Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Землеробам Камінь-Каширщини розповіли, як покращити родючість ґрунтів

12:21 21.03.2018
378

У Камінь-Каширському районному центрі зайнятості відбувся навчальний семінар для жителів сільської місцевості на тему «Ефективне ведення сільського господарства».

Захід проведено в рамках освітнього проекту «Зимова агрошкола» за участю заступника начальника управління агропромислового розвитку, інвестицій, економіки та розвитку інфраструктури К-Каширської РДА Івана Мартинюка.

Обговорювали питання щодо покращення родючості орних земель. Адже земля – це один із основних засобів сільського господарства.

Часто спостерігається невміле використання одноосібниками своїх земельних наділів. Майбутній урожай і дохід селянина залежить від багатьох факторів, в тому числі від якості ґрунтів. Лектор звернув увагу присутніх на важливості правильного догляду за орними землями та підготовки ґрунтів до посіву насаджень. Він розповів про особливості ґрунтів регіону, заходи щодо підвищення їх родючості, адже саме родючі ґрунти забезпечують рослин необхідною кількістю поживних речовин, води та повітря.

Маючи власний досвід по вирощуванню сільськогосподарських культур, Іван Мартинюк навчав жителів села, як правильно вносити органічні та мінеральні добрива, як відновити врожайність земельних ділянок, які довгий період не були у користуванні, надавав поради щодо механізованого обробітку землі та догляду за нею.

У формі діалогу обговорювались проблемні питання учасників, де кожен отримав професійну відповідь та корисну інформацію.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Л.Нестерук

Коментарі
23 червня
Сьогодні
Вчора
21.06.2018
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин