300$,третій раз платять поліцаю на дорозі, приблизно 25$,далі за халявну розмитновку приблизно 800$,далі мрео приблизно 200$ .Ітого -1345$,Ну і хто тут злодій, і хто в цьому зацікавлений. А не можна на кордоні заплатити 1000$ в державу, і зразу приїхати зареєструвати в мрео, не можна тому за що все шобло в формі жити, буде а ви тут кричите заплатив не заплатив. Вся система в Україні, заточена на злодійство, щоб крали всі, щоб пов'язані були кров'ю, грошима, знайомствами. В цьому вся біда нажаль.
21 Березня 2018, 13:05
Підтримую Петро 100%!!! А ті люди просто гвинтики, яких відкрутили для показухи що влада працює!!!! І що цікаво по другому вони не дадуть працювати, бо хто їх кормитиме!!!
21 Березня 2018, 19:11
От ви вчепились за хлопців, а те що в ГУ Держпродспоживслужбі працюють хабарники то нікого не цікавить? Працювали б вони чесно не було б цього кіпішу...
21 Березня 2018, 22:30
Впевнено можна сказати ,що жодного податку ці &quot;работягі&quot; не платили і не збирались .І ще можна сказати точно - що всі чи майже всі вони є так званими &quot;віруючими&quot; або штундами . Їх сім'ї &quot;сидять&quot; на соціальних допомогах , жінки дітей самі перші здають в садок і самі останні забирають , хоча вдома і на роботі не зайняті .А як закривають садки , то ще й бідкаються : &quot;Як наварити їсти на стільки дітей?&quot;<br/><br/><br/><br/><br/>Ти хоч одного з тих про кого написав знаєш? Чи тобі просто по клавіатурі захотілось пощолкати, і свою ненависть до всіх перечислених показати? Впевненно- можеш говорити якщо ти знаєш їх. А як на мене ти просто ніодног незнаєш, і рішив для кількості коментарів ще й свого вліпити.
21 Березня 2018, 22:48
Що це було? Хто таким займається?
22 Березня 2018, 18:13
На кожну ситуацію потрібно дивитись окремо. А не всіх в одне.
22 Березня 2018, 21:08
Жизнь ворам!